Samobojczy gol Bergoglio FO340 aby prowadzil Biskup Rzymu ludzi wybranych przez Jezusa 20140613 ZECh von Stefan Kosiewski ZR

Napisał sowa (») 13. 6. 2014 w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 890×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinesk/5072008-s_2.jpg

"Jak sędzia w mistrzostwach świata może nie mówić po angielsku?!" Słusznie pytają oburzeni piłkarze słowiańscy z Chorwacji po tym, jak japoński sędzia usiłował dogadywać się z nimi podczas meczu w jednym z dialektów swojego języka ojczystego, który dla rzeczowników, słów takich jak: "piłka", "piłkarz", "bramka" i "gol" nie ma gramatycznej odmiany przez liczbę i rodzaj.   A zatem: Japończyk z Japończykiem dogadują się jakoś ze sobą (nie wnikając w szczegóły, jak oni to robią,  nie tylko na boisku), natomiast w kontaktach interpersonalnych zdają  się posługiwać z przedstawicielami innych narodów tak samo, jak ptaszki chińszczyzną - zważywszy, iż ornitolodzy zaobserwowali już dla potrzeb nauki, że bociany  nie potrafią zliczyć do dwóch i jeśli tylko do namiotu obserwacyjnego wejdzie np. dwóch, czy trzech mężczyzn, zaś wyjdzie po chwili jeden, to bociany utrzymują się na swoim  gnieździe we świętym przekonaniu, że wszystkie obce stworzenia wyszły z namiotu. 

 

Czy i jak 77-letni Bergoglio chciałby dogadać się jeszcze ze światem katolickim, jeżeli w tzw. Przesłaniu papieża na Mundial, omówionym szczegółowo przez portal Radia Watykańskiego, nie wspomniał ten Jezuita z gwiazdą masońską w herbie kardynalskim nawet jednym słowem o Panu Bogu, Jezusie, Maryi, Opatrzności Bożej, czy moralności katolickiej - tak bardzo potrzebnej przecież w życiu każdego sędziego i każdego działacza sportowego, jak w życiu papieża i we współżyciu szefa FIFA, Blattera z katolickimi sportowcami żegnającymi się na całym świecie znakiem Krzyża św. przed każdym meczem, wznoszącymi często palce obu dłoni w Niebo, w podziękowaniu za gole, które dane im było prawdziwym cudem strzelić, całującymi publicznie przed kamerami telewizji krzyżyki św. od Pierwszej Komunii noszone demonstracyjnie w czasie meczy na swoich szyjach, jak monstrancje ludzie noszą w Boże Ciało na ulicach miast i wsi.

   Przesłanie Papieża na Mundial

... Przesłanie Papieża na Mundial. Mundial w Brazylii może być dla wszystkich
szkołą ... przeciwnika – powiedział Papież w przesłaniu telewizyjnym na ...

pl.radiovaticana.va/news/2014/06/12/przesłanie_papieża_na_mundial/pol-806578 - 2014-06-12

 

Przypomnijmy starym Polakom, pokrzywdzonym w Magdalence 1989 r. przez haniebny, antypolski  spisek, układ żydokomuny zawarty do spółki z księżmi Kościoła św. a także z przedstawicielami drugiej, fałszywej Solidarności (obecnie firmowanej nazwiskiem Duda, zaś wcześniej: Wałęsa, Kaczyński, Lech i Krzaklewski, Maniek); powiedzmy informując o faktach z najnowszej historii Polski Młodzież nie tylko Wszechpolską, że tak samo bezosobowo i bezpłciowo, nierzeczowo, jak wypowiadają się dzisiaj o swoich grzechach ciężkich Blatter i Bergoglio, tak samo bałamutnie  dogadywał się za Wałęsę ze żydokomunistą Jagielskim wolnomyśliciel i trockista Gwiazda, po ślubie cywilnym ze żydówką z domu Duda. W Stoczni Lenina 1980 r. nie wnikając w szczegóły takie jak np., skąd zadłużony przez Gierka na Zachodzie rząd PRL-u miałby nabrać pieniędzy potrzebnych na postulowane podwyżki zarobków dla wszystkich oczekujących na kasę? Nie nakręcając przy tym śmiertelnego niebezpieczeństwa spirali inflacji, jak robi to od lat bezlitośnie i bezkarnie w Stanach Zjednoczonych jeden żyd amerykański po drugim, zamieniając się miejscami na fotelu szefa Rezerwy Federalnej, czyli maszynki do robienia dolarów z powietrza, którymi zmniejszana jest przez nikczemnych cwaniaków realna wartość każdej skarpety z uciułanymi przez ludzi na całym Bożym świecie pieniędzmi, słoików z efektem krwawicy prostego człowieka, które dobrodusznie zakopał w ogródku przed domkiem, z oszczędnościami całego życia złożonymi na koncie w banku, który to bank więcej pobiera od człowieka opłat za dokonywane regularnie wpłaty na konto, niż sam bankster daje człowiekowi odsetek rocznie za zaufanie, które bezczelnie wykorzystuje, jak nie przymierzając ukrywany przez Bergoglio we Watykanie pedofil i abp Wesołowski, który kupował sobie dzieci do posług seksualnych przy pisuarach publicznych w Południowej Ameryce.    

QR code for this recording:

 

Dylematem Narodu Polskiego, który Jaruzelski zgwałcił a Wajda wykorzystał do zarobienia na kilku filmach o charakterze komiksu, jest dzisiaj pytanie: Do ilu stworzeń Bożych rodzaju ludzkiego (on, ona, pedofil, ksiądz i pedał, gender, facet, który robi za babę w Sejmie, powrotowiec płciowy po amputacji prącia itp. dziwactwa) mają jeszcze odnosić się wyniki rokowań postępowego postulatora strajkowego Wałęsy 1980 r. z oportunistycznym działaczem partyjnym Lisem, który stał na straży socjalizmu z Kiszczakiem i zawalidrogą Jaruzelskim, w poprzek drogi do wolności Narodu Polskiego, chociaż wspomniany partyjniak żydokomunistyczny w Komitecie Strajkowym Polaków i Katolików modlących się i przyjmujących Komunię św. podczas trwania strajku był chyba ciałem obcym, ateistycznym, bezbożnym.  

      Diabłu na uciechę zostawił Bergoglio piłkarzy z całego świata. Nie pobłogosławił igrzysk, ani sportowców! Nie uczynił znaku Krzyża św. przed pierwszym meczem na Mistrzostwach Swiata 2014 r. , reprezentacji państwa najbardziej katolickich Słowian w Europie Południowej przeciwko reprezentacji Brazylii, państwa o największej na świecie liczbie katolików. Nie przemówił do  nieśmiertelnej duszy katolika śmiertelny człeczyna, który odział się w owczą skórę Biedaczyny Bożego.  

W bezbożnym "Przesłaniu papieża na Mundial" pełno jest wolnomularskich uniesień, masońskich wezwań do "budowania pokoju" i przezwyciężenia "wszelkich form rasizmu", "nietolerancji".  Nie ma natomiast w inkryminowanym tekście Ducha świętego, Ducha Nauki Kościoła Rzymskokatolickiego. W Tychach zaś na Górnym Sląsku, w Polsce Dziwisza i prymasa Polaka, taki sobie ks. Skworc (TW "Dąbrowski" w aktach Służby Bezpieczeństwa) kropi jako Arcybiskup Katowic w XXI wieku po szamańsku wodą święconą tysiące blaszanych samochodów, bo mu za to płacą.   

Dlaczego Bergoglio w kazuistyce swojej odchodzi od grzechu korupcji w sporcie? Dlaczego Jezuita taki sam jak pochowany przez współczesnych żywcem Sługa Boży, ks. Piotr Skarga, nie wzywa Blattera do spowiedzi, lub chociażby na dywanik ze skruchą u rabina Skorka?  

Dlaczego papież nie mówi NIC o grzechu śmiertelnym zarabiania ciężkich miliardów EURO przez geszefciarzy Bundesligi, DFL, którzy nie przyczyniają się w znaczący sposób finansowo do poprawienia kiepskiego losu amatorskich klubów piłkarskich zrzeszonych w DFB , które to kluby  zajmując częstokroć pierwsze miejsce w amatorskich rozgrywkach nie są w stanie przejść do Bundsligi 2 (drugiej ligi), bo na peryferiach wielkiego geszeftu robionego na miłośnikach piłki nożnej, nie stać prostych, Bogu Ducha winnych ludzi, działaczy i sportowców, na opłacenie z własnej kieszeni drogich licencji, niesprawiedliwych sędziów, jak chociażby znowu dzisiaj! Tak to jest, szkoda każdego słowa. 


Szatan skorzystał z okazji i próżność bardzo ciężko schorowanego starca przymierza się tak oto do wyróżnienia jej przez masonerię Pokojową Nagrodą Nobla we wysokości 1 mln dolarów. Zapomina kapłan Jezusa Chrystusa, następca św. Piotra, że powierzona została mu przez Pana Boga na krzyżu Owczarnia po trzykrotnym zapytaniu: Piotrze, czy kochasz mnie?  

Kościół św. oddany został Piotrowi z kluczami, aby prowadził Biskup Rzymu ludzi wybranych przez Jezusa ku Zbawieniu!  

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski  

https://shoudio.com/user/sowa/status/13348 

Profilbild von magazyn europejski magazyn europejski

...Moja modlitwa jest żydowska. Odprawiam potem Eucharystię, która jest chrześcijańska - stwierdził Franciszek. Potępił antysemityzm, który istnieje "raczej w prawicowych niż lewicowych nurtach politycznych". - Wciąż są dzisiaj negacjoniści Szoah. To szaleństwo! Nie wiem, jak to może istnieć - powiedział ...  https://shoudio.com/user/sowa/status/13348

Auf wiadomosci.onet.pl gefunden

  magazyn europejski magazyn europejski • vor 4 Minuten

  ...Moja modlitwa jest żydowska. Odprawiam potem Eucharystię, która jest chrześcijańska - stwierdził Franciszek. Potępił antysemityzm, który istnieje "raczej w prawicowych niż lewicowych nurtach politycznych". - Wciąż są dzisiaj negacjoniści Szoah. To szaleństwo! Nie wiem, jak to może istnieć - powiedział ... 

http://www.pinterest.com/pin/452752568762616632/

Samobojczy gol Bergoglio FO340 aby prowadzil Biskup Rzymu ludzi wybranych przez Jezusa 20140613 ZECh von St... by Stefan Kosiewski

Niezgodne z nauką Kościoła Rzymskokatolickiego brednie związane z nieuleczalną chorobą nowotworową?

Geschrieben von sowa (») 20. 6. in der Kategorie Kirche, gelesen: 50x kirche/masonskie-znaki-franciszka-zyd-bergoglio.jpg   77-letni Bergoglio nie poszedł w tym roku na procesję Bożego Ciała w Rzymie, gdyż jak powiedziało Radio Watykańskie "Nie czuje się na siłach przejść tego dwukilometrowego odcinka drogi pieszo". weiter lesen

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jeden i jeden