KRYM PDO450 PROJEKT NOWA KALIFORNIA FO DLACZEGO CHRUSZCZOW ODDAL KRYM UKRAINIE ZECh BaldTV Studia Slavica et Khazarica DETABUIZACJA von Stefan Kosiewski Pidgin_Art Valentinstag 2017

Napisał sowa (») 13. 2. 2017 w kategorii Studia Slavica et Khazarica, czytaj: 724×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinelondon/crimean-war-memorial-valentinstag-2017-detabuizacja-sowa.jpg

https://gloria.tv/audio/SuzcJx7ZxWgu34pSKYk6gEbo1      Feb 9    Chrystusowi sluzyc w Magdalence PDO6 CI ZBÓJE Z KTÓRYMI SIE SPOTYKALEM FO378 von Stefan Kosiewski ZECh Bp Orszulik o Lechach dwóch Kaczynskim i Walesie ZR Studia Slavica et Khazarica 20170209 ME SOWA     https://de.pinterest.com/pin/452752568775878118/

 

 

 

 

Wiadomości glowne wydanie 12-02-17 Sprawca... von mysowa

https://www.linkedin.com/pulse/apokalipsa-iwana-pdo405-piesn-xii-x-m-fo-herody-von-stefan-kosiewski

mysowavon mysowa

"Kierowco, wita cię Czeladź, najstarsze miasto Zagłębia. Ulice są kręte i wąskie. Jedź ostrożnie!"  Taki napis wisiał za Gomułki na ścianie pierwszej kamienicy przy zjeździe ze wzgórza Syberka ul. Będzińską z kierunku Dąbrowy Górniczej, od Krakowa, w ostatnim miasteczku Małopolski Zachodniej;   

mieszkali w tym domu, nieobecnym dzisiaj, albowiem wyburzonym przy okazji budowy szerokiej drogi czteropasmowej, niszczącej za Gierka średniowieczny układ ulic i znaczną część zabytkowej architektury drewnianej, trzej bracia Kałuża (Stasiek, Andrzej i Zbyszek, "Myszka", jak zwracała się doń pieszczotliwie matka, którą wspominam pogodną, miłą i troskliwą także w stosunku do cudzych dzieci, zaś w jednej z oficyn w podwórku żyli (osobno) dwaj nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr. 1: Mróz i Szkoc. Tak było, zanim nie przywieźli do Czeladzi Gierka z PZPR i Breżniewa z KPZR, Niesiołowskiego-Myszkowskieg (Nussbaum) z RUCH-u, a koniec końców żydokomunistycznego rewizjonistę marksizmu w praxis Macierewicza (Singera) z trockistowskiego K.S.S. KOR, na poły konspiracyjnej, paramasońskiej organizacji kryptosyjonistów, ezoterycznego związku dzieci rządowych żydokomunistów, którzy zgadali się w Magdalence ze żydoubowcami Kiszczaka i Jaruzelskiego w celu przejęcia na swoje posiadanie całej własności Narodu Polskiego, przez tę sitwę purimowych przygłupów, dla których Wawel w Krakowie i Kościół św. Stanisława w Czeladzi, Męczennika nie jest żadną świętością, po obsadzeniu swoimi przez tę chołotę posoborową każdej rady parafialnej, zatem Zarębska z tej rady prowadziła i księdza proboszcza i punkt Toto-Lotka pod Rynkiem, w którym ubowcy dawali Bolkom wygrywać na utrzymanie rodzin mnożonych, jak gwiazdki na pagonach, których nie nosili, bo za to brali sorty mundurowe, talmudycznie żwawo.

KRYM PDO450 PROJEKT NOWA KALIFORNIA FO DLACZEGO CHRUSZCZOW ODDAL KRYM UKRAINIE ZECh BaldTV Studia Slavica et Khazarica DETABUIZACJA von Stefan Kosiewski Pidgin_Art  Valentinstag 2017"Dziś formalnie zostało wszczęte śledztwo pod nadzorem formalnym prokuratora generalnego w Krakowie" - poinformował w poniedziałek, 13 lutego 2017 r. podczas konferencji prasowej rzecznik Prokuratury Regionalnej w Krakowie Włodzimierz Krzywicki wyjaśniając, że kierowca seicento ma status podejrzanego ws. nieumyślnego spowodowania wypadku i zapowiadając, iż powtórne przesłuchanie tej osoby w prokuraturze odbędzie się w dniu jutrzejszym. 

Tym samym rzecznik Prokuratury Regionalnej przyznał, że wcześniejsze wypowiedzi rzecznika Prokuratury Okręgowej miały charakter zwykłego pomówienia przez nadużywającego władzy stronniczo, w przeświadczeniu własnej bezkarności, funkcjonariusza państwowego ulegającego pokusie nadgorliwości uczynnej, który dopuścił się zrzucenia winy za spowodowanie wypadku, z kierowcy limuzyny pancernej premier Beaty Szydło na młodego obywatela, w którego uderzyło pędzące za poprzedzającym je autem ochrony (tzw. zmiataczem) na wąskim odcinku drogi na obszarze zabudowanym, ze znacznie przekroczoną prędkością, co wykaże oczywiście bez trudu zapostulowane przez nas wczoraj niezależne, poza granicami Polski, odczytanie przez rzeczoznawcę komputera seryjnie, fabrycznie zainstalowanego w każdym samochodzie A-8.

Prokurator Krzywicki przyznał, że zabezpieczono wszelkiego rodzaju rejestratory; zatem odpowiedział pozytywnie na zwrócenie uwagi przez magazyn europejski sowa na ten aspekt .:Sprawy. Nie wiadomo jednak, dlaczego prokurator ten zastrzegł się: "na ile możliwe było". W internecie znajdują się wszak dowody w postaci filmów potwierdzających, że było to możliwe: nikt nie majstrował przy skasowanym wraku; auto zostało wciągnięte na lawetę, zatem nie należy zakładać, że ktoś trzeci mógł jeszcze potem, na strzeżonym parkingu, dopuścić się zniszczenia zapisów rejestratora, prymitywnego przekręcenia liczników śrubokrętem, czy kradzieży urządzenia technicznego, które potwierdzi przecież zeznania licznych świadków wypadku nie kryjących, że widzieli kolumnę rządową poruszającą się od lotniska w Balicach do domu prywatnego pani premier, z wyłączonym jak zwykle dla jej wygody, komfortu jazdy, uciążliwym  w kabinie limuzyny rządowej sygnałem dźwiękowym na ostatnim odcinku jazdy. 

Nie wiadomo, czy przesłuchany zostanie jutro, ponownie także drugi uczestnik wypadku, kierowca pani premier Szydło? Czy też Prokuratura Regionalna pod nadzorem prokuratora generalnego w Krakowie znowu zajmie nieformalnie jednostronne stanowisko w .:Sprawie, bez wysłuchania drugiej strony i bez .:rozważenia uważnego wszystkich faktów?

Aurora-oder-morgenrte-im-aufgang-von-stefan-kosiewskiWyjaśnienia ze strony Prokuratury Generalnej nadzorującej postępowanie prowadzone już w drugiej instancji, należy bowiem oczekiwać w takiej np. .:Sprawie: Czy młody Polak i Katolik w Oświęcimie został bezpośrednio po wypadku zatrzymany na kilka godzin oraz poddany upokarzającemu przesłuchaniu, bez zapewnienia przez przedstawicieli państwa (policjantów i prokuratora) prawa obywatelowi RP do skorzystania z pomocy prawnej?

Czy - w takim wypadku - państwowy terror policji i prokuratury, w stosunku do 21-letniego obywatela RP sprowadził się tylko do kilkugodzinnego, NIEFORMALNEGO przesłuchania? Czy bezprawne postępowanie policjantów i prokuratorów zostanie odpowiednio potraktowane, zgodnie z prawem i sprawiedliwością, przez przełożonych tych sprawców, zanim prokuratura generalna wyciągnie wnioski z dokonanego nadzoru?

Rzekome, nieformalne przyznanie się ofiary wypadku samochodowego nie upoważniło przecież ani rzecznika policji, ani prokuratury do składania oficjalnych oświadczeń o charakterze pomówienia o spowodowanie katastrofy drogowej. W życiu publicznym społeczeństw demokratycznych, cywilizowanych państw Europy potrzebne jest chyba więcej czasu do namysłu dla osób zainteresowanych, żeby przywołać umieli - nadgorliwość do porządku i zdobyć się na stosowne przeprosiny, za niedopuszczalne naciski na kręgosłup moralny młodego człowieka; nie czyńcie krzywdy maluczkim.

Z przykrością przychodzi przypomnieć lekcje religii rzymskokatolickiej i polskie powiedzenie, że pośpiech jest złym doradcą. Dlatego należy, Szanowni odłożyć zapowiedziane na jutro, Dzień św. Walentego, ponowne przesłuchanie młodego Polaka i Katolika. Dystans czasowy do faktów powinien wnieść Nadzór Prokuratora Generalnego, który był i jest potrzebny. Przesłuchanie obu uczestników tragicznego zdarzenia winno być przełożone na inny termin chociażby dlatego, że społeczeństwo powinno ochłonąć od nadmiaru sensacji, natomiast Jarosław Kaczyński, który okrzykami wiecowymi solidaryzuje się z jedną tylko stroną wypadku, także potrzebuje czasu na przemyślenie swoich doświadczeń, które dotyczą m.in. tego, że każdy lekarz stwierdzi przecież w takim wypadku, jak szok powypadkowy, związany z wystąpieniem urazu, doznanego na skutek kolizji (powietrznej, czy) drogowej z kolumną opancerzonych samnochodów pani premier Szydło, na którą młody człowiek głosował niedawno po raz pierwszy w swoim młodym życiu! Ten miejscowy, lokalny patriota, bezkrytyczny sympatyk lojalny lokalnych polityków partii Prawo i Sprawiedliwość nie może poczuć się ofiarą machinacji funkcjonariuszy partyjnych tak samo, jak narzucający się z pasami bezpieczeństwa, których zapięcie u pani premier zauważył telepatycznie, dziennikarz Max Kolonko nie może być nie nagrodzony życzliwością za pozdrowienia dla pani premier, przesłane ze wspomnieniami zamieszkiwania w młodości kilkanaście minut zaledwie od domu pani Szydło; uganiał się z bratem na weefemce po okolicach, które ja nawiedziłem raz bodaj, udając się dwadzieścia lat temu wolksvagenem z poetą Andrzejem Pańtą z Dąbrówki Wielkiej w Brzezinach Sl. koło Czeladzi na spotkanie autorskie i plener artystyczny w Europejskim Centrum Spotkań Młodzieży, zbudownym ze środków niemieckich w Oświęcimie, czy Oświęcimiu, jak mówi się za Brynicą, na wieczorze ze stalowymi przedmiotami dobrze zapowiadanego przez Pańtę rzeźbiarza o nazwisku Remigiusz Dulko, którego córka, także artystka, ściągnęła na siebie po latach nie mniejsze zainteresowanie krytyki literackiej; od ciężkich, kutych i spawanych dzieł ojca swojego.


 Policjanci i prokuratorzy, którzy bawią się w terrorystów zaiste, przesłuchujących ofiarę wypadku do godz. 1 w nocy, następnego dnia po wypadku, soboty 11 lutego 2017 r., winni poczuć się zawstydzeni i nie robić więcej niegodnych rzeczy w przyszłości; nie rzucam tortem, sam nie będąc bez winy. Nie mam żadnej potrzeby zgadzania się z posłem Budką z Czeladzi, biorącym pewnie pod uwagę możliwość odwoływania się dla pijaru chociażby przez opozycję polityczną do Trybunału Sprawiedliwości w Hadze; nie powinno mieć miejsca przesłuchanie bez uprzedzenia przesłuchiwanego człowieka o grożącej mu odpowiedzialnoiści prawnej na skutek wypaplania się na nieoficjalnym przesłuchaniu z wątpliwości, które mogą targać każdą duszą. Bez dopuszczenia adwokata do przesłuchiwanego uczestnika wypadku nie może być przesłuchiwany żaden człowiek w Polsce, który po przesłuchaniu, a nie umorzeniu dochodzenia, może być osądzony ale i zapewniona musi być przy tym przez państwo pomoc prawna, wsparcie adwokata dla każdego osądzanego człowieka.

źródło: wikipedia


Przesłuchiwanych winno się uprzedzać o przysługującym im prawie do skorzystania z pomocy prawnej, ew. prawa odmowy składania zeznań w sytuacji upokorzenia. Przesłuchiwanych nie wolno bezkarnie zabijać podczas przesłuchań; w intencji zbawienia duszy śp. Igora Stachowiaka z Wrocławia, duszy zastrzelonego przez policjanta na komendzie w Koninie, w intencji wszystkich ofiar przemocy będącej dowodem niepanowania nad emocjami przez ludzi, którzy do wykonywania zadań służbowych winni podchodzić nie emocjonalnie, lecz rzeczowo: Wieczne odpoczywania racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.  Patrz na temat w rozdz.: W obronie własnego człowieczeństwa; s.87, Podkultura usprawiedliwionych korzyści, s. 120, ale przede wszystkim w części I Psychologiczne mechanizmy zachowania niezgodnego z elementarnymi wartościami moralnymi, s.7 w pracy Ludzie w sytuacjach pokusy i upokorzenia, Marek Kosewski, Warszawa 1985.

Nie należy sugerować się bezkrytycznie zapewnieniami uczestnika wypadku, że nic mu nie jest i czuje się dobrze, nie ma nudności itd. Bez badania lekarskiego i bez przyzwalającej na przesłuchanie opinii lekarza  nie powinno się przyjmować za dobrą monetę żadnych oświadczeń od osób po urazie, czy w szoku powypadkowym, który do jutra sam młodzieńcowi nie minie. Pamiętamy wszyscy, że tylko opiece boskiej zawdzięczać może Jarosław Kaczyński osobiście przebywanie kilka miesięcy w stanie szoku powypadkowego, który nie pozwalał mu na to, żeby pójść z własnej woli do Warszawskiej Prokuratury Wojskowej ze zapytaniem: Kto mi zabił brata? Moralność nakazuje niezwłocznie odwołać zapowiedziane na jutro, ponowne przesłuchanie pozostającego wciąż w szoku, jak dużo starszy od niego Kaczyński, młodego człowieka z Oświęcimia.
  
Czy bardziej okrutny od stalinowskich Piłatów, stronniczy prokurator bez orzeczenia niezależnego rzeczoznawcy ds. badania wypadków samochodowych i bez dokonania przez fabryczny serwis AUDI obligatoryjnego odczytu z komputera rejestrującego techniczne parametry w limuzynie rządowej, może poinformować o wyższości świąt Chanuka nad Wigilią w IV RP? Pewnie może - ze szczerością, czy nadgorliwością uczynnego filokryptosyjonisty wierzącego głęboko we wyższość teleologiczną apartheidu żydoskiego nad konstytucyjną równością obywateli Rzeczypospolitej Polskiej wobec prawa. Ale, czy jest potrzeba udowadniania komukolwiek takich twierdzeń w rocznicę 100-lecia udowadniania, że w Petersburgu 1917 r. istotnie wystrzeliła armata na okręcie i była rewolucja, której nie było, bo żydomason Kiereński przekazał Bronsztajnowi to, co było do przekazania po wspólnych pracach warsztatowych.

Klekot-pdo450-sowa-sk
Czy Minister Spraw Wewnętrznych Błaszczak miał prawo do demonstrowania przed kamerami TVP najwyższej pogardy w stosunku do ubóstwa obywateli, na demonstrowanie braku dobrego smaku, który podyktował mu kąśliwą uwagę, że - przytaczam z pamięci, w którą mi zapadło, że często taki młody kierowca jeździ autem starszym od siebie. - Uwaga nie na poziomie ministerialnym, ale kupy gnoju. Nie powinien tak wypowiadać się człowiek, który ma stanowić dla policjantów, czy złodziei tzw. wyższą instancję.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

https://gloria.tv/audio/SuzcJx7ZxWgu34pSKYk6gEbo1

 gen. Polko o wypadku Szydlo MUSIMY PRZYWROCIC ORLA PDO448 Pidgin_Art FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZR Studia Slawica et Khazarica ZECh 20170211 ME SOWA   Feb 12 SZYDŁO na STRATY PDO449 KACZYNSKI na PREMIERE FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZR O STOSUNKU Studia Slavica et Khazarica Nieludzki apartheid sitwy trockistowskiej http://sowamagazyn.blogspot.de/2017/02/szydo-na-straty-pdo449-kaczynski-na.html

...mieszkali w tym domu, nieobecnym dzisiaj, albowiem wyburzonym przy okazji budowy szerokiej drogi czteropasmowej, niszczącej za Gierka średniowieczny układ ulic i znaczną część zabytkowej architektury drewnianej, trzej bracia... https://pl.scribd.com/document/339172841/


Lejba Kohne-Bolek, jewROPA: Niedługo będziemy mieć sztandar i znaki europejskie, ale jeszcze tego nie mamy. I dlatego do tego momentu musimy przywrócić orła. http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/02/lejba-kohne-bolek-jewropejskioi-niedugo.html

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/krym_pdo450_projekt_nowa_kalifornia

O STOSUNKU Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Liczba Katalogowa 449 Fraszka do Lecha Klekota z Basel Damy z malachitu z Ogrodu Fraszek HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski multiverse theter https://gloria.tv/audio/MgySH7szvRt129ipEz4FGb8U1

REZERWY ZŁOTA https://gloria.tv/audio/Xpvmd6w3sgQ84HZA6wyfDfzQE

Pidgin_Art Fascynacja Obłędem Studia Slavica et Khazarica Zniweczona Rzeczywistość po powrocie z USA i skoku Glińskiego na Konia Darowanego MUSIMY PRZYWROCIC ORLA PDO448 Pidgin_Art FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZR Studia Slawica et Khazarica ZECh http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/MUSIMY-PRZYWROCIC-ORLA-PDO448-Pidgin-Art-FO-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-ZR-Studia-Slawica-et-Khazarica-ZECh

http://oswiata.weebly.com/blog 

                         

Stefan Kosiewski

Frankfurt nad Menem

https://www.academia.edu/4958034/Lustracja_i_Jerzy_Buzek_20110328_Stefan_Kosiewski_do_Naczelnika_Biura_Lustracyjnego_IPN_w_Katowicach Lustracja i Jerzy Buzek 20110328 Stefan Kosiewski do Naczelnika Biura Lustracyjnego IPN w Katowicach


KRYM - PROJEKT NOWA KALIFORNIA - DLACZEGO... von mysowa

Uploaded by Stefan Kosiewski connect to download http://www.dailymotion.com/video/x5blmqr

Chrystusowi sluzyc w Magdalence PDO6 CI ZBÓJE Z KTÓRYMI SIE SPOTYKALEM FO378 von Stefan Kosiewski ZECh Bp Orszulik o Lechach dwóch Kaczynskim i Walesie ZR Studia Slavica et Khazarica 20170209 ME SOWA http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/02/chrystusowi-sluzyc-w-magdalence-pdo6-ci.html 

 

Krym PDO450 Projekt Nowa Kalifornia FO Dlaczego Chruszczow oddal Krym Ukrainie ZECh BaldTV Studia Slavica e... by Stefan Kosiewski on Scribd

https://www.linkedin.com/pulse/apokalipsa-iwana-pdo405-piesn-xii-x-m-fo-herody-von-stefan-kosiewski

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dziewięć i osiem