Donald Tusk przyjął Nagrode nazwaną imieniem Ministra Wojny Pruskiej Rzeszy. Yes, we can! FO36 ZR 544

Napisał sowa (») 9. 9. 2012 w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 1605×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinesk/ambasador-marek-prawda-prezes-stefan-kosiewski-prof-dieter-bingen.jpg

audio: https://gloria.tv/audio/355TtmWBXcrR2dsfQEdPVfo96   OPOSSUM PDO352 Oswiadczenie Ministrow od 7 bolesci FO36 Przeciwko szatanskim geszefciarzom Moralia ZR544 Donald Tusk przyjal Nagrode nazwana im. Ministra Wojny Pruskiej Rzeszy CANTO DCCXLII  https://shoudio.com/user/sowa/status/7669 Premier Polski Donald Tusk odebrał 31 maja 2012 r. z rąk kanclerza Niemiec Angeli Merkel wybity w złocie krążek z podobizną Rathenau, Ministra Wojny Rzeszy, Walther-Rathenau-Preis http://issuu.com/stefankosi... Walther Rathenau 25.12.1909 Neue Freie Presse: "300 ludzi, którzy znają się nawzajem każdy z każdym, kieruje gospodarką tego kontynentu i szuka sobie następców z waszego otoczenia" Foto, od l.: Ambasador RP w RFN dr Marek Prawda, Pezes Stefan Kosiewski, Prof. Dieter Bingen, Deutsches-Polen Institut w Darmstadt. Stefan Kosiewski: Fascynacja obłędem, rozdział 36. Zniweczona rzeczywistość 544. https://de.pinterest.com/pin/452752568767305878

  https://www.mixcloud.com/stefan-kosiewski/opossum-pdo352-oswiadczenie-ministrow-od-7-bolesci-fo36-przeciwko-szatanskim-geszefciarzom-moralia-z/

 

Donald Tusk przyjął Nagrode nazwaną imieniem Ministra Wojny Pruskiej Rzeszy. Yes, we can! FO36 ...

 Pakt w Rapallo, zawarty w 1922 r. przez Niemcy i Związek Sowiecki, był złowieszczy dla Polski odrodzonej zaledwie niecałe cztery lata wcześniej, restytuowanej wysiłkiem całego Narodu oraz działalności politycznej, artystycznej, towarzyskiej i dyplomatycznej Narodowców takich jak: Ignacy Paderewski oraz Roman Dmowski, który m.in. podpisał Traktat Pokojowy w Wersalu stwarzający Niemcom podstawę do wysłania Piłsudskiego pociągiem do Warszawy, jak wysłano wcześniej do carskiej Rosji Lenina z Trotzkim i prywatnymi pieniędzmi zachodnich bankierów, które miały posłużyć do przejęcia władzy w Petersburgu przez żydokomunę.

Pakt w Rapallo był de facto wzięciem Polski w kleszcze przez dwa sąsiednie państwa i stanowił przygotowanie do zawarcia w bliskiej przyszłości paktu Hitler - Stalin, likwidującego Rzeczpospolitą Polską pogardliwie nazywaną "państwem sezonowym" jeszcze za czasów urzędowania Walthera Rathenau na stanowisku Ministra Wojny w rządzie Cesarza Prus, gdyż Rathenau był pierwszym przeciwnikiem odtwarzania państwowości Polski i Węgier, tworzenia Czechosłowacji, Litwy, Łotwy i Estonii.

Walter Rathenau był wrogiem pokoju zawartego w Wersalu, ponieważ nadal chciał prowadzić I. wojnę światową i wyszedł nawet z propozycją bombardowania cywilnej ludności Londynu ze samolotów budowanych w założonej przez niego na swojego ojca Emila Rathenau prywatnych zakładach AEG, których był Prezydentem i Prezesem Rady Nadzorczej.

Rathenau był zatem osobiście zainteresowany prowadzeniem wojny i dalszym mordowaniem milionów Bogu ducha winnych ludzi, których postrzegał cynicznie jedynie jako mięso armatnie, gdyż Rathenau zarabiał na rzeziach i masowych mordach frontowych a przy tym gromadził wielki, prywatny majątek zdobywany na zleceniach, które jako Minister Wojny dawał samemu sobie jako Prezydentowi AEG oraz producentowi bombowców i płacił sam sobie przelewając pieniądze z państwowej kasy do prywatnej.

Mówiąc krótko: Rathenau robił w dawnych czasach rzeczy, które dzisiaj uważane są powszechnie w państwach demokratycznych za przestępstwo wysoce obżydliwe i niemoralne, a w XIX wieku uchodziły jeszcze carom, królom i cesarzom. Państwo to ja - miał prawo myśleć król Francji Ludwik XIV i publicysta Rathenau, który najpierw zadebiutował w 1897 r. opublikowanym w prasie artykułem zatytułowanym: "Słuchaj, Izraelu"/ „Höre, Israel!", w którym skrytykował oświeceniowy ruch żydowski, a potem dopiero jako osoba dobrze wtajemniczona wziął się za krytykę państwa pruskiego, czyli jak to się dzisiaj mówi poprawnie politycznie: był przeciwnikiem polityki Wilhelmińskiej.

Rathenau był żydem i został zastrzelony w 1922 r. przez członków tajnej organizacji niemieckiej O.C. (Organisation Consul), która posiadała ok. 5 tys. młodych oficerów zawodowych oraz ochotniczych oddziałów Freikorps (w wieku 20 do 30 lat) oraz liczne składy broni w całych Niemczech ukryte pod płaszczykiem monachijskiej firmy handlującej drewnem; ta bardzo dobrze zakonspirowana i posiadająca szerokie oparcie w narodzie niemieckim, kadrowa organizacja miała po stronie polskiej swój odpowiednik w POW, która walczyła przeciwko O.C. w trzech Powstaniach Sląskich.

Premier Polski Donald Tusk odebrał wczoraj, 31 maja 2012 r. z rąk kanclerza Niemiec Angeli Merkel wybity w złocie krążek z podobizną Rathenau, Ministra Wojny Rzeszy; Walther-Rathenau-Preis ustanowioną niedawno nagrodę przez powołaną do tego w Niemczech fundację i wręczoną dopiero trzem innym osobom: Genscherowi, Hilary Clinton oraz Perezowi, Prezydentowi Izraela.

Donald Tusk wyróżniony został, w podanym wcześniej do wiadomości prasy komunikacie oraz laudacji wygłoszonej wczoraj przez Angelę Merkel, za swoje zasługi na rzecz pogłębienia jedności europejskiej podczas pierwszego przewodnictwa Polski w 2011 r. i jego rolę w procesie polsko-niemieckiego pojednania. Osobiste zaangażowanie Tuska w konstruktywny dialog obu państw sąsiedzkich komunikat nazwał dowodem na "dalekowzroczną politykę zagraniczną wielkiego Europejczyka".

Wyrazem tej dalekowzroczności, co trzeba w tym miejscu przypomnieć, było wezwanie wygłoszone przez Radka Sikorskiego, Ministra Spraw Zagranicznych RP w rządzie Tuska, do przejęcia przez Niemcy faktycznego przywództwa w Unii Europejskiej przekształcanej w jedno państwo europejskie przy propagandowym odwoływaniu się przez masonerię do idei Stanów Zjednoczonych Europy, co robił brytyjski premier prowadzący wojnę Churchill, czy tak samo bałamutnym używaniem przez Rathenau wspomnienia o rzekomej jedności europejskiego państwa Franków, albowiem praktycznie przeciwko europejskiej jedności państwowej opowiadali się długo mówiący po niemiecku Sasi, a nawet długo jeszcze po tym jak Otto I. wziął sobie za żonę piękną i mądrą księżniczkę Wessex, która wkrótce potem mu zmarła, to wyspiarzom nie spieszno było tak samo zresztą jak i dzisiaj do wspólnej z Niemcami monety, polityki fiskalnej, jednego skarbu państwa.

Rathenau jako Minister Wojny był autorem propozycji masowych deportacji cywilnej ludności Belgii do prac przymusowych w Rzeszy, bowiem chciał zastosowania nowożytnej niewoli babilońskiej au rebours, czy też mówiąc po imieniu: niewoli egipskiej dla gojów, na których sam się dorabiał majątku. Po zastrzeleniu żyda Rathenau przez oficerów O.C. (Organisation Consul) mówiło się dużo i nie tylko w orzeczeniu sądu o antysemityzmie, więc trzeba w tym miejscu napomknąć o wspólnym rdzeniu słowotwórczym od greckiego semeiotikňs, czyli dotyczący znaku, gdyż w języku znaków czynionych na glinie klinem także i przez żydów nie było samogłosek już w sumeryjskim Babilonie.

Historia Europy pisana przez rządzących wyniesie wnet butnie na Wawel byłego oficera austriackiej dwójki (II.), tj. tajnej służby cesarskiego wojska, który ucieknie w sierpniu 1920 r. z placu boju pod Warszawą po złożeniu oficjalnej rezygnacji z dowodzenia Polskim Wojskiem na ręce ludowca, premiera Witosa, zaś po Cudzie nad Wisłą rozprawi się surowo rządzący Polską Piłsudski z rzeczywistym autorem tegoż cudu, generałem Rozwadowskim tak samo zręcznie jak sprzątnie z tego świata po dokonanym przez siebie zamachu w 1926 r. generała Zagórskiego, który bronił demokratycznego rządu Rzeczypospolitej i polskiej suwerenności państwowej.

Mówi się zaś tutaj o tych niegodnych zaległościach wyłącznie dlatego, iż profanacja sakralnego charakteru podziemnej części Rzymskokatolickiej Katedry na Wawelu , dokonana w ostatnim czasie przez rządzących Polską, za zgodą zamieszanego nie tylko w kryminalną aferę we Watykanie kardynała Dziwisza, poprzez złożenie w niej doczesnych szczątków członka masońskiej Grupy Windsor, dokonana została na gruncie historycznym cierpień ostatniego Księcia Siewierza, kardynała Sapiehy zmuszonego wszak przez sanacyjną masonerię, łączoną symbolicznie z nazwiskiem żyda Becka, Ministra Spraw Zagranicznych II. RP, do popełnienia tegoż grzechu desakralizacji kościelnej budowli.

Dla Angeli Merkel i Donalda Tuska ta sama historia okaże się wkrótce na krótką metę tak samo łaskawa jak dla Berlusconiego i Sarkozego; zastąpią ich nowi, wtajemniczeni zwolennicy wspierania prywatnych banków dofinansowaniami płynącymi jak w czasach Rathenau z jednej kieszeni do drugiej. Z państwowej, finansowanej przez miliony niemiłosiernie wyzyskiwanych podatników do prywatnej kieszeni bogatych ludzi, którzy posiedli na przeróżnych warsztatach umiejętność wymieniania się znakami i medalami, które nie wtajemniczonym obywatelom nic nie mówią. Do wiadomości niewtajemniczonych podaje się zatem, że Obama powiedział niechcący "polskie obozy śmierci", natomiast Minister Spraw Zagranicznych Sikorski nie został oficjalnie poinformowany przez Ambasadora Polski w Niemczech Marka Prawdę, że ten otrzymał drogą internetową zawiadomienie od prezesa pewnej organizacji polskiej we Frankfurcie nad Menem, że rząd Angeli Merkel sfinansował przed dwu laty wydanie w 800 tys. egzemplarzy przez Federalną Centralę Szkolenia Politycznego, a więc niemiecki urząd państwowy w Unii Europejskiej, druku zawierającego to samo obżydliwe, antypolskie pomówienie o rzekome istnienie "polskich obozów koncentracyjnych".

Historia obejdzie się ze złoczyńcami tak samo łagodnie jak z Kiszczakiem, Jaruzelskim, Urbanem i Rakowskim, żeby tylko nie ważył się żaden mason przysyłać mi wyjaśnień podobnych do tych, które Obama przysłał dziś Komorowskiemu, bo ja tego nie będę czytał, gdyż nie mam na to czasu; chciałbym skończyć pisanie sztuki scenicznej HERODY, a poza tym w Niemczech splajtuje w tym roku 30 tys. prywatnych przedsiębiorstw i setki tysięcy ludzi utraci pracę a milion bezrobotnych dotknie za zgodą Merkel jeszcze jedna w tym roku podwyżka cen prądu i tak jak w zeszłym roku odcięto prąd 200 tysiącom gospodarstw domowych, które popadły z powodu ostatniej podwyżki cen prądu w długi, tak teraz znowu czarna przyszłość zagląda nam w oczy, a Wojewoda Sląski w Katowicach i arcybiskup Katowic, o którym Kazik Switoń mówi, że to kapuś Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Dąbrowski" (jak Piłsudski używał żydowskiego słowa "Ziuk" na swój pseudonim), więc ten Wojewoda Sląski i grzeszny biskup nie poczuwają się do odpowiedzialności za krzywdy wyrządzone mi w stanie wojennym w Polsce przez żydokomunistów, którzy zabierając mi miejsce pracy w Zarządzie Sląsko-Dąbrowskiej Solidarności zapłacili jedynie podstawową pensję za miesiąc grudzień, a nie zapłacili za cały rok 1982, chociaż byli do tego zobowiązani ustanowionym przez siebie prawem o stanie wojennym. https://www.mixcloud.com/stefan-kosiewski/opossum-pdo352-oswiadczenie-ministrow-od-7-bolesci-fo36-przeciwko-szatanskim-geszefciarzom-moralia-z/

Księżę Arcybiskupie, Pan Jezus nakazał: robotnikowi za pracę jego zapłać!

W Kościele Rzymskokatolickim jednako Ojciec św. Benedykt XVI. jak moja skromna osoba i ksiądz Arcybiskup jednakowo dostąpiliśmy łaski Chrztu św. i woda święcona spłynęła na nasze głowy. Tak samo, jak ujęty w Katechizmie naszego Kościoła Grzech wołający o pomstę do Nieba, zatrzymanie zapłaty sługom i najemnikom spływa na głowę rządzącego Województwem Katowickim, Sląskim Wojewody, którego dla pewności ks. Arcybiskup powinien jednak chyba odwiedzić i zapytać, czy nie jest czasem agnostyk? Bo taki nie ma grzechu.

Zatwardziałość w grzechach i odkładanie pokuty aż do śmierci to są z kolei grzechy przeciwko Duchowi św. Mówimy zatem: co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj. Idź do Wojewody i powiedz mu, że Switoń z Kosiewskim od lat postulują powołanie na Sląsku w Katowicach Funduszu Sprawiedliwości (bo taki fundusz powołany już został przed laty w Warszawie, Mazowiecki Fundusz), a ten, nasz śląski, z którego będzie można zadośćuczynić za grzechy, winien powstać niezwłocznie w Katowicach. Bo czy rodzinom ofiar stanu wojennego nie tylko na kopalni Wujek, zostało już zapłacone wszystko to, co im się po Bożemu należało za wyrządzone im przez rządzących, odznaczających się medalami i przyjmujących medale, żyjących w dobrobycie kosztem inwalidy, wdowy, emeryta?

Pan Bóg zna prawdę i zna ją Kościół w Polsce, który nie może doczekać się obiecanego w Magdalence poprawienia swojej własnej sytuacji materialnej przez rząd Donalda Tuska, a były premier Bielecki na posadzie dyrektora Banku PKO nie może się doczekać miliardowego parasola ochronnego rządu dla tegoż Banku - wzorem obłędu, którym fascynuje nas w Niemczech córka pastora ewangelickiego, która mianowała drugiego pastora ewangelickiego na prezydenta Niemiec, a tak mówiąc już na koniec między nami, to ten pastor Gauck, pozostający w związku małżeńskim z jedną kobietą, a z drugą żyjący w nieformalnym związku małżeńskopodobnym, czyli siedzący z nią na wiaderku a zasiadający jednocześnie na najwyższym stołku państwowym pojechał parę dni temu do Izraela i tak się tam krytycznie wypowiadał o polityce tego żydowskiego państwa, że aż dziwić musi nie to, że go żaden rabin nie posądził jeszcze a te wiaderle, a żydy niewierzące o antysemityzm.

W minioną środę premier Tusk oświadczył, że słowa Obamy dotknęły wszystkich Polaków. - Kiedy ktoś mówi "polskie obozy śmierci", to tak jakby nie było nazistów, nie było niemieckiej odpowiedzialności, tak jakby nie było Hitlera - mówił polski premier.

Osobiście nie jestem tego tak pewien, co powiedział premier Tusk, czego był pewien i dałem tego dowód wyraz w piśmie wysłanym do Ambasadora USA w Polsce a napisanym tonem stonowanym, które to pismo zawiesiłem w internecie obok ciepłych słów z pozdrowieniami od Poety Polskiego przebywającego na emigracji politycznej w Niemczech od 30 lat i zajmującego się obok oczekiwania na wyrównanie rachunków krzywd głównie budowaniem mostów porozumienia pomiędzy ludźmi.

Pokładając ufność w Miłosierdziu Bożym a zawierzając bliźnim nasze wspólne sprawy Polaków, zarówno na Wawelu jak i w Katowicach oraz w całej Polsce i na emigracji politycznej tudzież ekonomicznej nie czynimy źle. Zatem: zostańcie z Panem Bogiem przy wykonywaniu zadań, albowiem poeta żydowski w Polsce powiedział kiedyś: "Są w Ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli".

Chciałbym być dobrze zrozumiany; niechaj ma oczy ten, który czyta i niechaj słucha, kto słyszy: Rachunek sumienia i zadośćuczynienie są najwyższymi zadaniami człowieka w Służbie Bożej, które wypełniać winien z nakazaną przez Jezusa Chrystusa miłością do bliźniego swego.

Szczęść Boże! Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

https://shoudio.com/user/sowa/status/7669

https://gloria.tv/audio/355TtmWBXcrR2dsfQEdPVfo96  

Stefan Kosiewski do Ambasadora Marka Prawdy o rzekomo polskich obozach koncentracyjnych

March 8, 2011 kulturzentrum  29 other publications   Subscribe

 

Frankfurt 9 marca 2011 r. Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V.: Wielce Szanowny Panie Ambasadorze, wydana w nakładzie 800 000 egzemplarzy przez Bundeszentralle für politische Bildung (Federalną Centralę Szkolenia Politycznego) broszura "Informationen zur politischen Bildung" Nr 307/ 2010 pod tytułem "Jüdisches Leben in Deutschland/ żydowskie życie w Niemczech" zawiera na str. 59 obraźliwe dla mnie jako Polaka w Niemczech przekłamanie o istnieniu rzekomych "polskich obozów koncentracyjnych" w czasie okupacji naszej Ojczyzny przez narodowo-socjalistyczne Niemcy w latach 1939-45. To kłamstwo dotarło w 800 000 egzemplarzy do szlół w Niemczech jako materiał dydaktyczny i deprawuje nie tylko niemiecką młodzież w internetowyn wydaniu broszury wymierzonej w polsko-niemieckie pojednanie w 20-lecie obowiązywania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjacielskiej współpracy wzajemnej (...)

 

http://issuu.com/kulturzentrum/docs/stefan-kosiewski-20110309-do-ambasadora-marka-praw

 

Donald Tusk przyjal Nagrode Ministra Wojny Pruskiej Rzeszy 20120601 Stefan Kosiewski FO36 ZR ZECh by Stefan Kosiewski

Leonard Z. Lepszy obok gen. W. Zagórskiego, który bronił rządu RP w czasie zamachu stanu PiłsudskiegoMjr-lepszy-gen-zagorski

sowa (») | 7. 9. | 

Leonard Z. Lepszy, 2 od prawej, obok Generała lotnika Włodzimierza Zagórskiego, który bronił Warszawy a po zamachu majowym był więziony i zaginął w tajemniczych okolicznościach

OPOSSUM Pidgin_Art PDO352 Oswiadczenie Ministrow od 7 Bolesci FO36 Przeciwko Szatanskim Geszefciarzom Moralia ZR54 20161201 Magazyn Europejski SOWA Uploaded by Stefan Kosiewski on Dec 01, 2016

Czy totalna blokada drzwi do WIM byla za zycia Jaroslawa Kaczynskiego PDO579 ZR FO von Stefan Kosiewski Zam... by Stefan Kosiewski on Scribd

http://sowa.blogg.de/2012/09/09/tusk-rathenau-fo36-yes-we-can-20120909-stefan-kosiewski-zr-zech/ 

Donald Tusk przyjął Nagrode nazwaną imieniem Ministra Wojny Pruskiej Rzeszy. Yes, we can! from r/Polska

Screenshot-2019-07-17-r-polska-donald-tusk-przyj-nagrode-nazwan-imieniem-ministra-wojny-pruskiej-rzeszy-yes-we-can

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/xa6cl/donald_tusk_przyjął_nagrode_nazwaną_imieniem/

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dwa i jeden