PENIS PREZESA PD0438 Dariusz Pietrek ZECh von Stefan Kosiewski FO SSetKh Prokuratura Krajowa Biuro Prezydialne do wiadomosci Konsula USA w Bremie

Napisał sowa (») 26. 1. 2017 w kategorii Trybunal Konstytucyjny, czytaj: 419×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinecollage/reserviert-1.jpg

https://gloria.tv/audio/2aVmUbHh1dnf3n2mjANYEdi3B   Dymisja Macierewicza w drodze PDO438 po wypadku 140 kmh w terenie zabudowanym Pidgin_Art po sabotażu antyamerykańskim ze zasadzkami na Dolnym Sląsku Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski poetry & Lech Klekot painting Studia Slavica et Khazarica Rzecznik Interesu Społecznego do Prokuratura Krajowa Biuro Prezydialne Prok. Sławomir Szeleszczyk PK I Ko2 91.2016 Pismo z 23.01.2017 dot. m.in.: wizyty Angeli Merkel, Antoniego Macierewicza, Pawła Kurtyki, inne.  https://de.pinterest.com/pin/452752568775619291/

 

https://twitter.com/sowa/status/824922224268365824

Von: Biuro Podawcze [mailto:biuro.podawcze@pk.gov.pl]
Gesendet: Dienstag, 24. Januar 2017 14:31
An: skosiewski@gmail.com
Betreff: PK I Ko2 91.2016

Szanowny Panie Prokuratorze,

za sabotaż i nieprzygotowanie naszej Ojczyzny, Rzeczypospolitej Polskiej do uczestnictwa w partnerskiej Operation Atlantic Resolve 2017 odpowiedzialni są: premier Beata Szydło i minister Antoni Macierewicz.

24 stycznia "Wall Street Journal" poinformował m.in. o tym, że: "kilka amerykańskich pojazdów pancernych zostało uszkodzonych; mosty okazały się niższe, niż pierwotnie zakładano – powiedzieli amerykańscy żołnierze", cytuje się za onetem. Nie ma dnia, żeby media krajowe nie doniosły o kolejnych pojazdach amerykańskich, które uległy uszkodzeniu; o zniszczonych w Polsce mostach nie pozwala przy tym pisnąć żadnego słowa totalitarna łapa cenzury tzw. poprawności politycznej, dlatego pani premier Szydło nie wie jeszcze nic o tym, że rząd RP będzie musiał zapłacić samorządom na Dolnym Sląsku za konieczne remonty zniszczonych dróg i mostów.

Nie może pani premier Szydło powiedzieć od siebie, z różnych względów,  ministrowi Macierewiczowi, żeby ten nie zawstydzał Polski notorycznie patologicznym eskapizmem; tak z miejsca wypadku drogowego ostatnio jak i ucieczką pospieszną, po zjedzeniu naprędce obiadu, przed siedmiu blisko laty, na miejscu katastrofy powietrznej pod Smoleńskiem. Albowiem żaden nieznany sprawca nie zamierzał dokonać zniszczenia mienia państwowego, jakim jest opancerzona limuzyna i nie dokonał zamachu na samochód ministra Macierewicza, ani na opancerzony samochód prezydenta Dudy spieszącego na narty, ani na samolot prezydenta Kaczyńskiego, na plan filmowy do Katynia, a tylko chorobliwy objaw szarżowania bezmyślnego, Fascynacja Obłędem, zachłyśnięcie się chłystka posiadaną chwilowo władzą jest w każdym wspomnianym wypadku prawdziwą przyczyną nieszczęścia związanego z obecnością niewłaściwego człowieka na eksponowanym stanowisku państwowym; za eskapizm, ucieczkę w nierealistyczny świat wyobrażeń o łatwości i prostocie lądowania we mgle, przy braku warunków atmosferycznbych do lądowania, przyszło zapłacić śmiercią 96 ludziom, bólem, ekshumowanym w dodatku nikczemnie po latach, bez żadnej wyraźnej potrzeby, przez nędznych złoczyńców, którzy nie umieli podjąć na czas jedynej słusznej decyzji o pogrzebaniu wszystkich szczątków ludzkich z tamtej katastrofy w jednej, wspólnej mogile. Jak pochowano tysiące oficerów i generałów polskich w Katyniu. Tego prostego rozwiązania nie umiał rządzącym Polską żaden doradca podsunąć, natomiast potrzeba plityczna nakazała głuptakowi wyniesienie swoich, lepszego sortu na Wawel, zaś drugich przenosić permanentnie, po trockistowsku, z grobu do grobu. Nieludzko.

Episkopat Polski utracił prawo do dokonywania ocen moralnych z chwilą pójścia w całości na współpracę ze żydokomunistyczną Służbą Bezpieczeństwa, z chwilą obiecania, a nie wykonania żadnej lustracji w Kuriach i po parafiach. Hierarchia Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce stoi przed potrzebą wyprostowania swojego własnego krzyża moralnego.

Natomiast potrzebą chwili w Polsce, dla rządu RP, jest powołanie Sztabu Kryzysowego, współpraca rzeczowa, konkretna z amerykańskimi sojusznikami, dlatego zapoznaję z niniejszym pismem Konsula USA w Bremie, ktoś musi bowiem pomóc temu Człowiekowi w poradzeniu sobie z problemem wysłania do Polski pozostałych w Niemczech wozów pancernych i z planowaną relokacją wojsk, o którą już ani Antoni Macierewicz, ani premier Beata Szydło po stypendium rządu USA nie będą chyba łamać sobie po próżnicy głowy, jak mawiało się w mojej młodości na żydoskiej Węgrodzie w Czeladzi, albowiem Angela Merkel, z Kazmierzaków w Polsce, wspomniana m.in. przez Pana Prokuratora w piśmie z 23 stycznia 2017 ogłosiła już zamiar spotkania się 7 lutego br. w Polsce ze szefem jednej tylko, rządzącej partii, Jarosławem Kaczyńskim, który jako kryptopremier zastąpi na tym spotkaniu przedwyborczym Frau Merkel, szefów wszystkich innych partii demokratycznych w Polsce. W tym i dra Mateusza Piskorskiego, przetrzymywanego w areszcie szefa partii Zmiana, więźnia politycznego partii PiS. Bo przecież znany z agresywności w stosunku do europosłów z Polski były szef Parlamentu Europejskiego musi łatwo wygrać starcie wyborcze z nieszczęsną Frau Merkel z Kazmierzaków, która zdaje się mieć ambitne zadanie pogrzebania partii CDU, jak Jarosław Kaczyński udanie pogrzebał już to i owo z pomocą Smolara, komandosa syjonistycznego z marca 1968 r., człowieka z pieniędzmi żydoskiego spekulanta Sorosza, który umiał zaszkodzić interesom Wielkiej Brytanii.

Kryzys rządowy w Polsce wywołany kompromitacją międzynarodową wynikłą z niedostarczenie naszym sojusznikom militarnym na czas dokładnych, aktualnych map terenowych terytorium RP, pomieszał w propagandowych przemówieniach wiecującym powstanie styczniowe z powstaniem warszawskim, podpowiedział przypisanie Dmowskiemu Piłsudskiego po 1944 r., rzekome inspirowanie się obu w grobach kunktatorstwem Skrzyneckiego, czy innych, czerwonych przywódców skazanej z góry na klęskę rebeli 1863 r. przeciwko żydomasońskiej potędze carskiej Rosji.

Szanowny Panie Prokuratorze,
w zał. przesyłam ubiegłoroczny magazyn SOWA, z 26 stycznia 2016, o którym przypomniał mi algorytm na fejsbuku, zaś tak się złożyło, że w tym pliku, opatrzonym nazwą: SZCZURY App PDO256 FO von Stefan Kosiewski 70 WOLYN F0172 Fałszywa Matka Solidarnosci 20160126 Magazyn Europejski SOWA mowa jest m.in. o Jarosławie i Lechu Kaczyńskich i innych korowcach: Michniku i Borusewiczu, którzy znając bardzo dobrze Hannę Walentynowicz; wiedząc, że posiadała ona na Ukrainie rodzoną siostrę żydoską i brata w Rosji, w sowieckiej KGB, dorobili tej żydokomunistce legendę fałszywej Matki Polskiej Solidarności z PZPR. A nie po to tylko przecież, żeby ta pani premier Szydło w w sierpniu 2016 r. poszła jawnie z kwiatkami pod pomnik wspomnianej oszustki nie biorąc sobie do serca całej prawdy o kobiecie, którą głosił i głosi odważnie i niestrudzenie prezydent Lech Wałęsa.

W zał. pliku mowa o tajemnych związkach łączących sitwę/ układ w Polsce, które Prokuratura musi wreszcie kiedyś wyjaśnić (od s.3.), dlatego uprzejmie wnioskuję niniejszym, żeby Pan Prokurator nie powtarzał się już nagannie z potwierdzaniem nieprawdy, że korespondencja ta ma rzekomo "ogólnikowy charakter". Albowiem wszystko o czym tu mowa, to są czyny kryminalne i nie może być tak, że jeśli ktokolwiek osiągnie tylko w układzie jakiś tajemny pułap, to automatycznie staje się taki osobnik niedotykalny dla Prokuratora w RP. Publikowanie przez Policję fotografii obywateli korzystających z konstytucyjnych zapisów jest nadużyciem władzy i żaden Minister Sprawiedliwości nie ma prawa kryć tego rodzaju nadużyć, dlatego Zbigniew Ziobro powinien się poczuć zawstydzony za swoje oszukańcze tyrady tak samo, jak Minister Spraw Wewnętrznych Błaszczak powinien zastanowić się, czy nie należy opublikować w mediach fotografii czterech funkcjonariuszy z Wrocławia, którzy zabili na komisariacie Igora Stachowiaka, a których ukryty premier Kaczyński kryje, jak jego w latach osiemdziesiątych ub. wieku krył w lokalu kontaktowym budynku WAT porucznik Piotr Polaszczyk oficer Wojskowych Służb Informacyjnych, odpowiedzialny za ochronę obiektową WAT przy ul.Kaliskiego w Warszawie i wykorzystujący ten obiekt w taki sam sposób nikczemny, jak prezydent Clinton z Monica Levinsky Biały Dom z tym, że porucznik Polaszczyk z prezesem Kaczyńskim homoseksualnie, ale też do buzi, co przecież sam antychryst Bergoglio nie wie, czy nazwać grzechem sodomii, wołającym o pomstę do Nieba, czy jak były Nadburmistrz Berlina zamierza Kalksztajn powiedzieć otwarcie: "JESTEM SZWUL I TAK JEST DOBRZE"

Tak, tzn. amoralnie i bezwstydnie na stanowisku najwyższym w państwie polskim, żyd i pedał ku zgorszeniu maluczkich, na którego wszyscy mają haka, a tylko nikt nie chce ujawnić, bo przecież łatwiej szantażować, niż kalekiemu pomóc. A przecież, gdyby czy ten/ta/to Nieszczęście/ Obojnactwo, czy Ciota było przy zdrowych zmysłach, kiedy przez pół roku nie poszło po katastrofie w Smoleńsku z własnej woli do Prokuratury Wojskowej, żeby zapytać: Kto mi zabił brata? Tak walił w portki tchórz, tak śmierdząco bał się figurant, że dadzą mu pośmiertnie posłuchać brata bliźniaka z taśmy magnetofonowej, ostatniej rozmowy telefonicznej braci, która miała niezaprzeczalnie miejsce. A skoro mamy obecnie Prezydenta, co się patrzy, na niego i przymierza się narwaniec Duda do fotki i kielicha tak samo, jak przy Putinie rwał się do fotki z Obamą i tłumaczką angielskiego za plecami, żeby się nie wydało, jakim to językiem obcym posługuje się w Ameryce prezydent doktor RP, bo w takich Niemczech np., to każdy konsul amerykański mówi po chińsku i japońsku, fracusku, Italienisch, Spanisch und Deutsch, jak Mr. James Herman, Generalkonsul we Frankfurcie nad Menem, którego nie zapytam po polsku, czy Herman na Węgrodzie, dom piętrowy z czerwonej cegły, vis a vis domu dwupiętrowego Trojaka żonatego z Salci, to rodzina, czy tylko przypadkowa zbieżność amerykańskich nazwisk. Kopałem starą piłką w dom Trojaka, na którym wcześniej kredą narysowałem sobie bramkę bez bramkarza, a Trojak mówił: nie kop, bo tynk odbijasz. - Co to jest tynk? Pytałem, bo nie rozumiałem znaczenia słowa. - To szare, co od ściany płatami odpada, wyjaśniał cudzemu dziecku cierpliwie. A każdy kolejny płat odbitego tynku ujawniał prawdę o kamieniach wapiennych, nierównych kalksztajnach złożonych jeden na drugi przez Budowniczego, połączonych tajemną mocą piasku wiążącego, użytego na zaprawę. Nagi mur domu Trojaka przemawiał prawdą krzywych kamieni, połączeń, szorstki w dotknięciu, piękny, jak mapa świata nie poznanego do końca, zanim go znowu pokryją szarym tynkiem nowego rządu.

"Przepraszam, że do Pana piszę, bo tylko Pański adres znam, a w serce czuję taką ciszę, bo serce zostawiłem tam..." w miasteczku Homel, wspomnieniu Węgrody w Czeladzi, Pogoni w Sosnowcu, Ząbkowic, Strzemieszyc, Kazimierza, Katarzyny, Pekinu, Abisynii, osiedli i dzielnic takich, jak Ksawera w Będzinie i Małobądz, gdzie drugi przyjaciel, nie Herman żonaty z siostrą Cześka Bogacza, dał mi przed laty w prezencie płytkę z piosenkami dla swoich, wybitnych polityków opozycyjnych partii, którym nie ma w Czeladzi kto doradzać całymi Listami do Rzymian, rzymskokatolickich Polaków i Katolików.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
https://gloria.tv/audio/2aVmUbHh1dnf3n2mjANYEdi3B

odczytując jeszcze tekst autora z Chorzowa, któregom sobie upodobał na fejsbuku platonicznie, młodszego ode mnie, dwanaście apostolskich lat.

 http://safari.blox.pl/2017/01/RIS-Exilarchy-do-przedstawienia-Prokuraturze.html

  Strona Komisji Bezstronnej do .:Sprawy Ustalenia Przyczyny Zamachów

@komisjabezstronna   Wyje bahna w lesie klekot PDO438 sowa

 Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów 2 godz.

https://pl.scribd.com/…/NA-POdupaDAJacego-NA-ZDROWIU-POSLA-…

http://sowa.quicksnake.cz/…/NA-POdupaDAJacego-NA-ZDROWIU-PO…

http://sejm.blox.pl/…/Moje-pismo-do-marszalka-Kuchcinskiego…

http://sowamagazyn.blogspot.de/…/jednosc-ruchow-pro-life-w-…

https://gloria.tv/audio/HQinkZQgSswH1QXbZxb6tocJ4

Ciężarówka amerykańskich żołnierzy utknęła pod wiaduktem w Żaganiu  Ciężarówka amerykańskiej armii utknęła pod wiaduktem w Żaganiu To kolejny wypadek z udziałem żołnierzy USA w tym tygodniu  Dwa dni temu… wiadomosci.gazeta.pl https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1116045501837348

Aktualności:  Prawdziwi Narodowcy

 Stefan Kosiewski udostępnił film

użytkownika se.pl. 32 min  Macierewicz - na czerwonym 140 kmh w terenie zabudowanym - kierowcy uwagi nie zwrócił, nie nadaje się na ministra, niekompetentny

https://gloria.tv/audio/wenBcVvfFXeo4KREE21LkkyhF

jeżeli chodzi o używanie samochodów rządowych, samochodów oznaczonych, poruszanie się w kolumnie, tutaj obowiązują wszystkich te same zasady i te przepisy, które są do takich pojazdów dostosowane i które obowiązują nas wszystkich - powiedziała Szydło.

http://wiadomosci.onet.pl/…/beata-szydlo-o-wypadku-…/qqkrez7

-4:47248 581 wyświetleń   se.pl 7 godz.

Mamy film z miejsca wypadku Antoniego Macierewicza. Wstrząsające zeznania świadków: wjechali na czerwonym (...) zrobili rozp***ę (...) policjanci kazali nam wyp***ć (...) Macierewicz schował głowę (...) 

2 Józef Kozłowski i Monika Kowalsk Komentarze

Leszek Mikrut   Leszek Mikrut Bardzo ciekawe, czy ubezpieczyciel samochodów ŻW uwzględni odszkodowanie, biorąc pod uwagę prędkość, z jaką poruszały się pojazdy... Ciekawe też, czy ubezpieczyciel wypłacił już (czy może odmówił) odszkodowanie za uszkodzoną limuzynę PAD, kiedy pękła opona mniej więcej rok temu... 1  8 min  

https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1509928712381160/  
  Cichociemny klekot PDO438 sowa

Danka Nasr  Danka Nasr Lukasz, po dzisiejszym 'posiedzeniu' komisji zdrowia you are feeling amused? Ja nie! Co jest z waszym Ministerstwem Zdrowia?  14 min  

Stefan KosiewskiStefan Kosiewski

http://sowa.typepad.com/.../dymisja-macierewicza-w-drodze...

Dymisja Macierewicza w drodze PDO438 po wypadku 140 kmh w… sowa.typepad.com  14 min

Liliana Magda Stefan Kosiewski a Pan tylko rowerem jezdzi?...nigdy Pan nie złamał przepisów?- to do O.Franciszka o beatyfikacje prosze sie zgłosić :) 8 min 

Stefan Kosiewski  Stefan Kosiewski @Liliana Magda - Panna Lilianna (od Lilith, hebr.) nie należy do znajomych Exilarchy na fejsb., zatem mosze sobie pozwalać na impretynencję pomieszania kompetencji Ministra Obrony Zagranicznej z komp. klucznika Bergoglio, to jest ostatnie ostrzeżenie Panno Nieroztropna, która nie będziesz olana spermą przez Jarosława K. TW "Balbina" https://gloria.tv/audio/wenBcVvfFXeo4KREE21LkkyhF nie zaczepia się Polaka i Katolika po żydosku, tfe!

NA POdupaDAJacego NA ZDROWIU POSLA fraszka z OF von Stefan…  gloria.tv Przed chwilą

   Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów 1 godz.

http://gloria.tv/media/mnDEtt9ckud

...Lech Kaczyński miał kaprys nakręcić sobie w Katyniu nad grobami pomordowanych przez żydowskie KGB Polaków reklamowy film dla potrzeb swojej, prywatnej kampanii prezydenckiej i wybrał mu dla pijaru brat Jarosław Kaczyński statystów do tego filmu spośród różnych, dziwnych osób (poobsadzanych na stanowiskach państwowych i prywatnych, jak np. żydówka Anna Walentynowicz). Okrzyczana przez braci Kaczynskich Matka Solidarnosci  http://sowa.blog.quicksnake.pl/…/SZCZURY-App-PDO256-FO-von-…

Zapowiadaliśmy ujawnienie ukrywanego przed Polakami prawdziwego pochodzenia etnicznego tej zasłużonej aktywistki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, odznaczonej za swoją działalność partyjną wielokrotnie medalami państwowymi w PRL-u, obdarzanej zaufaniem przełożonych w miejscu pracy i zatrudnionej ostatnio na bardzo dobrze opłacanym stanowisku suwnicowej w Stoczni Gdańskiej im. Lenina (z dodatkiem do pensji za tzw. wysokościowe, itd.) a wytypowanej przez Służbę Bezpieczeństwa do prowokacyjnego zwolnienia jej przez Dyrekcję z pracy, właściwie bez podania najmniejszego powodu, w tajemniczych okolicznościach (bo trzeba wiedzieć, że takie, nadzwyczajne zwolnienia z pracy osób partyjnych nie odbywały się bez wiedzy i zgody SB! Każda kadrowa w każdym zakładzie pracy w PRL-u wiedziała, co to jest nomenklatura i czego ona ma się trzymać), natomiast okrzyczanej za to później przez braci Kaczyńskich "Matką Solidarności", chociaż Hanny Walentynowicz (prawdziwe imię żydowskie jej było: Hanna, natomiast używała katolickiej wersji Anna, z domu Lubczyk) nie było w dniu ogłoszenia strajku wśród protestujących robotników, jako się rzekło, zaś później nie pełniła nigdy żadnej funkcji i nie odegrała ta osoba żadnej roli w NSZZ "Solidarność", z którego została zresztą wyrzucona za intrygi personalne i skłócanie środowiska, w czym była zaprawiona na wielogodzinnych zebraniach partyjnych i wyszkolona na kursach marksistowsko-leninowskich, co przydało jej się później przy opluwaniu Wałęsy dla potrzeb Kaczyńskich, gdy tzw. Wolne Związki Wybrzeża założone przez KOR-owca Borusewicza rozbiły się dla picu na dwie frakcje udając przed Polakami śmiertelnie skłóconych ze sobą, co wzorem chazarskim rozbijało tylko tabun tatarskich bojowców na dwie grupy, żeby otoczyć osaczane ofiary z dwóch stron; Walentynowicz, Wyszkowski, Kaczyńscy i Gwiazdy harcowały w ten sposób przeciwko Wałęsie, który broniąc się nieudolnie przed oskarżeniami o pracę dla SB jako TW "Bolek" odgrywał faktycznie rolę NAGANICZA Polaków do sieci partyjnej PiS;


Copyright: © All Rights Reserved
Download as PDF, TXT or read online from Scribd

SZCZURY App PDO256 FO von Stefan Kosiewski 70 WOLYN F0172 Falszywa Matka Solidarnosci 20160126 Magazyn Europejski SOWA scribd.com https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1116097985165433  

Dariusz Pietrek  Dariusz Pietrek "Ucho prezesa"

Wszyscy pytają mnie, dlaczego nie śmieszy mnie serial "Ucho prezesa"?     Powiem Wam, dlaczego.

PiS praktycznie zlikwidował Trybunał Konstytucyjny, jedną z najważniejszych instytucji państwa demokratycznego...

 

PENIS PREZESA PD0438 Dariusz Pietrek ZECh von Stefan Kosiewski FO SSetKh Prokuratura Krajowa Biuro Prezydia... by Stefan Kosiewski on Scribd


http://sowa.typepad.com/blog/2017/01/

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jedenaście i zero