"IDEOLOGIĄ JANA PAWŁA II JEST NEOJUDAIZM" (Alain Tourraine)

Napisał sowa (») 27. 4. 2014 w kategorii Marek Glogoczowski, czytaj: 1225×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineglogo/pope-john-paul-ii-western-wall.jpg

A ja niestety, kiedy to w wieku blisko 40 lat miałem nieszczęście przeczytać encyklikę "Laborem exercens" naszego, jutro (tzn. dziś) już świętego Karola Wojtyły, to poczułem jaby ktoś od tyłu wbił mi nóż w plecy. Mój "kręgosłup chrześcijański" rozleciał się w drobiazgi. Napisałem nawet dla paryskiej "Kultury" artykuł na ten temat pt. "Ewangelia pracy i podstęp Szatana", który recenzował i Leszek Kołakowski w All Souls College w Oksfordzie i ks. domnikanin Józef Maria Bocheński we Fryburgu  (który uczciwie stwierdził, że pomimo swych trzech doktoratów, w tym jednego h.c., "na rzeczonym problemie się nie zna").

Jerzy Giedroyć się tego mego "antypapieskiego" artykułu nie odważył opublikować, jego tekst gdzieś mi się zapodział. Napisany pod "Solidarność" w 1981 roku tekst papieskiej encykliki "O błogosławieństwie pracy" nie tylko u mnie wzbudził przerażenie. Najlepszą, krótką recenzję "Wykonywania pracy przez papieża Polaka" przedstawił na konferencji "Rencontres Internationalles intellectuelles" w Genewie w jesieni 1984 roku francuski socjolog Alain Tourraine, stwierdzając krótko

"IDEOLOGIĄ JANA PAWŁA II JEST NEOJUDAIZM".  

Jaruzelski-kat-narodu-polskiego

Czyli po prostu, wielbiąc nauki JPII - do czego zachęca uchwała Sejmu RP sprzed kilku dni - Polacy w swym iście debilnym zachwycie nad imitujacą podróże św. Pawła działalnością świętego z Wadowic - stają się Nowymi Żydami, o swej tysiącletniej historii czasów "antysemickiego" katolicyzmu po prostu zapominając. Jak to nauczał wzór dla Świętego z Wadowic, Święty Paweł (inicjalnie Szaweł z Tarsu) "nie będzie już ani Greka (ani Polaka) ani Żyda, wszyscy będziemy Jedno" (G...., po angielsku Sh.. zwane?). Po prostu jako Naród się rozpłyniemy w zuniformizowanej, niezbyt estetycznej judeo-chrześcijańskiej masie, na kształt tej, którą zna Pan z autopsji w USA.  

I nie tylko ten "żydo-chrześcijański Gleichschaffung" nam grozi. Po prostu, dzięki wielbionemu przez papieża-Polaka "błogosławieństwu pracy dla samoudomowienia się w ramach Globalnej Cywilizacji", systematycznie tracimy zwykłą biologiczną wirylność (stąd właśnie coraz częstsza konieczność zapłodnień in vitro). A poprzez dewastację Ziemi za pomocą coraz gęstszej sieci autostrad, parkingów, oraz supermarketów,  SYSTEMATYCZNIE SIĘ SAMOZADUSZAMY wytworami, tak bardzo blogosławionej przez Papieża Polaka, PRACY.  

Więcej opinii na ten, aktualny temat SAMOUPUPIENIA SIĘ NARODU POLSKIEGO poprzez ŻYDOWSKĄ WIARĘ W POSTĘP CYWILIZACYJNY, można znależć na portalu www.wiernipolsce,wordpress.com, a szczególności w nie tylko moich komentarzach do tekstów takich jak: 

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/26/kosciol-w-sluzbie-syjonizmu-wielki-tydzien-w-wenezueli-pod-znakiem-modlitw-o-upadek-socjalizmu/ z 26 kwietnia br,

a zwłaszcza

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/09/zydokomuna-i-zydobanderyzm-uscislenie-pojec/ z 9 kwietnia br, z aż 64 doń istotnymi komentarzami, np. nt. Powstania Świata z Niczego.

 Z anty-watykańskim pozdrowieniem,

Swa

Marek Głogoczowski

http://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/06/wojna-bogc3b3w.pdf
oraz www.markglogg.eu  (od 2011)

 

W załączeniu trzy obrazki "na czasie" dzisiejszej kanonizacji w Watykanie:  

  Regan-jp2    1. Fotografia gdańskiego pomnika Dwóch Świętych Wojowników Żydo(Anglo)Katolickiej Cywilizacji Dobrze Płatnej Pracy (lato 2013):

 

 

 

2. Artystyczny obraz ŻYDO-KATOLICKO-BANKIERSKICH SIŁ stojących za obecną, "kijowską krucjatą majdownów (КЛЬОУН) przeciw Moskwie" ("kto nie skacze, ten Moskal", także na ogladanym wczoraj w TV placu św. Piotra w Watykanie):   Jew-uk  Wyjaśnienie szczegółów tej artystycznej wizji na http://markglogg.eu/?p=755    

3 Fotografia JPII na Kasprowym Wierchu, gdzie mam być dzisiaj po południu, zaproszony przez Rafała Sonika  cytuję z otrzymanego sms-a: "27.04 o 13.00 spotykamy się po raz 7 (...) na Kasprowym Wierchu. Okazja wyjatkowa: kanonizaqcja Jana Pawła II. Bądzmy znow blizej niebai siebie! RS."   

Gory-jp2  A oto okolicznościowy cytat z Pisma Świętego, zapewne powtarzany w myśli przez naszego (to be soon) Świętego, w momencie gdy pozował na "wybiegu" kolejki linowej ułatwiającej dostanie się (za opłatą 10 euro) na Kasprowy Wierch:   Ty zaś, Izraelu, mój sługo (...) zmłócisz i wykruszysz góry, zmienisz pagórki w drobną sieczkę; ty je przewiejesz, a wicher je porwie i trąba powietrzna rozmiecie. Ty natomiast rozradujesz się w Panu, chlubić się będziesz w Świętym Izraela. (Izajasz 41, 8-16)

 Wczoraj wysłałem okolicznościowy e-list do Stana Sasa z Nowego Jorku, autora interesujących e-listów do "grupy internetowej" ciemnogrod@googlegroups.com. Pan Stanisław mi wybaczy, że rzeczony e-list uczyniłem "otwartym" dla mych korespondentów oraz znajomych.   MG   ----- Original Message ----- From: Marek Glogoczowski To: stanislas sas Sent: Sunday, April 27, 2014 12:51 AM Subject: Czy i dlaczego - jako tzw. naród - wyginiemy dzięki bogu, tak jak przed stuleciem Indianie


Panie Stanislawie,  

W ktorymś z e-listów do mnie Pan zauważył, że jak się oderwiemy od CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WIARY, to - jako naród oczywiście, a nie jako jednostki, ktore z antycznej, pogańskiej definicji są śmiertelne - zginiemy.   Pańska opinia przypomina mi opinię mego szanownego, zmarłego w znacznym stopniu z nukowego przepracowania ojca, ktory zwyczajowo chodzilł do kościoła. Gdy, będąc już dorosłym młodym człowiekiem, zapytalem go, dlaczego to robi, to mi szczerze odpowiedział, że "chrześcijaństwo daje ludziom moralny kręgosłup".

Becoming saints: Two popes who revolutionized Jewish-Catholic relations     jta.org

----- Original Message ----- From: forum@onet.pl To: kultur@gazeta.pl Sent: Saturday, April 26, 2014 12:30 AM Subject: Twój komentarz został usunięty [1149588,131438804]

Witaj Stefan Kosiewski,

Twój komentarz:

"dlaczego usuwa żyd komentarz podkreślający zasługi wojtyły w obaleniu wódki w Magdalence?

Bujak-sekula-kiszczak-magdalenka

- "...zdobył szacunek świata za swój wkład w obalenie komunizmu...".

Magdalenka321

dotyczący artykułu Niepotrzebna kanonizacja
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

 

Krzyż poświęcony Janowi Pawłowi II runął na turystę. Mężczyzna nie przeżył Młody Włoch stracił życie, przgnieciony przez ...krzyż. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Brescii na północy kraju. Krzyż ustawiono tam... Onet Wiadomości

  10:33

253 obserwatorów|204 174 wyświetlenia Kręgi rozszerzone  -  Wczoraj o 01:04  MAGDALENKA - Judaszowe srebrniki - Naród Polski sprzedany

Stefan Kosiewski Frankfurt nad Menem 10 marca 2006 r.:  Plik dźwiękowy zawieszony na serwerze amerykańskim 10 marca 2006 r. dosięgła przed laty ręka nieznanego sprawcy, który uważał widocznie jak Konferencja Episkopatu Polski, że gnój schowany pod dywan w pałacu biskupa przyschnie i nie będzie śmierdział gnojem w Kościele Chrystusa.

Dusza zdrajcy, księdza kapusia, Judasza, który wyciągał od Polaków informacje, żeby sprzedać je antypolskiej Służbie Bezpieczeństwa, być może jest już w mniemaniu Złoczyńcy czysta i sterylna jak opłatek wigilijny, lub nawet i sama hostia, ale od kiedy to ważne jest odpuszczanie grzechów winowajcy przy pomocy kolegów tak samo zamoczonych przez to w grzechu?

Od kiedy to miła jest Panu Bogu taka wspólnota Złoczyńców, która nie pyta ludzi dotkniętych krzywdą o to, czy dokonał już Zadośćuczynienia za grzechy chociaż jeden z ubeckich księży i biskupów posiadających za zdradzanie wiernych za wiedzą, zgodą i przy pomocy SB nie tylko legalne, a zabronione Prawem Kościelnym, żony i kochanki ale i milicyjne mieszkania służbowe, pensje w administracji, wycieczki zagraniczne, itp.?

Bez Zadośćuczynienia nie jest ważny Sakrament Pokuty. Oświadczenie Konferencji Episkopatu Polski z 9.03.2006 r. było nie tylko amoralnym nadużyciem, było wystąpieniem przeciwko podstawowym Prawdom Wiary Kościoła Rzymskokatolickiego, który nie po to Jezus powołał, żeby Złoczyńca w sutannie i w habicie mógł sobie beztrosko kolaborować z władzą żydokomunistyczną jak obecnie kolaboruje z żydokracją uzależnioną od Brukseli bardziej, niż od Moskwy.

Państwowe pensje oficerskie dla kapelanów prywatyzowanego wojska w Polsce to jest perwersja większa od brania do buzi penisów chłopców przez biskupa Poznania, a ten dopuszczany jest wciąż przez Episkopat ku zgorszeniu maluczkich do ołtarza Pana, by uczestniczyć w koncelebrze.
 
Czy Panu Bogu może być miła ofiara zakłamanego człowieka, który nie wyraził ani żalu za grzechy, ani nie przyznał się do przestępstwa, za które powinien siedzieć nie na stolicy biskupiej, lecz w pudle, w pierdlu?
Arcybiskup Michalik, przewodniczący konferencji Episkopatu Polski namawia Polaków do głosowania w wyborach i wskazuje przy tym na zasługi Radio Maryja, które od swojego powstania przed kilkunastu laty nie robi nic innego, jak tylko wskazuje Polakom, na kogo to personalnie mają głosować w kolejnych wyborach i wskazuje palcem ojca Rydzyka na żydowskiego pochodzenia narodowego kandydatów na posłów i senatorów a także członków Parlamentu Europejskiego.

Biskup Michalik mówi o rzekomym rozmodleniu Narodu przez to radio i zapomina przy tym, że Papież Benedykt prosił go przed laty osobiście, żeby coś zrobił z Radiem Maryja, w którym do modlitw dopuszczani są przed mikrofon ciągle podejrzani ludzie, o których nie wiadomo, czy są fałszywymi przechrztami, czy bezbożnikami, bo klepią zdrowaśki słowami: "Błogosławionaś ty między MIASTAMI", a żaden Pasterz w habicie zakonnika im nie przerywa nigdy tej satanistycznej modlitwy.

Odtwarzam plik i zawieszam go z nowym tytułem, albowiem biskupom w Kościele św. należy przypominać, że nie zamiata się brudów pod dywan w Domu Bożym, bo Jezus Chrystus nie po to przyjdzie powtórnie na Ziemię, żeby Złoczyńców usprawiedliwiać.

Ale przyjdzie dla zbawienia Wiernych i dla wskazania Złoczyńcom zatwardziałym w grzechu, gdzie jest jest ich miejsce, które nie darmo nazywamy słowem: Piekło.

http://sowa.beeplog.de/17379_86174.htm  

Gnoju w pałacu biskupa nie wolno zamiatać pod dywan - Stefan Kosiewski / MAGDALENKA

TW "Dabrowski" FO321 Stefan Kosiewski 20140320 Do rozumu i sumienia Arcybiskupa Katowic ZECh ZR

Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») 20. 3. w kategorii Kazimierz Switoń, czytaj: 93× kirche/biskup-parafia.jpg   Do rozumu i do sumienia Arcybiskupa Katowic:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, tradycyjnym pozdrowieniem katolickim, albo przynajmniej znakiem krzyża świętego (+) każdy żyd i żydówka etniczna, która robi za Sekretariat Arcybiskupa, winna zwracać się do Polaka i Katolika, od 32 lat emigranta politycznego w Niemczech. czytaj dalej        

http://de.scribd.com/doc/213678788/TW-Dabrowski-FO321-Stefan-Kosiewski-20140320-Do-rozumu-i-sumienia-Arcybiskupa-Katowic-ZECh-ZR-pdf

 

Stefan Kosiewski 

Wczoraj o 02:08

...Metropolita krakowski ks. abp Stanisław Dziwisz podpisał dekret o powołaniu „kościelnej publicznej osoby prawnej” o nazwie Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” i do Rady Patronów tej „kościelnej publicznej osoby prawnej” powołał ateistów i członków gminy żydowskiej, którzy do Kościoła Rzymsko-Katolickiego nie należą.

W ten sposób żydzi zarządzać będą majątkiem, który Polacy wyznania rzymsko-katolickiego mają zacząć zbierać od wizyty w Polsce Benedykta XVI w maju 2006 roku. Powołany na przewodniczącego Rady Centrum prof. Andrzej Zoll zapowiedział , że jedną z idei budowniczych jest by projekt stworzyli architekci różnych wyznań: chrześcijanin, muzułmanin i żyd.

Bo chodzi o to, że Andrzej Zoll, który przy okrągłym stole Kiszczaka i Jaruzelskiego zasiadał przy tzw. podstoliczku prawniczym napisał wprawdzie ok. 150 prac z zakresu prawa karnego, konstytucyjnego i folozofii prawa, ale na prawie budowlanym nie zna się nic a nic i nie musi np. wiedzieć, że architektów różnych obrządków różnią różne współczynniki bezpieczeństwa, a wyznanie chrześcijańskie dzieli się na lewo i prawoskrętne.

Przewodniczący Andrzej Zoll powiedział , że krakowskie Centrum „Nie lękajcie się”ma być miejscem łączącym ludzi o różnych poglądach, w którym nikt nie powinien się czuć odrzucony, "miejscem dialogu i rozmowy także z myślącymi inaczej w taki sposób, jak nas nauczył Jan Paweł II".

Centrum, kościelna osoba prawna, na którą Polacy mają łożyć, ma być - w założeniu - stworzona w Polsce przez muzułmanina i żyda niekoniecznie dla katolika. ... http://exclusiv.blox.pl/2010/08/Koscielna-publiczna-osoba-prawna-stworzona-w.html

  https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/681061268617062

 

Kanonizacja judaizacji Kosciola sw. 20140427 SOWA Magazyn Europejski.pdf by SOWA magazyn europejski

Franciszek omylny FO330 Bergoglio nie wie, co mowi, a czego nie powinien robic

Geschrieben von sowa (») heute um 16:01 in der Kategorie Kirche, gelesen: 9x kirche/shalom-papiez-franciszek-na-weselu.jpg

  Franciszek okazał się po raz kolejny omylny w sprawach wiary rzymskokatolickiej, co wychwyciła rzeczowo niemiecka gazeta "Die Welt kompakt" informując 14 kwietnia 2014 r. o tym, że papież Bergoglio na spotkaniu z uczonymi z Papieskiego Komitetu Nauk Historycznych fałszywie przypisał słowa Benedykta XV papieżowi Piusowi XII. Franciszek pomylił dwóch Papieży, przyjął dwóch fałszywych polityków żydowskich

Fascynacja obłędem von Stefan Kosiewski Kategorie: | bergolenie - bergolić | weiter lesen

http://debilis.blox.pl/2014/04/Franciszek-pomylil-dwoch-Papiezy-przyjal-dwoch.html

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma pięć i osiem