Każdy Polak i każdy Rosjanin powinien widzieć w Putinie: Lenina, Dzierżyńskiego i Trotzkiego. FO64 ZR19

Napisał sowa (») 17. 8. 2012 w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 1973×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinekirche/pojedno-2.jpg

Czy podjęta próba przestępczego zastraszenia Polaka przez pracownicę Biura Rady Gospodarczej, która celowo ujawnia przy okazji w grupie yahoo swoje nazwisko żydowskie Magdalena Redel oraz noszoną w państwowym miejscu rządowej pracy swoją prywatną nienawiść do Polaka (kierującego zgodnie z prawem zwykłą korespondencję elektroniczną na adres Kancelarii Premiera RP)  jest dowodem na staczanie się do poziomu żydowskiego rynsztoka przez rasizm kryptosyjonistyczny rządu Rzeczypospolitej Polskiej kierowanego przez Donalda Tuska, czy też jest to tylko zwykły, dalszy etap  upadku moralnego, planowe obniżanie się pospolitego poziomu moralnego i estetycznego aparatu władzy w RP, czyli: degrengolada zaplanowana, albo inaczej mówiąc:  czy  niedouczona sitwa zamierza wreszcie przejść do detabuizacji, aby w sposób jawny swoją skrywaną dotychczas agresję kryminalną uwalniać bezkarnie z adresów rządowych w Warszawie?

Czy kryptosyjonizm zamierza odkryć swoje apartheidowe i syjonistyczne oblicze antypolskie? 

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Studia-Slavica-et-Khazarica/WROGOWIE-EUROPY-PDO462-FO64-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh-ZR19

 

20120809131847269-0001

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Sródmieście w Gdańsku

Pani Prokurator Elżbieta Szczygieł

ul. Piekarnicza 10/C 80-126 Gdańsk  

dot. Wasz Znak: 3 Ds. 117/ 12

tu: Zgłoszenie przestępstwa groźby karalne, popełnionego  z pobudek rasistowskich przez żydówkę Magdalena Redel, Kancelaria Premiera RP, Biuro Rady Gospodarczej premiera Donalda Tuska

Szanowna Pani Prokurator,

dziękuję uprzejmie za Pani pismo z dn. 9 sierpnia 2012 r. i zgłaszając jw. uzasadniam:

  Magdalena Redel Biuro Rady Gospodarczej Kancelarii Premiera RP, popełnia przestępstwo groźby karalne w stosunku do Polaka przebywającego od 30 lat na wymuszonej na nim emigracji politycznej w Niemczech, dlatego wnioskuje się niniejszym, oprócz ścigania za popełnione przestępstwo,  o odsunięcie zawnioskowanej osoby o nazwisku żydowskim, ze stanowiska służbowego zajmowanego w Polsce prawem kaduka (cadyka?), które żydówka bezwstydnie wykorzystuje do swojej przestępczej działalności; zastraszanie Polaka wyrażone zamiarem przekazania Sprawy do tajnych służb (masońskich? -IT) jest w takim wypadku chyba nadużyciem praw obwiązujących w każdej obediencji i jeśli  Magdalena Redel ma jeszcze jakiś prywatny adres elektroniczny, wzorem syna Tuska i fałszywe nazwisko, jak syn Tuska Michał, to może sobie go używać, tego  fałszywego adresu i fałszywego nazwiska - jako nepotka - do realizowanej przez siebie przestępczej działalności i zaspokajania antypolskich potrzeb, lecz nie ma prawa wysyłać do grupy yahoo ze służbowego adresu Rady Gospodarczej Premiera Rządu RP Donalda Tuska przesyłek elektronicznych ośmieszających powagę tego urzędu (rządu!), w sytuacji, kiedy Amber Gold wydał 20 mln zł na reklamy, głównie na prasę a syn Tuska kasuje oficjalnie jako tzw. dziennikarz.  

Bo trzeba nam wiedzieć, że Wiceminister Spraw Zagranicznych RP, śp. dr Andrzej Kremer cierpiał na zajady, zaś kiedy spotkał mnie ostatnio na jakiejś konferencji naukowej u biskupa Opola Nossola, to ten dyplomata zawodowy nie omieszkał zapytać mnie w korytarzu hotelowym, czy ja naprawdę chcę publicznie powiedzieć to wszystko, co wcześniej mu przesłałem w maszynopisie nie proszony o to i bez obowiązku służbowego, ja zaś odparłem uprzejmym pytaniem: a dlaczego mam nie przeczytać, kiedy proszą o to, zapewniają nocleg, płacą za przejazd i Aufwand?   

Nie śmiałem byłemu Konsulowi Generalnemu RP w Kolonii powiedzieć przy okazji, że na te  zajady, które śp. Andrzej Kremer, bardzo miły i nadzwyczaj kulturalny, mądry człowiek, do którego miałem osobiście ciepły stosunek, że na tą przypadłość, na którą on cierpi najlepsza, bo bardziej skuteczna od maści, które on stosował, jest zwykła pasta i szczoteczka do zębów: należy po prostu szorować kąciki ust zwykłą pastą dezynfekującą, zabijającą bakterie, żeby kąciki ust nie pękały krwawo przy przypadkowym rozbawieniu chorego ujawniając żywe mięso, czyli materię ludzką słabą i wrażliwą, jaką jest ciało człowieka, który zginął w końcu niepotrzebnie, rozbity na miazgę marnie pod Smoleńskiem tylko dlatego, że Lech Kaczyński miał kaprys nakręcić sobie w Katyniu nad grobami pomordowanych przez żydowskie KGB Polaków reklamowy film dla potrzeb swojej prywatnej kampanii prezydenckiej i wybrał mu dla pijaru brat Jarosław Kaczyński statystów do tego filmu spośród różnych, dziwnych osób (poobsadzanych na stanowiskach państwowych i prywatnych, jak np. żydówka Anna Walentynowicz, o której pochodzeniu etnicznym będzie w następnym fragmencie niniejszych rozważań; Wtedy przejrzą oczy niewidomych i uszy głuchych się otworzą. Wtedy chromy jak jeleń wyskoczy i język niemych wesoło krzyknie (Iz 35, 5-6).  

Katolickie nauczanie społeczne musi w tym miejscu wskazać na bardzo niefortunną, żeby nie powiedzieć wprost głupią, nieprzemyślaną wypowiedź arcybiskupa Michalika, który powiedział ostatnio: "Trzeba też pamiętać, że w katastrofie smoleńskiej nie zginęli przedstawiciele jednego tylko nurtu politycznego, ale różnych środowisk".  

Drogi Księżę biskupie Michalik, Bracie w Chrystusie Panu,

człowiek na stanowisku biskupa winien ważyć słowa i zastanawiać się, zanim coś palnie; a zatem wyjaśnia się tutaj znaczenie słowa: przedstawiciel. Przedstawicielem jest się z wyboru, np. elektorat wybiera posła do Sejmu, albo w zakonach rzymskokatolickich przełożonych wybiera sobie klasztorne zgromadzenie, lecz biskup a tym samym członek Episkopatu Polski nie pochodzi z wyboru oddolnego, nie jest żadnym przedstawicielem wspólnoty kościelnej, ani Narodu Polskiego i nie może dlatego poruszać się w płaszczyźnie politycznej jako przedstawiciel, gdyż każdy biskup, w tym i przewodniczący Episkopatu Polski, zawdzięcza swój fotel biskupi odgórnej, watykańskiej nominacji, za którą często stoją ukryte naciski różnych tajnych służb mocarstw atomowych (vide: obecność żyda amerykańskiego Kissingera w Wartykanie, oficjalnie jako doradca Ojca św. ds. bezpieczeństwa, itd.)  a także wpływy wolnomularstwa, żeby wspomnieć tylko Lożę P2 i tajemniczą śmierć rytualnie powieszonego pod londyńskim mostem na sznurze od snopowiązałki szefa banku watykańskiego Ambroziano; często zaś pieniądze i zwykły grzech próżności kieruje takim działaniem człowieka, co odkryć zamierza na zapowiedzianym już procesie w Watykanie uwięziony kamerdyner papieża, zatrudniony w Stolicy Apostolskiej ręką nieszczęsnego ks. kard. Dziwisza.  

Jezus Chrystus nie był przedstawicielem Ojca i Ojciec św. nie jest przedstawicielem Boga; Benedykt XVI jest Zastępcą Chrystusa na ziemi, zaś biskup to także nie żaden przedstawiciel, lecz pasterz, który się ma opiekować trzodą, mówiąc symbolicznie,  i prowadzić ją przy pomocy kapłanów, obrzędów i pracy społecznej w gminie wyznaniowej do Zbawienia.  

Biskup Michalik nie jest zatem dzisiaj żadnym przedstawicielem Narodu Polskiego na spotkaniu z Mordwinem, Cyrylem, byłym agentem KGB, który przyjechał do Polski na zaproszenie prawosławnego biskupa Sawy, byłego współpracownika Służby Bezpieczeństwa, który wyznał publicznie grzech i pokajał się, a nic nie wiadomo, czy zadośćuczynił Panu Bogu i bliźniemu, więc nie rozwijamy tego tematu.  

Nie ma abp Michalik absolutnie racji nazywając zabitych pod Smoleńskiem w kwietniu 2010 r. 96 ludzi przedstawicielami nie "...jednego tylko nurtu politycznego, ale różnych środowisk...". 

Bo żadne środowiska, ani nurty polityczne nie wybierały swoich przedstawicieli do tego tragicznego lotu zakończonego śmiercią tych ludzi. Ustalał listę wybrańców Jarosław Kaczyński, na jego głowie jest ich krew.  

Abp Michalik nie po to jest przewodniczącym konferencji Episkopatu Polski, żeby wyręczał Prokuraturę w ściemnianiu sprawy odpowiedzialności za śmierć 96 osób pod Smoleńskiem. Abp Michalik jako uczony w Piśmie może co najwyżej stwierdzić: całe szczęście, że Jarosław Kaczyński nie ma dzieci, jak Tusk i Wałęsa mają, bo wtedy to nieszczęście i tak cudza krew wlokła by się za nimi przekazywana genetycznie do czwartego pokolenia, jak wierzą głęboko religijni żydzi.  

Spotykam się ostatnio np. z taką wypowiedzią żyda w gazecie International Harald Tribune  zatytułowaną: The Stalin in Putin. Proszę mi powiedzieć, jak Polak i Katolik ma się nie zgodzić z takim żydem, przecież to, co MASHA GESSEN napisał tam, to święta prawda.  

 " Każdy Polak w każdym Rosjaninie i każdy Rosjanin w każdym Polaku powinien widzieć przyjaciela i brata"  - mówi papier podpisany dzisiaj w Warszawie z polecenia Putina, który sprawuje w Rosji władzę nad Cerkwią jak w bolszewickiej Rosji NKWD i KGB, Lenin i Stalin.  

Dlatego katolickie nauczanie społeczne mówi: Każdy Polak i każdy Rosjanin powinien widzieć w Putinie: Lenina, Dzierżyńskiego i Trotzkiego tak samo jak widzi w nim Stalina żyd amerykański, który nie tylko w tej sprawie ma bardzo dużo racji w swoim artykule i dlatego należy ten artykuł polecić jako prolegomena do tekstu porozumienia podpisanego dzisiaj w Warszawie z woli, czy też z nakazu Putina, a wolą Komorowskiego na Zamku Królów Korony Polskiej i Litwy.  

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

August 13, 2012, 9:44 am The Stalin in Putin By MASHA GESSEN

  ----- Original Message ----- From: <srodmiescie@prokuratura.gda.pl> To: <sowa-frankfurt@t-online.de> Sent: Thursday, August 09, 2012 1:18 PM Subject: Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku - pismo w załączniku.
Ten e-mail był wysłany z "FAX-PRGS"(MP 201).
Data skanowania: 09.08.2012 13:18:47 (+0200)
Zapytania do: srodmiescie@prokuratura.gda.pl  

 

Amber Gold wydał 20 mln zł na reklamy, głównie na prasę

W I połowie br. cennikowe wydatki reklamowe Amber Gold wyniosły 20,56 mln zł, z czego 11,9 mln zł ulokowano w prasie. W dziennikach ostatnie reklamy firmy ukazały się w lipcu, a w czasopismach - na początku sierpnia. więcej

Proszę o wykreślenie mojego adresu mailowego z Państwa rozdzielnika.

Nie życzę sobie otrzymywać korespondencji od Państwa. Jeśli nie uwzględnią Państwo mojej prośbę przekażę sprawę do służb IT.

 Z poważaniem,

 Magdalena Redel

 Biuro Rady Gospodarczej

 KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW

B-cz

Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa
tel. +48 22 694 72 92

e-mail: mredel@kprm.gov.pl

 
 

 http://issuu.com/kulturzentrum/docs/kazdy_polak_i_kazdy_rosjanin_powinien_widziec_w_pu

Pomyśl o środowisku. Nie drukuj tej wiadomości jeśli nie musisz.

Ta wiadomość jest przeznaczona do wyłącznego użytku jej adresata. Jeśli otrzymali Państwo tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z nadawcą oraz jej usunięcie. Jeśli nie są Państwo adresatem tej wiadomości, to jej wykorzystanie, w szczególności poprzez rozpowszechnianie, dystrybucję, powielanie, publikację wiadomości lub zawartych w niej informacji i/lub dokumentów, jest zabronione.

 

Think of the environment. Please do not print this e-mail unless you really have to.

This message is intended for the sole use of its recipient. If you received this message by mistake, please immediately notify the sender and then destroy the message. If you are not the intended recipient, under no circumstances should you use this e-mail in particular by means of disseminating, distributing, copying, publishing the message itself or information / documentation/data contained therein.

 

From: sowamagazyn@yahoogroups.de [mailto:sowamagazyn@yahoogroups.de] On Behalf Of sowa
Sent: Friday, August 17, 2012 1:32 AM
To: sowamagazyn@yahoogroups.de; sowa@yahoogroups.de
Subject: [sowamagazyn] miliony Polek i Polaków wywozonych dzisiaj bez postronków na dloniach, jak w czasach sw. Wojciecha, który ochrzcil sw. Stefana, wywozily zydy Slowian do pracy, robily z nich niewolników ; KGB zydowskie z zydobiskupami, Falszywe przeslani...

św. Stefanw wigilię podpisania Paktu Michajlow-Wolski 20120816 Stefan Kosiewski: Fascynacja obłędem 63 Zniweczona rzeczywistość 19

 August 16, 2012

Jutro, 17 sierpnia 2012 r. inny agent KGB o pseudonimie "Michajłow", nie Rosjanin, lecz Mordwin (jest taka narodowość w Rosji) podpisze w Warszawie jako Cyryl pakt z ukrytym żydem reprezentującym nie Naród Polski, lecz Episkopat Polski - instytucję, który nabrała realnie mocy politycznej na skutek łaski miłosierdzia rządzących w Polsce żydokomunistów: Urbana i Rakowskiego za to tylko, że dołożyła dłoń z pierścieniem biskupim zawierającym święte relikwie Kościoła Rzymskokatolickiego do piekielnego koła złoczyńców, które szatańskim sposobem, w tajemnicy przed Narodem Polskim, spotykało się na schadzkach nie tylko w Magdalence.  (download)

 

Kazdy Polak i kazdy Rosjanin powinien widziec w Putinie: Lenina, Dzierzynskiego i Trotzkiego 20120817 Stefa...

Herausgeber: Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V. Frankfurt am Main

  św. Stefan w wigilię podpisania Paktu Michajlow-Wolski 20120816 Stefan Kosiewski: Fascynacja obłędem 63 Zniweczona rzeczywistość 19

Geschrieben von europäisches magazin (») gestern um 19:23 in der Kategorie Der Bischof  

Za przemianami demokratycznymi w Polsce, Magdalenką i tzw. okrągłym stołem stał niewątpliwie rozkaz z Moskwy; to KGB na Kremlu wydało za czasów Gorbaczowa rozkazem przyzwolenie do rozkradania Polski przez KGB-owców takich jak Jaruzelski, przez ubowców takich jak Kiszczak i nomenklaturę partyjną oddawaną tu nazwiskiem Rakowski a także całą rzeszę trockistowskich agentów korowskich i żydokatolików takich jak Mazowiecki. Akurat tak się złożyło humorystycznie, że w dniu święta państwowego w PRL-u ukazały się w Polsce w katolickiej prasie 22 lipca 1990 r. takie oto słowa niżej podpisanego: "...Za tezą o usytuowaniu źródła odwagi politycznej ojców Magdalenki, organizatorów "polskiego okrągłego stołu" w jakimś rozkazie sowieckim przemawia doświadczenie historyczne i tak zwany chłopski rozum (jeżeli za rozrzucanie ulotek groziło więzienie, to co się należy za "podjęcie działań mogących doprowadzić do rozbicia imperium"? Medal Bohatera Związku Sowieckiego? A może..." weiter lesen

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dwanaście i sześć