Partysex Kaczynskiego GRU Zwiadu Morawieckiego Gangbank M67 Tu nic nie dzieje sie przypadkiem ks. Witoldzie Drogi Marku Lukrecjuszu HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski PANDEMIA PSYCHOZY

Napisał sowa (») 30. 4. w kategorii Marek Glogoczowski, czytaj: 547×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinepolichno/screenshot-2020-04-30-polnisches-kulturzentrum-e-v-strona-gowna.jpg

audio: https://gloria.tv/post/647dA1rDaw9t1bwxUh8ke1mGA      SOWA Seite 26. Published on May 1, 2020 https://t.co/DIaEBCqUEO BILD-Chef Julian Reichelt | Schluss mit Starrsinn in der Corona-Politik! https://t.co/hNaMWGejP0 3 ZGONY na grype nie COVID-19 RAP nie ze wzgledu na antysemityzm ale na brak urody M67  — sowa (@sowa) May 1, 2020   3 ZGONY na grypę, nie COVID-19 RAP nie ze względu na antysemityzm, ale na brak urody M67 Zarys Estetyki Chazarów Studia Slavica et Khazarica Fascynacja Obłędem ZAMACH MAJOWY 20200430 Magazyn Europejski SOWA Zniweczony Rzeczywistość Manifestacje wygaszane i nabożeństwa majowe odmawiane w rządowej Tel Aviva POLIN MUSZELKI 67  https://vk.com/wall467751157_814    -----Wiadomość oryginalna----- Od: Алексей Назаревский В-73 <president@clubvi.ru> Wysłano: czwartek, 30 kwietnia 2020 12:17 Do: + Косиевский Штефан <skosiewski@gmail.com> Temat: Анонс занятия Школы Здравого Смысла им. А.Н. Назаревского 7 мая 2020 года Дата: 26 Апрель 2020 07 мая 2020 года, четверг, (начало занятия в 11.00 - окончание в 14.00 часов) состоится занятие Школы Здравого Смысла, совместное мероприятие Клуба товарищей Военного института иностранных языков Красной Армии (ВИИЯ КА), Московского Клуба. Тема занятия: День Победы как фактор формирования уникального архетипа. Докладчик: ИБРАГИМОВ АЛЕКСАНДР ГАРУНОВИЧ, Ректор Школы Здравого Смысла, небополитик, член союза писателей России. Мы надеялись, что сможем увидеться с вами накануне праздника Великой Победы. Но власти продлевают карантин, парад Победы переносится, наша встреча в реале тоже. В связи с этим Совет школы принял решение провести занятие Школы в виртуальном формате. Мы сможем увидеть друг друга, поздравить всех с праздником, поделиться своими мыслями и чувствами с близкими нам по духу людьми. До скорой встречи, друзья! Ректор Школы Здравого Смысла им. А.Н. Назаревского Александр Ибрагимов ВАЖНО! Наше занятие будет проходить в программе ZOOM. Это аналог всем известного скайпа, только значительно лучше. Пожалуйста, если у кого нет ZOOM, то установите его на телефон, а еще лучше на компьютер. Для телефона Вы можете найти ZOOM в Play Маркет. Для скачивания ZOOM для компьютера перейдете по ссылке ниже и Вам сразу будет предложен для скачивания файл бесплатной версии этой программы: https://zoom.us/support/down4j ОЧЕНЬ ВАЖНО!!! 7 мая в 11.00 Вы сможете подключиться к занятию ШЗС в программе Zoom по ссылке здесь: https://zoom.us/j/5680416894 -- Всегда с уважением и всегда на связи, Алексей Николаевич Назаревский Восток - 73 Начальник Клуба Товарищей Военного Института Иностранных Языков Красной Армии Проректор ШЗС при КТ ВИИЯ КА president@clubvi.ru www.clubvi.ru Клуб создан 31 августа 1999 года Знающие сроки не суетятся. https://vk.com/wall467751157_815

audio: https://www.mixcloud.com/sowafrankfurt/3-zgony-na-grype-nie-covid-19-rap-nie-ze-wzgledu-na-antysemityzm-ale-na-brak-urody-m67-zech-ssetkh/

Screenshot-2020-04-30-talk-spezial-mit-prof-dr-sucharit-bhakdi-corona-wahn-ohne-ende-servus-tv  

PDF: 3 ZGONY na grype nie COVID-... by Stefan Kosiewski on Scribd

PDFhttps://issuu.com/kulturzentrum/docs/3_zgony_na_grype_nie_covid-19_rap_nie_ze_wzgledu_n/26 

Screenshot-2020-05-01-18-stefan-kosiewski

Screenshot-2020-05-01-sowa-auf-twitter-sowa-seite-26-published-on-may-1-2020-https-t-co-diaebcqueo-bild-chef-julian-reicheStefan Kosiewski

28 kwietnia o 11:36 · BILD.de ·  Limit znaków: 5000 przekroczony. Hura!!! Artykuł: Juliana Reichelta opublikowana w dniu 27 kwietnia 2020 r. - 11:15

W kryzysie koronacyjnym pewne są tylko dwie rzeczy:

Po pierwsze, czy środki są dobre, czy złe, umiarkowane czy nadmierne, dowiemy się tylko z podręczników historii. To, czy spojrzymy wstecz na Coronę jako katastrofę zdrowotną, czy upadek naszej gospodarki, jest całkowicie otwarte. Jest możliwe, ale nie jest pewne, że to, co większość uważa za słuszne, jest słuszne. Nie ma odporności stada przed historycznie katastrofalnym błędem.

Po drugie, prawie wszyscy eksperci, którym (musimy) powierzyć się w tym kryzysie, byli tak błędni w prawie każdej ocenie, że naszą wiarę w nich można wytłumaczyć jedynie rozpaczą.

Prawie kpiłeś sobie w maskach. Teraz jest to obowiązkowe. Ostrzegli przed zamknięciem szkół i żłobków. Miliony dzieci są w domu od tygodni. Odrzuciłeś jako bezużyteczne uszczelnianie granic. Teraz nikt nie przyjeżdża do kraju. Pomimo wszystkich środków wielokrotnie ostrzegałeś o rychłym upadku naszego systemu opieki zdrowotnej. Teraz na korytarzach szpitalnych panuje upiorny spokój i strach przed bezrobociem.

Instytut Roberta Kocha odradzał ofiary zwłok w wyniku sekcji zwłok. Teraz i tak się dzieje, a lekarze medycyny sądowej twierdzą, że jak dotąd nie wszyscy zmarli zmarli z Korony. Obiekty sportowe musiały zostać zamknięte. Teraz tenis jest w niektórych stanach zabroniony, w innych dozwolony, chociaż w rzeczywistości zagraża życiu.

Najbardziej martwi mnie to, że nasza gospodarka jest już tak poważnie i częściowo nieodwracalnie uszkodzona, że nasz rząd nie może sobie pozwolić na przyznanie się do tego.

Screenshot-2020-05-01-19-limit-znakow-5000-przekroczony-hura-stefan-kosiewski

Eksperci muszą mieć rację, ponieważ nie mogą się mylić. Pośpieszne zrujnowanie niemieckiej gospodarki nie byłoby możliwe dla żadnej partii, być może nawet dla demokracji. Właśnie dlatego coraz częściej doświadczamy uporu, uporu i zwierzchnictwa - „przypomina mi kryzys uchodźczy” - mówi członek rządu Merkel.

Kanclerz oskarża każdego wątpiącego o „orgię otwierającą dyskusję”, szepcze, że niektórzy będą działać zbyt energicznie, nie mówiąc dokładnie, co ma na myśli. Lider frakcji CDU, Ralph Brinkhaus, wyśmiewa zboczonego Armina Lascheta podczas wesołej i wysokiej rundy rundy winnej i wszyscy się śmieją.

Czy w naszym kraju dobrze jest wyśmiewać ludzi, którzy myślą inaczej i stają w trudnych czasach?

https://www.facebook.com/me.sowa/posts/867833280350670

Obawiam się, że interesy wielu ludzi i tych, których reprezentują, szybko się rozchodzą: 

https://www.bild.de/video/clip/news-inland/bild-chef-julian-reichelt-schluss-mit-starrsinn-in-der-corona-politik-70294368-70299246.bild.html?wtmc=twttr.shr 

Screenshot-2020-05-01-bild-chef-julian-reichelt-schluss-mit-starrsinn-in-der-corona-politik

• Dla każdego polityka, który pracuje nad zniesieniem ograniczeń, każda śmierć w wyniku koronacji może stać się dużym ryzykiem, zgodnie z mottem: „To i tak nie żyje, panie / pani”.

• Z drugiej strony miliony ludzi niszczą życie, jeśli ich źródła utrzymania są zniszczone, chociaż wciąż nie ma prawie żadnych ofiar śmiertelnych.

Politycy sprzeciwiają się tej gorzkiej, ale niestety niezbędnej debacie, na którą zmusza nas niekontrolowane wydarzenie Corona. To, że państwo nigdy nie powinno porównywać ludzkiego życia z innym dobrem, jest szlachetną ideą, która niestety nie zawsze jest przeciwna rzeczywistości. Kanclerz Schmidt zdecydował przeciwko Schleyerowi. Kanclerz Merkel poświęciła żołnierzy niemieckich w Afganistanie za wartości niepodlegające negocjacjom w naszym kraju.

„Jeśli słyszę, że wszystko inne musi zrezygnować z ochrony życia, muszę powiedzieć: to nie jest poprawne w tym absolutnym sensie” - powiedział prezydent Bundestagu Wolfgang Schäuble („Tagesspiegel”). „Jeśli w naszym podstawowym prawie w ogóle istnieje absolutna wartość, to jest to ludzka godność. Jest nietykalny. Ale to nie wyklucza, że musimy umrzeć.”

Tylko ideologie znają absolutyzm. Siłą demokracji jest to, że może wytrzymać najbardziej niewygodne debaty. Ale jeśli im to uniemożliwi, demokracja stanie się zbyteczna. Jedyną rzeczą, która nie ma alternatywy w demokracji, jest debata.

Skoncentrowany upór przejawia się w tym, co dzieje się teraz, jeśli chodzi o Bundesligę. Industrie Bundesliga jest gotowa zrobić wszystko, aby jej pracownicy nie stanowili zagrożenia dla nich ani innych osób.

Mówimy tutaj o wolności wykonywania zawodu, który nie zagraża nikomu innemu, nawet mniej niż przeciwko Koronie - kiedy „gry wysokiego ryzyka” musiały być chronione przez setki policjantów. Niemniej jednak niektórzy politycy o prawidłowych poglądach są gotowi poświęcić cenny przemysł i masowo ograniczyć podstawowe prawa, chociaż każde ryzyko związane z grami o duchach jest bajką.

Ponieważ chodzi również o milionerów, Bundesliga jest wdzięcznym celem tej niszczycielskiej furii. Przewiduję, że usłyszymy następnie, że „bogaci piloci” Lufthansy naprawdę nie muszą być oszczędzani dzięki podatkom. Co za szaleństwo!

Nie chcę sobie wyobrażać, jak spojrzymy wstecz na te tygodnie i miesiące za trzy lub cztery lata, kiedy średni wiek zmarłych powinien przekraczać średnią długość życia, miliony bezrobotnych są na ulicach, a klasa średnia, która finansuje Hartz IV, została zniszczona . Kiedy wiele restauracji jest zamkniętych na zawsze, ale zupy kuchenne są otwarte. Kanclerz powinna również mieć to na uwadze, gdy przedstawia swoje kolejne oświadczenie rządu.                     46 pages PDF:  https://www.scribd.com/document/459296974/

 https://issuu.com/kulturzentrum/docs/3_zgony_na_grype_nie_covid-19_rap_nie_ze_wzgledu_n/26

Screenshot-2020-05-01-3-zgony-na-grype-nie-covid-19-rap-nie-ze-wzgledu-na-antysemityzm-ale-na-brak-urody-m67-zech-pdo5052

https://vk.com/wall467751157_81

Artykuł: Juliana Reichelta opublikowany w dniu 27 kwietnia 2020 r. - 11:15

https://twitter.com/sowa/status/1256318607266545671

Screenshot-2020-05-02-widerstand2020-politische-seifenblase-christoph-hrstel-2020-4-30TOLLHAUS NEUE MITTE: Christoph Hörstel (1956), Journalist (ARD 1985-99) als verschwörungstheoretisch kritisiert ein Fan von RADEK Sikorski (1963), Ehemann von Anne APPLEBAUM (Bilderberg Gruppe), ein Fan von Hilary CLINTON

https://christoph-hörstel.de/   https://pl.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg   https://pl.wikipedia.org/wiki/Radosław_Sikorski

WARIATKOWO NOWE CENTRUM   https://youtu.be/j7L3HKOmj2U?t=1490 

Screenshot-2020-05-01-sowa-auf-twitter-ctomczyk-morawieckim-antydemokratyczna-i-faszystowska-banda-kaczyskiego-https-t-co

https://twitter.com/sowa/status/1256027655348146176

https://www.facebook.com/PolnischesKulturzentrum/posts/3791362407571562

2020-04-30

Czy zapytali może robiący geszeft na Pandemii Psychozy koroniści, globalistyczne żydostwo trockistowskie, organizatorzy internetowej platformy w Pradze czeskiej, zarządzające odpłatnie dostępem do informacji publicznej o festiwalu filmowym goEAST we Wiesbaden 2020 nie Dalaj Lamę oczywiście, ale Finanzamt, który organizatorom tego festiwalu, stowarzyszeniu we Frankfurcie nad Menem zatwierdza (lub odmawia) statusu Gemeinnützigkeit, kiedy zachodzi uzasadnione podejrzenie działania bezprawnego, które może odstraszyć sponsorów bezprawnej działalności propagandowej na rzecz globalistycznych terrorystów ideologicznych?

Screenshot-2020-04-30-stefan-kosiewski1

Pytanie postawił Mgr. Stefan Kosiewski (66) za Stowarzyszenie Europejskie PONS GAULI etc. urzędujący Prezydent Towarzystw Wyższej Użyteczności Publicznej przebywający od 1982 r. w Republice Federalnej Niemiec na emigracji politycznej, pokojowo ustosunkowany dziennikarz, autor kilku ważnych książek poetyckich, twórca na gruncie polskim naukowej niebiańskiej polityki wymuszonej na milionach Polaków i Katolików przez ukryte żydostwo jawnie prowadzące na manowce Pandemii Psychozy narody wszystkich krajów zniewolonych perfidnie (bowiem za opłatą!) w Organizacji Narodów Zjednoczonych, której nota bene Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, jeśli chce znowu głosami Polonii w USA wygrać wybory w listopadzie 2020 r, to chyba mógłby zakręcić kran żydokracji tak samo, jak WHO, żeby nastały warunki do ZMIANY PARADYGMATU.

https://www.servustv.com/videos/aa-23ud73pbh1w12/ 

 https://sowa-magazyn.blogspot.com/2020/04/trzech-zmarych-na-grype-sezonowa-nie.html?view=magazine 

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma siedem i jedenaście