TEST ANTY KORONOWY POZYTYWNIE M74 FO von Stefan Kosiewski SSetKh Prokuratura Rejonowa Warszawa - Mokotów Fundacja Ew. nieprawidlowości Fundacja Jan Pietrzaka PDO595

Napisał sowa (») 21. 5. w kategorii Mateusz Piskorski, czytaj: 158×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinejew/screenshot-2020-05-21-od-sycylizma-do-koronizma-2020-m62-v-tak-nazyvayemoy-polshe-posle-magdaliny-pidgin-art-pdnxxiii-epos.png

Stefan Kosiewski @Jerzy Terpiłowski - czy publikujący żyd przewiduje katastrofę narodową żydostwa ukrytego, czy mafie tylko pomieszał powojskową z maszynami? A kogo żyd uważa za prymitywnych rodaków? Kwaśniewskiego, Komorowskiego, Urbana, Budkę z Czeladzi, czy Belkę z miasta Łodzi? Jakim prawem nie kumaty debil dowodzi gównianie swoje uwagi pod portretem żyda po matce zamordowanego przez postępowy aparat żydokomuny? http://20200506.mystrikingly.com/blog/praszczajkorona  -3:38 Lubię to! Odpowiedz  7 min

Stefan Kosiewski udostępnił link. Moderator 15 min zapraszam do wysłuchania chociaż 10 pierwszych minut przesłania niebiańskiej polityki, w którym zawarta była sugestia do Kaczyńskiego (cioto!), żeby wpadł sobie na cmentarz 10 kwietnia 2020, który zareagował na TEST ANTY KORONOWY POZYTYWNIE i kazał się podrzucić limuzyną w obstawie na PUSTY grób (do którego przeniesie jeszcze prochy brata i bratowej), a stało się to inspiracją do zdroworozsądkowego oburzenia moralnego autora tekstu wyśpiewanego przez Kazika Stachowskiego potem zaś do debilnego zbierania podpisów zadymiających, że debil wyrażał ból Jana Pietrzaka i Jana M. Rumana, m.in. do których to dwóch osób może nawiążę w najbliższym czytaniu, z pozdrowieniami http://sowa-magazyn.blogspot.com/2020/04/ Apr 10 OD SYCYLIZMA DO KORONIZMA 2020 M62 v tak nazyvayemoy Pol'she posle Magdaliny Pidgin_Art PDNXXIII eposu w pierwszym roku apokalipsy fałszywej koronazarazy SSetKh FO von Stefan Kosiewski ZR ZECh Co chciał powiedzieć poeta Wojtyła ogłaszając w 1999 roku św. Brygidę Szwedzką współpatronką Europy Szczęść Boże Państwu, przed mikrofonem we Frankfurcie nad Menem Stefan Kosiewski Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus audio: https://gloria.tv

/post/Up7YDo93jY7L1myZLRb8owYDa 

Screenshot-2020-05-22-czy-minister-joachim-brudziski-nie-przesadzi-pdo602-z-orderami-przed-wyborami-fo221-von

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/czy_minister_joachim_brudzinski_nie  

facebook.com/groups/229691487533367/permalink/864911514011358/

Polnisches Kulturzentrum e.V.

1 godz. · zapraszam do wysłuchania chociaż 10 pierwszych minut przesłania niebiańskiej polityki, w którym zawarta
była sugestia do Kaczyńskiego (cioto!), żeby wpadł sobie na cmentarz 10 kwietnia 2020,
który zareagował na TEST ANTY KORONOWY POZYTYWNIE i kazał się
podrzucić limuzyną w obstawie na PUSTY grób (do którego przeniesie jeszcze prochy brata i bratowej),

a stało się to inspiracją do zdroworozsądkowego
oburzenia moralnego autora tekstu wyśpiewanego
przez Kazika Stachowskiego

potem zaś do debilnego zbierania podpisów
zadymiających, że debil wyrażał ból Jana Pietrzaka i Jana M. Rumana, m.in.
do których to dwóch osób może nawiążę w najbliższym czytaniu, z pozdrowieniami
https://www.mixcloud.com/…/od-sycylizma-do-koronizma-m62-a…/

castbox.fm OD SYCYLIZMA DO KORONIZMA M62 ANDREY DEVYATOV SSetKh CORONAMATRIX 2020 FO von Stefan Kosiewski…
https://m.vk.com/wall467751157_800_bl...Diabeł Czarny: za twe zbrodnie za twe kłótnie
przyjdzie śmierć i łeb ci utnie


Herod: ja się śmierci nie boję
jak mam Srebrną zbroję
i kredyty Glapińskiego w kieszeni
to panuje na ziemi nad fundacjami
wszystkiemi

Diabeł Czarny: nic śmierci nie poradzisz
jak cię kosą zawadzi
stawiaj się i wierć się wierć
aż obaczysz Białą śmierć


Biała śmierć: Jestem, jestem, kto mnie woła
same kości, kiedym goła
jak kogo pocałuje
to już się nie buntuje
równo tańczy w tańcu śmierci król
i biedny, prezes i nacielnik


Herod: co tu robisz stara małpo w białym
tłuko w mieszkaniu królowym
oddaj ukłon Herodowi


Biała śmierć pyta: coś powiedział, Herodzie

Herod: zimny wiatr w ogrodzie
zimno mi, o jak zimno na tronie
w diamentowej koronie

http://sowa.blog.quicksnake.pl/HERODY-Herodenspiel/Kaczynski-w-Akcie-samokremacji-marionetek-PDO656-Wenecja-na-stulecie-1848-Studia-Slavica-et-Khazarica-von-Stefan-Kosiewski-WIELKA-ALIJA-Tygodnik-Solidarnosc-19901207-FO-ZECh-ZR

 oko.press  14 kwietnia 2020

Jadwiga Kaczyńska ofiarą katastrofy

(...)wjechał limuzyną na zamknięty dla zwykłych śmiertelników cmentarz, by m.in. odwiedzić grób matki Jadwigi(...)

Trzeba jednak przyznać autorom dziennika TVP, że jeden chwyt propagandowy stosują ze znawstwem: wytrwale polemizują z tezą, której nikt nie postawił.
Jak już wspomnieliśmy, media postawiły Kaczyńskiemu dwa zarzuty. Po pierwsze, że podczas uroczystości na pl. Piłsudskiego 10 kwietnia jego świta zignorowała środki ostrożności i obostrzenia, które rząd PiS narzuca obywatelom. Po drugie, że Kaczyński wjechał limuzyną na cmentarz powązkowski, by odwiedzić grób matki, podczas gdy dla zwykłych obywateli cmentarz jest zamknięty i nawet w pogrzebach może brać tylko pięć osób z najbliższej rodziny.
Do pierwszego zarzutu „Wiadomości” w ogóle się nie odnoszą, drugi przeinaczają, obalając tezę, że prezes PiS odwiedził tylko grób Jadwigi Kaczyńskiej. Samemu faktowi, że lider obozu władzy był na grobie matki, nie zaprzeczają.

Co charakterystyczne, gdyby dziennik TVP oglądał ktoś z zagranicy mało zorientowany w polskich realiach, albo polski widz ze słabszą pamięcią, byliby po programie święcie przekonani, że matka braci Kaczyńskich zginęła w katastrofie smoleńskiej.

„Powodem politycznej ofensywy nienawiści były odwiedziny Jarosława Kaczyńskiego na grobach ofiar katastrofy smoleńskiej, ale dla potrzeb politycznego ataku TVN wykreował kłamstwo, że prezes PiS odwiedził tylko grób swojej matki” – mówi zza kadru Tulicki.
Zaraz potem pojawia się dr Tomasz Kowalczyk, prezes „Grom” Group, firmy chroniącej Kaczyńskiego. Mówi tak: „Tego dnia prezes PiS odwiedził kilka miejsc pochówku osób, które zginęły podczas katastrofy smoleńskiej”.
Za chwilę znów Tulicki: „Prezes Prawa i Sprawiedliwości co roku odwiedza groby tych, którzy zginęli w katastrofie, nie tylko swoich bliskich i polityków PiS”.

Obelgi pachnące naftaliną

Podbudową dla opowieści Tulickiego i Domańskiego jest mroczny obraz telewizji TVN jako spadkobierców komunizmu i ekspozytury Wojskowych Służb Informacyjnych. To o tyle nudne, że to stały zestaw zarzutów stawianych od dekad rozmaitym mediom, które Jarosław Kaczyński uważa za wrogów. Powtarza je i Tulicki: a to że szef programowy TVN Edward Miszczak należał do PZPR, a to, że matka dziennikarki Justyny Pochanke współpracowała z księgową Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego.

Problem w tym, że ta narracja ma dwa końce.
Po pierwsze, jak wiemy, do PZPR albo innych komunistycznych organizacji należało wielu członków PiS, by wymienić tylko: Stanisława Piotrowicza, Wojciecha Jasińskiego, Karola Karskiego, Andrzeja Kryże, Stanisława Kostrzewskiego.
Po drugie, związek środowiska Kaczyńskiego z aferą FOZZ był z całą pewnością istotniejszy niż Justyny Pochanke (zwłaszcza że dziennikarka TVN nie miała go wcale – gdy afera trwała, była licealistką i studentką).
Przypomnijmy, że FOZZ powstał w końcówce PRL, by skupywać na czarnym rynku polskie papiery dłużne i tym samym zmniejszać (nielegalnie, z ominięciem reguł międzynarodowych) zobowiązania Polski wobec zagranicznych wierzycieli. Funkcjonowanie Funduszu zakończyło się jednak gigantyczną defraudacją pieniędzy.
Zarzuty o korzystanie z funduszy FOZZ od lat 90. były stawiane również Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale nigdy nie zostały udowodnione. Wiemy jednak, że bliski związek z ludźmi odpowiedzialnymi za przekręt miał bliski współpracownik prezesa PiS i obecny szef NBP Adam Glapiński. Tak o jego relacjach pisała w „Gazecie Wyborczej” Dominika Wielowieyska:
„Glapiński powtarzał, że wiązanie jego partii (Porozumienia Centrum zakładanego przez Jarosława Kaczyńskiego – przy. OKO) i osoby z FOZZ to prowokacja pułkownika Urzędu Ochrony Państwa Jana Lesiaka, asa służb specjalnych, który w latach 90. miał zbierać haki na prawicę. Ale ceniony dziennikarz śledczy „Polityki” Piotr Pytlakowski dowiódł, że nie da się wszystkiego zwalić na Lesiaka.
W 2001 roku., Glapiński pytany, czy znał szefa FOZZ Grzegorza Żemka, odpowiedział: – Nie znałem nikogo związanego z FOZZ. Tymczasem Grzegorz Wójtowicz, były prezes NBP, zeznał, iż Glapiński nie tylko polecał Żemka do NBP, ale prowadził korespondencję z jego firmą Beepol-Aruba. Glapiński zaprzecza. Ale listy w sprawie budowy w Polsce 5 tys. domków jednorodzinnych za amerykańskie pieniądze, adresowane do Beepol-Aruba i izraelskiego agenta FOZZ Ariela Golsteina, się zachowały. Pisane na firmowym blankiecie ministra gospodarki i budownictwa, noszą podpis Glapińskiego”.
Na koniec OKO.press pragnie przypomnieć, że prowadzący poniedziałkowe „Wiadomości” Michał Adamczyk przez dwa lata (1997-1999) pracował dla „Faktów” TVN. Czyżby obecnie był w mediach narodowych „wtyczką komunistycznych służb specjalnych” oraz „postkomunistycznego establiszmentu”? Używając poetyki Jarosława Kaczyńskiego, trzeba stwierdzić, że nie da się tego wykluczyć. https://oko.press/kaczynski-hierarchia-istotnosci-wedlug-wiadomosci/

Screenshot-2020-05-22-polska-177-zdj-vk

https://vk.com/photo467751157_457242041


PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/kaczynski_w_akcie_samokremacji_mari/8

Pdo595-rp-iv-ko-768-2018-1_2

Ew. nieprawidlowości Fundacja Jan Pietrzaka PDO595 Prokurator Jolanta Mamej Herrn Jumas Medoff KAV Frankfurt OSWIATA 1992-2018 SSetKh von Stefan Kosiewski ZR mit Migrationshintergrund 20180720 ME SOWA Gersdorf w Karlsruhe mysowa 20. Juli 2018 audio: https://gloria.tv/audio/7KsTCiqJNQ4MCxYRdRV4gQAdd

Screenshot-2020-05-21-polska-177-zdj

https://vk.com/photo467751157_456239826

Screenshot-2020-05-21-ew-nieprawidlowosci-fundacja-pietrzaka-pdo595-prokurator-jolanta-mamej-oswiata-von-stefan-kosiewskiaudiohttps://www.mixcloud.com/stefan-kosiewski/ew-nieprawidlowosci-fundacja-pietrzaka-pdo595-prokurator-jolanta-mamej-oswiata-von-stefan-kosiewski/

http://sowa.blog.quicksnake.pl/OSWIATA/Ew-nieprawidlowosci-Fundacja-Jan-Pietrzaka-PDO595-Prokurator-Jolanta-Mamej-RP-IV-Ko-768-2018-Prokuratura-Regionalna-w-Warszawie-FO-SSetKh-von-Stefan-Kosiewski-ZR-mit-Migrationshintergrund

207 views 9 pages Firlefanc przysypuje Feniksa Teil 3. Paprochami w Srode Popielcowa PDO458 FO von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh Zniweczona Rzeczywistosc 20170302 ME SOWA Kard. Nycz z Wilamowic Date uploaded on Mar 02, 2017 PDF: Firlefanc przysypuje Feniks... by Stefan Kosiewski on Scribd

PDF: https://www.scribd.com/document/340653843/Firlefanc-przysypuje-Feniksa-Teil-3-Paprochami-w-Srode-Popielcowa-PDO458-FO-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh-Zniweczona-Rzeczywi

https://castbox.fm/episode/OD-SYCYLIZMA-DO-KORONIZMA-M62-ANDREY-DEVYATOV-SSetKh-CORONAMATRIX-2020-FO-von-Stefan-Kosiewski-PDNXXIX-ZECh-PANDEMIA-PSYCHOZY-ZR-id2883966-id265980314?country=de

Screenshot-2020-05-21-od-sycylizma-do-koronizma-m62-andrey-devyatov-ssetkh-coronamatrix-2020-fo-von-stefan-kosiewski-pdnxxi

PDF: https://www.scribd.com/document/456060016/

http://sowa-magazyn.blogspot.com/2020/04/od-sycylizma-do-koronizma-2020-m62-v.html?view=timeslide

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jeden i sześć