Minister Ziobro mataczy w sprawie Magdaleny Zuk PDO473 Czy dintojra której ofiara padla Polka w Egipcie to Zamach Mafii na Kaczynskiego FO von Stefan Kosiewski ZECh

Napisał sowa (») 16. 5. 2017 w kategorii Studia Slavica et Khazarica, czytaj: 1090×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineprokuratura/7-zalamana-siada.jpg

https://gloria.tv/audio/mKFDnaUtedV66doZHyhk9PiYA   1. Jeżeli Minister Sprawiedliwości RP Zbigniew Ziobro nie mataczy w celu zamiecenia pod dywan sprawy zmarłej w Egipcie 27-letniej obywatelki RP, zamieszkałej ostatnio na stałe we Wrocławiu, to dlaczego w osobie Prokuratora Generalnego przystaje 47-letni mężczyzna (nie żaden "chłopak Rydzyka, czy Jarka Kaczyńskiego") na to, żeby wybielaniem 42-letniego "chłopaka" tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk zajmowała się Prokuratura w Jeleniej Górze, która przed rokiem umorzyła już bezprawnie dochodzenie w sprawie znalezionej martwej w Karpaczu, z tymi samymi dopalaczami w ciele, które znaleziono w ciele Magdaleny w Egipcie, jak zaświadcza przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego i podpisane za zgodność z oryginałem pismo? http://eu.blox.pl/2017/05/Thank-for-taking-the-time-to-read-my-weekly.html


SOWA Magazyn Europejski   44 min ·


Wpis bez tytu�u
https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/i1GAg1gjtKA

https://issuu.com/kulturzentrum/docs/minister_ziobro_mataczy_w_sprawie_m

2. Czy nie jest to zbyt podejrzane dla "drugiego", "trzeciego" i "czwartego" w państwie polskim po Magdalence 1989 r., że główny zamieszany w sprawę makabrycznego wywiezienia z Polski 15 lat od niego młodszej kobiety, wystawia beztrosko laurki dla Policji i Prokuratury idąc przy tym w zaparte, 42-letni fryzjer bez skarpet w tvn24, z którym zmarła Magdalena Żuk była "w związku" na fejsbuku od 18 lutego 2017 m.in. po to, żeby po 2 miesiącach mógł ją wywieźć wspólnie z drugim mężczyzną z Wrocławia do Pyrzowic koło Katowic i wysłać z lotniska samą z dwoma biletami w kieszeni, ponieważ on jako urodzony w RFN fryzjer Markus nie chciał polecieć z niemieckim paszportem i rzekomą narzeczoną (42-letniego mężczyzny, po 2 miesiącach znajomości!), a następnie zamieścić po kilku dniach w internecie filmik makabryczny, na którym rzekoma narzeczona szeptem wyznaje mu "zgwałcono mnie" i błaga "zabierz mnie stąd", podczas kiedy on przebywając u siebie w mieszkaniu w czarnych skarpetkach z białymi ściągaczami na stopach zmienia swoje położenie na kanapie, ponieważ cała ta rozmowa, nagrywana przez kolegę drugim telefonem szczypie go zwyczajnie tam, gdzie piosenkarz i poseł Kukiz ma politykę w D.


3. Dlaczego dochodzenia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk nie prowadzi Prokuratura w powiatowym Będzinie, właściwa terytorialnie dla Pyrzowic oraz Czeladzi, w której urodził się i mieszka na stałe Borys Budka, były Minister Sprawiedliwości z opozycyjnej partii, który miałby z Czeladzi bliżej do Bogatyni, ubogacać się, w której zmarła dziewczyna chodziła do podstawówki, przed zawodówką, maturą, skończeniem studiów we Wrocławiu i podjęciem pracy?

http://sowa.typepad.com/…/wojna-haptyczna-przeciw-narodowi-…

https://youtu.be/ntobo4BkyAM?t=130 https://youtu.be/ntobo4BkyAM?t=130

https://twitter.com/sowa/status/864280847435825152

 

1. Jeżeli Minister Sprawiedliwości RP Zbigniew Ziobro nie mataczy w celu zami...

1. Jeżeli Minister Sprawiedliwości RP Zbigniew Ziobro nie mataczy w celu zamiecenia pod dywan sprawy zmarłej w Egipcie 27-letniej obywatelki RP,… plus.google.com https://www.facebook.com/groups/Magdalenka/permalink/154353042568113

https://gloria.tv/audio/1feTEFbsfVDtBtv9qRRqFKrUY

Minister Ziobro mataczy w sprawie Magdaleny Żuk PDO473 Czy dintojra, której ofiarą padła Polka w Egipcie, to Zamach Mafii na Kaczyńskiego Studia Slavica et Khazarica FO von Stefan Kosiewski ZR 20170516 ME SOWA
  

 

Kto ukrywa się za tajemniczymi numerami: „drugi”, „trzeci” i „czwarty” w Polsce? Które są wymieniane w internecie jako osoby ze świata polityki, zamieszane we współpracę z Mafią. Czerpiące korzyści z popierania przestępczości zorganizowanej, mataczenia i ukrywania zabójców: ks. bpa Kaczmarka, ks. Popiełuszki, ks. Niedzielaka, ks. Suchowolca, krycia morderców: Pańki, Papały, Leppera, ministra od sportu...? Kto dziś jeszcze nosi na swojej głowie koronę króla Ludwika na portrecie Greya?

Kto jest w istocie całej złoczyńcą i prochem marnym jednoznacznie nazwanym przez Magdalenę Żuk  wyjaśniającym wszystko inicjałem: M. Jedną literą kryptograficznie używaną na oznaczenie Firmy przez wszystkie „emki”. Zaprzysiężone dla Honoru Organizacji zmową milczenia do grobowej deski, przed wtajemniczeniem w arkana sztuki szybkiego robienia kasy, tak samo w przygranicznym Meksyku jak i w Polsce odwiecznie używanej za przedmurze.

Kim są ludzie osobiście zainteresowani zadymianiem i mataczeniem wszystkich dochodzeń w sprawach afer gospodarczych i finansowych po 1989 r., w astronomicznym zadłużaniu Narodu Polskiego, w obżydliwie bezczelnym szabrze prywatyzacyjnym, dokonywanym na zlecenie globalistycznego Molocha, w biznesie, narkobiznesie, prostytucji niebywałej w skali całego państwa i świata (dość powiedzieć w tym miejscu, że prawo tak jest ustawione w Niemczech, że 50 tys. dzieci rocznie przybywa oficjalnie do Republiki Federalnej Niemiec samolotami bez wiz oraz oficjalnie bez opieki osób dorosłych. Dość powiedzieć, że nikt nie jest zainteresowany uszczelnieniem granic państw Strefy Schengen dla pedofilskiej  Mafii, dla handlu zagranicznego niewolnicami słowiańskiej urody, dla bezcłowego przewożenia od burdelu do burdelu młodych kobiet, itd., itd.

Dlaczego w sprawie wożonej bezwolnie od domu publicznego do domu publicznego, zamordowanej w Egipcie Magdaleny Żuk milczy ciągle haniebnie Episkopat Polski rzymskokatolickiego Kościoła św., którego kardynałowie we Watykanie zamieszani byli nie tak dawno jeszcze nie tylko w pedofilskie afery, w opłacanie swoich kochanków i kochanek z ewangelicznego wdowiego grosza? Hierarchia ta współpracowała z Mafią włoską i ze żydomasońską lożą P2 w Italii. Tak samo współpracuje z mafią polityczną na  bazie cyrografu diabelskiego z Magdalenki, spisanego z udziałem Lecha Kaczyńskiego. 

Czy wszechnaturalne, nieziemskie światło Matki Bożej Fatimskiej, ukrywane przez lata w lochach Watykanu rozjaśni wnętrze krypty syjonistycznej żydomasonerii na Wawelu? Oni robią tu różne sztuczki... już zapowiedział powtórne krojenie zwłok niewiasty, których nie przywiozła laweta do Kraju. Ile razy jeszcze będzie zarządzane dla potrzeb politycznej sitwy w Polsce ekshumowanie i grzebanie powtórnie, przekopywanie grobów po kolejnym znieważeniu ciała wydanego na Bliskim Wschodzie za ślepych i głuchych?

Panie Jezu Chryste, jeżeli nie miało to wszystko być uczynione dla przejrzenia na oczy, dla ujrzenia i usłyszenia Litery Prawdy przez ostatniego ślepego i głuchego w tzw. Polsce po Magdalence z udziałem Kościoła św., Lecha Kaczyńskiego, Michnika i Gieremka zabitego w katastrofie drogowej, dla których to państwa nową Konstytucję, uwzględniającą Traktat Lizboński, podpisany przez tego samego nieszczęśnika, pisze dzisiaj zięć paszkwilanta antypolskiego, Julka Kornhausera, chłopak 45-letni na posadzie prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół Jarosława Kaczyńskiego, który pozostał przy życiu po katastrofie powietrznej pod Smoleńskiem jako..., właściwie która osoba w państwie?

wizerunek herbuMaria Antonina, wikipedia 

Analfabeto, powiedz Polsce, że litera M pod krzyżem postawiona w ikonografii Kościoła św. nie jest na pewno znakiem czystości Bogarodzicy, Matki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Przenajświętszej Maryi Panny, albowiem liliją w herbie przez tysiąc lat pieczętowała się Francja i symbolicznie zwieńczona została niewinną lilią złota korona herbowa Marii Antoniny, 14-letniej dziewczyny 16-letniego chłopaka, Ludwika Augusta.

 John-paul-2-coa-svg


Czy Minister Ziobro wie, dlaczego dochodzenie w sprawie 42-letniego Markusa mataczy Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, a nie we Wrocławiu, gdzie Magdalena Żuk mieszkała?  https://twitter.com/sowa/status/864280847435825152

https://www.pinterest.de/pin/452752568780050373/ https://www.pinterest.de/pin/452752568780050373/

Minister Ziobro powiedział 12.05.2017 w programie telewizyjnym  vod.tvp.pl  Kwadrans polityczny kilkakrotnie i dosłownie o działalności w Polsce Mafii, natomiast zapytany o różne hipotezy stawiane w związku ze śmiercią Magdaleny Żuk wyraził zwątpienie, czy w ogóle było związane jakieś przestępstwo ze śmiercią Magdaleny Żuk, jak gdyby żaden Prokurator w Polsce nie usłyszał zawiadomienia o przestępstwie złożonego przez pokrzywdzoną w najwyższym stopniu niewiastę, szeptem do telefonu:  ZGWAŁCONO MNIE.  

47-letni mężczyzna, nie chłopiec przecież, ani nie infantylny starzec, Zbigniew Ziobro, który sprawiedliwości w Polsce doszukiwał się nie na hydraulikach, niczym Wasserman, ale na lekarzach towarzyszących z urzędu naturalnemu zejściu jego własnego ojca, żonatego chyba także z lekarką, uznał zatem chyba logicznie, że skoro dochodzenie w .:Sprawie śmierci Magdaleny Żuk przekazano już z tajemniczej, żydomasońskiej .:Góry do Jeleniej Góry, która posiada już w dorobku ubiegłoroczne, bezprawne umorzenie dochodzenia w sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu, to będzie umiała sobie także poradzić bez większych problemów międzynarodowych z kolejnym umorzeniem, jeżeli w obu sprawach mają  iść w zaparte ci sami chłopcy z Miasta, czy Mafii, generalnie mówiąc między nami, w którą zamieszani są: „drugi”, „trzeci” i „czwarty” w państwie, w którym korona z głowy żydostwu nie spadnie.

Nie przesadzajmy, rzekł ogrodnik – powiedzonko to należało we wczesnych latach 70’  do ulubionych złotych myśli chłopaka z Sosnowca, nie Janka Kiepury, lecz mojego kolegi z klasy, Filipka, który budził swoim „Nie przesadzajmy, panie psorze” kolejnych nauczycieli zatopionych w myślach, po czym dorzucał wyjaśnienie (rzekł ogrodnik), rozjaśniające zasępioną klasę, wywołujące na twarzy wesołka zdrowy uśmiech, a różne reakcje po stronie Kadry Pedagogicznej, kochającą młodzież naszego technikum.

„Nie przesądzajmy”, powiedział Minister Zbigniew Ziobro kontynuując ciurkiem, „bo dziś za wcześnie przesądzać jakąkolwiek wersję. Czy było to przestępstwo? Czy było też przez użyciem grupy zorganizowanej, jeżeli było przestępstwo? Czy też było to jednak wypadek związany z innymi okolicznościami, które leżały po stronie zdarzeń nie mających charakteru przestępczego. To jedno jest pewne, że my musimy to wyjaśnić. Bo gdyby okazało się, że to jest przestępstwo. No, bo gdyby się okazało, że młode kobiety w tej, czy w innej sprawie są narażone na niebezpieczeństwo w związku z wyjazdem za granicę, to sądzę, że polskie państwo jest właśnie po to (i organa ścigania), by takie sytuacje wyjaśnić, ujawnić i winnych  postawić przed sądem, uniemożliwiając prowadzenie takiej przestępczej działalności w stosunku do innych kobiet”. 
https://youtu.be/roLjJ4tAtSE Siadaj, Filipek, nie wyskakuj! Zamilcz, skończ ze swoimi aforyzmami. Przesądzać nie wolno prawnikowi nigdy, ponieważ przesądzanie jest osądzaniem przed rozważeniem sprawy. Zatem zawsze jest za wcześnie na przesądzanie, uprzedzanie z wyrokiem przed zbadaniem, przeanalizowaniem, np. celowości przewożenia po upadku z dużej wysokości pacjentki karetką pogotowia na trasie 280 km nie aplikując jej po drodze pawulonu.  https://youtu.be/roLjJ4tAtSE


 

 

 

 

 

 

 Albo odpowiedz już, jeśli wyrywasz się, chcesz utrzymać się dłużej na posadzie tego ministra, odpowiedz: w ilu szpitalach była Magdalena Żuk jednego dnia w Egipcie?  W czterech, czy tylko w dwóch? Nie zgaduj, lecz zastanów się. Nie ufaj raportowi nadgorliwców z tzw. firmy turystycznej, która ma prawo dbać o swoją reputację, ale nie żadnymi raportami nadzwyczajnymi, albowiem żadnemu rezydentowi, ani szefowi biura w Polsce nie wolno bezkarnie ujawniać materiałów z prowadzonego przez Prokuraturę dochodzenia. Obejrzyj filmy dostępne w internecie, wysłuchaj sprzecznych zeznań świadków. Zauważ, jak plączą się i śmiesznie przewracają spętani kaftanami bezpieczeństwa, które przecież każdy szpital na Bliskim Wschodzie ma na swoim posiadaniu po niedawnej Zagładzie w Iraku Jezydów, porwaniu masowym dzieci i kobiet, sprzedawanych potem w niewolę islamską.
https://www.pinterest.de/pin/452752568780050373/

Z ilu szpitali w Egipcie, panie ministrze Ziobro, korporacja Gieremka kierowana przez pana kolegę Waszczykowskiego, młodszego chłopaka ode mnie o całe 4 lata, dostarczyła dokumentację medyczną w tej sprawie do Prokuratury w Jeleniej Górze? Z czterech szpitali, o których wszyscy wiemy, czy tylko z dwóch?  A może tylko tę jedną, upowszechnioną przez internautów na forach, tu kliknij, obacz.   https://www.pinterest.de/pin/452752568780050373/

minister Zbigniew Ziobro:
00:09:45 : „...My za mało wiemy na tym etapie, tego postępowania; wiemy jedno, że ta sprawa wymaga szybkiego wyjaśnienia, nie tylko z uwagi na jej, skalę zainteresowania tą sprawą, ale też dla poczucia bezpieczeństwa Polaków, bo pamiętajmy: rozpoczyna się sezon, gdzie Polacy będą za granicę jeździć, wyjeżdżać. I Polacy muszą wiedzieć o tym, że polskie państwo również, jeżeli coś zdarza się za granicą, nie jest państwem teoretycznym, że staje w ich obronie, że wyjaśnia sprawy. I jeśli Polacy będą wyjeżdżać gdziekolwiek, muszą być przekonani, że w takich sprawach będziemy starać się wyjaśnić wszystkie okoliczności. Jeśli byłoby tak, to jest jedna z hipotez śledztwa, ale podkreślam: to, ta hipoteza może się nie potwierdzić, bo dziś za wcześnie przesądzać jakąkolwiek wersję. Czy było to przestępstwo? Czy było też przez użyciem grupy zorganizowanej, jeżeli było przestępstwo? Czy też było to jednak wypadek związany z innymi okolicznościami, które leżały po stronie zdarzeń nie mających charakteru przestępczego. To jedno jest pewne, że my musimy to wyjaśnić. Bo gdyby okazało się, że to jest przestępstwo. No, bo gdyby się okazało, że młode kobiety w tej, czy w innej sprawie są narażone na niebezpieczeństwo w związku z wyjazdem za granicę, to sądzę, że polskie państwo jest właśnie po to (i organa ścigania), by takie sytuacje wyjaśnić, ujawnić i winnych  postawić przed sądem, uniemożliwiając prowadzenie takiej przestępczej działalności w stosunku do innych kobiet”.  https://vod.tvp.pl/30050578/1205201

sowa 7 roku temu  6 tys.

02_Łódzki nekrobiznes. Wątki nieujawnione. Dokument BBC zabroniony w Polsce02

gloria.tv/video/vPyDUokTrCRL1GUgWuRE1qVNy

07:22
Film BBC o "łowcach skór" zakazany w Polsce "Łowcy skór" na ławie oskarżonych TVN24 Wstrząsający "Necrobusiness", czyli szwedzki film o głośnej łódzkiej aferze "łowców skór", którego jednym z bohaterów jest radny Witold Skrzydlewski, pojawił się na … [Więcej]

 sowa7 roku temu

Film BBC o "łowcach skór" zakazany w Polsce "Łowcy skór" na ławie oskarżonych
TVN24
Wstrząsający "Necrobusiness", czyli szwedzki film o głośnej łódzkiej aferze "łowców skór", którego jednym z bohaterów jest radny Witold Skrzydlewski, pojawił się na portalu Youtube. Szkopuł w tym, że polscy widzowie mieli nigdy nie obejrzeć dokumentu, zrealizowanego przez BBC. Tak zastrzegł w umowie z producentami Witold Skrzydlewski.

Słyszałem, że film trafił niedawno do internetu. Ale niech się o to martwi BBC i człowiek, który go tam umieścił - komentuje Witold Skrzydlewski.
Film na zlecenie BBC wyreżyserowali Fredrik von Krusenstiern i Ryszard Solarz, Polak od lat mieszkający w Szwecji. Twórcy dokumentu obserwowali procesy oskarżonych i skazanych w aferze handlu ludzkimi zwłokami w zamian za łapówki. Dotarli też do świadków i rodzin zmarłych pacjentów. Do szwedzkich kin dokument wszedł wiosną 2008 roku. Od razu zaczął bić rekordy popularności.

Jaką rolę gra w nim łódzki przedsiębiorca i obecny radny Skrzydlewski? Niepochlebną. W filmie jest sugestia, że on również płacił pogotowiu za informacje o zwłokach.

- Zgodziłem się na udział w filmie, bo miał być o zmianach w polskim biznesie, tymczasem pokazano mnie jako gangstera - mówi Skrzydlewski.

Radny opowiada, że zdjęcia były kręcone dwa lata i dodaje, że część ujęć z jego udziałem musiała powstać przy użyciu ukrytej kamery. Podkreśla, że w umowie z twórcami zastrzegł, że film nigdy nie trafi do polskich kin. Ale, jak wyjaśnia, nie dlatego, że miał coś wspólnego z głośną sprawą ani dlatego, że czuł się winny.

- Gdybym w związku z aferą "łowców skór" miał cokolwiek na sumieniu, od dawna siedziałbym w więzieniu, byłbym skazany - mówi Witold Skrzydlewski. - Nie chciałem emisji filmu w Polsce, bo miałem dość sławy.

Skrzydlewski nie ma zamiaru dochodzić praw od administratorów serwisu Youtube. Nie chce też ścigać czowieka, który umieścił film na portalu.

- Nie jestem właścicielem praw do filmu. Uważam tylko, że dokument nieprzypadkowo pojawił się w internecie teraz. To działanie mające na celu skompromitowanie mnie przed wyborami - dodaje Skrzydlewski.

Zdaniem mecenasa Jarosława Szczepaniaka, odpowiedzialność za rozpowszechnianie filmu w serwisie Youtube ponosi administrator portalu.- Ale nie w zakresie praw autorskich, bo nie on zamieścił film - tłumaczy Szczepaniak. - Administrator powinien sprawdzać, co trafia do serwisu i usuwać filmy czy treści naruszające, jak w tym wypadku, dobra osobiste. Choć by jednoznacznie to ocenić, trzeba prześledzić, jak długo film jest w serwisie, wyjaśnić, dlaczego szef serwisu go nie usunął.

Film był też pokazywany w Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Zdobył I nagrodę na Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Tempo" w Sztokholmie.

Monika Pawlak, Polska Dziennik Łódzki
wiadomosci.onet.pl/2104485,11,film…

Creative Commons (by)                film: https://gloria.tv/video/vPyDUokTrCRL1GUgWuRE1qVNy

Z Panem Bogiem  Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski

radio: https://gloria.tv/audio/mKFDnaUtedV66doZHyhk9PiYA

WOJNA HAPTYCZNA przeciw Narodowi Polskiemu PDO472 Magdalena Żuk na Wawel Magdalenka do ubikacji HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh http://sowamagazyn.blogspot.de/2017/05/ad-acta-pdo233-didaskalia-do-sceny.html 20170513

4 litery 100noga w celi sowa
STOP NIELUDZKIEJ POLICJI

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/wojna_haptyczna_przeciw_narodowi_po

PDFWOJNA HAPTYCZNA przeciw Narodowi Polskiemu PDO472 Magdalena Zuk na Wawel Magdalenka do ubikacji HERODY Hero... by Stefan Kosiewski on Scribd 

http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/WOJNA-HAPTYCZNA-przeciw-Narodowi-Polskiemu-PDO472-Magdalena-Zuk-na-Wawel-Magdalenka-do-ubikacji-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh

2017-05-13 21:09:43 |   http://sowa.typepad.com/blog/2017/05/wojna-haptyczna-przeciw-narodowi-polskiemu-pdo472-magdalena-zuk-na-wawel-magdalenka-do-ubikacji-hero.html


mysowa w zeszłą środę  1  2,8 tys.

O przekazanie dochodzenia w sprawie zabojstwa Magdaleny Zuk PDO471 HERODY Herodenspiel von Stefan …

radio:  gloria.tv/audio/YoPCPT4MJykz4QZqZMh9cSWjg 

01:40:54

 

 PDF: pl.scribd.com/…/O-Przekazanie-d… O przekazanie dochodzenia w sprawie zabojstwa Magdaleny Zuk PDO471 sowa.blog.quicksnake.pl/…/O-przekazanie-d… HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski to Abu Omar Badawi in Egipt sowa-magazyn.blogspot.ro/…/o-przekazanie-d… Studia Slavica et Khazarica Jak Misja sw. Wojciecha
sowa.quicksnake.cz/Jaroslav-Hutka/V-ROZPITYCH-BAR…

PDF: issuu.com/…/o_przekazanie_d… 20170510 ME SOWA Zazalenie na postanowienie PR Warszawa 9.12.2010 sowamagazyn.blogspot.ro/…/o-przekazanie-d…

PDF: Jak Misja sw. Wojciecha 20120426 Stefan Kosiewski: Zniweczona rzeczywistosc 19 s.s. pl.scribd.com/…/Jak-Misja-sw-Wo…
   Udostępnij   Lubię to

 Minister Ziobro Mataczy w Sprawie Magdaleny Zuk PDO473 Czy dintojra ZECh Polka w Egipcie to Zamach Mafii na... by Stefan Kosiewski on Scribd

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/05/minister-ziobro-mataczy-w-sprawie.html

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jedenaście i dwanaście