Czy Duda nadaje się do rozwalenia betonu z Magdalenki?

Napisał sowa (») 11. 4. 2016 w kategorii Marek Glogoczowski, czytaj: 1349×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinejew/screenshot-2020-07-05-sowa-auf-twitter-andrzejduda2020-andrzejduda-czy-nie-lepiej-bez-naruszania-konstytucji-https-t-co-qlv.png

audio: https://gloria.tv/audio/fozHzgtkpWE  M80 sowa @sowa Antwort an @AndrzejDuda2020 und @AndrzejDuda Czy nie lepiej bez naruszania Konstytucji? Tzn., żeby rodzice młodego adoptowali grzech młodości syna swego i żeby jebak nie miał jednak dostępu seksualnego do córki, której się wyparł dla kariery gupka w machinacjach żydomasonerii  https://twitter.com/sowa/status/1279760894021578757   krzyż na drogę https://twitter.com/sowa/status/1281823002477420544/photo/2 

Korona-pad

http://sowa.mystrikingly.com/blog/detskaya

 audio: https://www.mixcloud.com/sowafrankfurt/puscic-zydow-z-torbami-pdo32-unsinn-nonsens-zech-fo397-von-stefan-kosiewski-zr-marek-glogoczowski/

Dlaczego Rosją rządzą żydowiny, zastanawia się Charczikow i stawia szereg zasadniczych pytań, które powinni sobie postawić tam nie tylko zwolennicy kultu żyda Niemcowa, popieranego w Polsce i nagradzanego pośmiertnie m.in. Nagrodą Lecha Wałęsy; och, my, naiwni, łatwowierni Polacy i Katolicy, którzy głosu nie mają nie odwołując się jeszcze do instrumentarium ostatecznego, pragniemy Po miesięcznicy wczorajszej, 72 manifestacji bojowej Hitlera, który po podpaleniu Reichstagu, Trybunału Konstytucyjnego, zaprosił pseudonowoczesną partyjkę Petru Balcerowicza, który ma chyba prawo zapytać uczciwie swoich, czy jego nazwisko nie figuruje czasem w kanale: Panama-Pampers-Poland?  https://de.pinterest.com/pin/452752568771221100/ 

 

https://de.pinterest.com/pin/452752568771235133/

Screenshot-2020-07-05-pinterest

https://de.pinterest.com/pin/452752568771221100/

Screenshot-2020-07-05-pinterest1

Olewaną opozycję Kukiza i całą resztówkę żydokomunistyczną zaprosił, odpowiedzialną za amerykańską bazę Guantanamo na Mazurach, Polską Filię Obozu Tortur i Więzienia Niewinnych Ludzi, na tajne rozmowy sobie zaprosił, do zawarcia szatańskiego spisku ze żydobiskupami Dziwsza, Polaka i Gądeckiego poza salą Sejmu RP, na tzw. II. Magdalenkę, ukrytą przed Narodem Polskim zmowę pasożydów, erdoganów, pijawek o celu i charakterze tak samo obżydłym, jak pierwsza Magdalenka z udziałem bżydkiego zaprawdę kurdupla z KOR-u, Lecha Kaczyńskiego, zabitego przez swojego sprawcę, który przez pół roku ogłupiał się prochami, żeby nie musiał pójść do Prokuratora Wojskowego z własnej woli, nie przymuszony powołaniem powiastką, do założenia sobie stryczka w celi śmierci, biurze partyjnym, na szczęście po wszystkim rozcinanego i sprzedawanego spod lady przez mądrych, którzy potrafią zakręcić się koło interesu księdza, czy biskupa, żeby wyjść na swoje po odpokutowaniu po katolicku nie za zbrodnię bratobójstwa, bo to jeszcze szłoby zrozumieć, biorąc przykład z Pisma św., ale po zamordowaniu 96 osób Bogu ducha winnych ludzi tudzież bezbożników Diabłu przekazanych drogą służbową przez ubowców, ze zamiarem ewentualnym, jak Ewa Tylman mogła polec na macę, zdaniem jasnowidza Michnika, Borusewicza krytycznego rzekomo w stosunku do Wałęsy, za bolkowatość.

Pragniemy zarządcom demokratycznym Ojczyzny Naszej, Rzeczypospolitej Polskiej, którzy wygrali wybory i mają przecież całą władzę w rękach swoich rad: po co żydostwu jeszcze bojowe manifestacje? Pomniki, nazwy lotnisk, ulic, placów i mostów, które i tak trzeba będzie wkrótce zmieniać na normalne nazwy?

Po uznaniu winnego przez psychiatrę za niezdolnego do pokierowania swoim kontem w Panamie, a gdzie tam dopiero czynami swoimi, Szaleńca..., albo państwem, którego podobno już nie ma sądząc po nagranych rozmowach młodego Morawieckiego u kolegami w restauracji SOWA i Przyjaciele.

 

Przypomina się nagranie pasterskie, które dokonane zoształo i zarejestrowane pod numerem 32, Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Fascynacja Obłędem rodział 397 Puścić żydów z torbami, a żydówki z nami.

Z Panem Bogiem, Pięknym, Dobrym i Prawdziwym pozostając zamieniami się w słuch.

„Tragedia smoleńska była świadectwem bylejakości Polski dzisiaj” https://de.pinterest.com/pin/452752568771210693/
Gen. Roman Polko: Gwardia Narodowa to nie są idioci, których uczymy strzelać z kałacha http://sowa.blog.quicksnake.pl/Marek-Glogoczowski/Czy-Duda-nadaje-si-do-rozwalenia-betonu-z-Magdalenki Prof. Marek Głogoczowski zauważa:  Wot i rzeczywistość, do której w jakiś sposób należy się przystosować, byle z sensem i to nie tylko w formie jednoosobowej", natomiast Gen. Polko obawia się, że Macierewicz będzie podejmował decyzje za Gwardię Narodową:

Gen. Roman Polko: Gwardia Narodowa to nie są idioci, których uczymy strzelać z kałacha

3 Min. Prof. Marek Głogoczowski zauważa: "Wot i rzeczywistość, do której w jakiś sposób należy się przystosować, byle z sensem i to nie tylko w formie jednoosobowej", natomiast Gen. Polko obawia się, że Macierewicz będzie podejmował decyzje za Gwardię Narodową   https://gloria.tv/audio/9TLdZQZSrmm

magazyn europejski magazyn europejski 

  3 Min. Gepinnt auf POLEN

Uroczyste O(b/d)chody 6 rocznicy KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ oglądałem na TVP (którą b. rzadko mi się zdarza oglądać). Najbardziej dla mnie przekonująco zabrzmiały w ich trakcie słowa prezydenta Andrzeja Dudy „Tragedia smoleńska była świadectwem bylejakości naszego Państwa”. Czy jednak po 6 latach od tej tragedii od tej BYLEJAKOŚCI III/IV RP-P (najlepiej tłumaczyć jako Rest in Peace – Poland) odeszliśmy, czy też ta BYLEJAKOŚĆ Rzeczpospolitej się dalej pogłębiła? Czego wciąż nie wiemy odnośnie tej katastrofy, która jest wałkowana na 101 sposobów już od lat sześciu?
Oto kilka elementarnych uwag akurat na czasie Smoleńsko-Katyńskich o(b/d)chodów 10 kwietnia 2016:
Sprawa Pierwsza. Akurat wczoraj wieczór na TVP Polonia oglądałem rozmowę dziennikarza tej telewizji z (używającymi polskiego języka) dziennikarzami z Ukrainy (z pochodzenia Tatarem), z Niemiec (poch. chyba niemieckiego) i Francji (sądząc po aparycji i nazwisku, chyba z Indochin). Na temat SZTANDAROWEGO HASŁA PIS „Zamach Smoleński” pani z Niemiec powiedziała coś co warto rozpowszechnić dalej, nie tylko wśród Polonii:
Mianowicie prasa niemiecka zauważyła, że w oficjalnych raportach z tej katastrofy wciąż są utajnione dwie sprawy:

  1. Treść rozmowy miedzy bratami (tak Niemka bliźniaków Kaczyńskich nazwała) na 20 minut przed katastrofą.
  2. Z zapisu rozmów w kabinie pilotów jest ewidentnie wycięty jeden fragment: otóż przedstawiciel prezydenta Lecha K., nazwiskiem Kazana, otrzymuje prośbę załogi o opinię co ma ona robić, Kazana opuszcza kabinę i…….. tak jakby w zapisie rozmów nie było w ogóle na tę prośbę załogi reakcji, Kazana nie wraca do kabiny pilotów. Dziwne? Czyż nie tak?

Kaczynski - Smolensk
Sprawa druga. W świetle tych REWELACJI dziennikarki z Niemiec zrozumiałymi się stają nieustanne, trwające już od kilku lat, suto opłacane przez polskich podatników, WYGIBASY obecnego ministra Obrony Antoniego Maciarewicza, na 101 sposobów starającego się udowodnić, że samolot rozpadł się w powietrzu (bomba, etc), ale na pewno nie była to brzoza (i nie linia wysokiego napięcia, którą nieco wcześniej on przeciął). To „niby patologiczne” WYGIBASY min. Maciarewicza najwyraźniej są „zasłonką” (jest to wyrażenie z języka mafii) tego, co zadecydowano ok. 20 minut przed katastrofą. I oczywiście są one „nie pisaną gwarancją” kariery Maciarewicza jako wiceprezesa PIS, Ministra Obrony (a wcześniej Służb Specjalnych) w IV RP-P (Rest in Peace – Poland).

Sprawa trzecia. Obecnie (prawie) ministrem od Służb Specjalnych jest drugi wice-prezes PIS, p. Mariusz Kamiński, organizator – na wzór prac FBI – dość niechlujnie „po polsku zrobionej” prowokacji, mającej na celu wyeliminować z polityki – i prawdopodobnie już wtedy uśmiercić, według schematu samobójstwa Barbary Blidy (wice) premiera Andrzeja Leppera. Jaka mafia planowała usunięcie mającego pro-socjalistyczne ciągoty ówczesnego wice-premiera? Zdarzyło mi się słyszeć przed kilku laty w TVP jak na Komisji Sejmowej zeznawał b. wice-pemier Roman Giertych, który opowiadał o swym nieformalnym spotkaniu z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Miał on mu wtedy proponować wspólną dywersję, mającą pogrążyć szefa Samoobrony, likwidację tej partii i Solidarne przejęcie jej elektoratu przez PIS i LPR. Co w istocie w ostatnich latach się stało, ale już bez R. Giertycha, który zmienił front, przechodząc do KOD’u.

HPIM0644

Co zatem, w tym świetle poczynań elity IV RP–P, mamy sądzić o usilnych staraniach, obecnych ministrów Obrony i Spraw Zagranicznych, by wprowadzić na teren Polski wojska USA, co mamy sądzić o już rozpoczętych pracach przy adaptacji najlepszego lotniska wojskowego śp. Paktu Warszawskiego na amerykańską bazę (atomowo?)rakietową w Rędzikowie, zaledwie 4 km od centrum wciąż 100 tysięcznego Słupska? A także o lokowaniu nad Wisłą magazynów dla aż 250 czołgów sprowadzonych – wraz z obsługą – zza Oceanu, w miejsce polskich czołgów, złomowanych w okresie poprzednich „Solidarnościowych” rządów?

Pozostaję bez komentarza nas temat tych – już zrealizowanych za „nowych rządów” dmącego w patriotyzm PIS-u – osiągnięć w totalnym podporządkowywaniu terytorium miedzy Odrą a Bugiem zaoceanicznemu Imperium ZOG (Zionist Occupied Government).
A co sądzić o tych ubiegłomiesięcznych dodatkach do najniższych emerytur (w wysokości ok. 60 zł/miesiąc) oraz dodatku po 500 zł na każdego drugiego narodzonego Polaka (który po edukacji w Polsce, zostanie BEZPŁATNIE PRZEKAZANY do UE/USA, tak jak to się stało z „boomem narodzeń” wymuszonym przez Solidarność lat 1980-81)?

Czy nie należy tej „jałmużny” traktować jako przysłowiowy „serek w łapce na głupie polskie myszy” którą to pułapkę PIS – w imię ZOG – Polakom w IV RP-P przygotował?
Wot i rzeczywistość, do której w jakiś sposób należy się przystosować, byle z sensem i to nie tylko w formie jednoosobowej.

Dzierzynski

----- Original Message ----- From: Marek Glogoczowski Sent: Monday, April 11, 2016 9:15 AM Subject: Fw: "Tragedia smolenska była swiadectwem bylejakosci Polski dzisiaj"
https://wiernipolsce.wordpress.com/author/markglogg/

 

RADIO:

Puscic zydow z torbami PDO32 UNSINN nonsens Zarys Estetyki Chazarow 397 FO von Stefan Kosiewski ZR Marek Glogoczowski 20160411 Magazyn Europejski SOWA

https://gloria.tv/audio/fozHzgtkpWE

 http://sowa.quicksnake.org/communists/Czy-Jaroslaw-Kaczynski-polegnie-od-sztyletu-wbitego-w-Tomaszowie-Mazowieckim-przez-prezydenta-Witko 

 Gen. Polko: katastrofa smoleńska nie nauczyła nas, że nie można zaniedbywać bezpieczeństwa; to przerażające http://sowa-magazyn.blogspot.de/2016/03/powinny-poleciec-gowy-mowi-nam-wysoko.html Wojsko chce usunąć SITWE KACZYNSKIEGO: ...pęka opona, to wręcz kuriozalne zachowanie - twierdzi gen. Polko. - To jest przerażające i takich ludzi natychmiast trzeba się pozbyć, ponieważ ich brak wyobraźni może być przyczyną tragedii - komentuje.  Generał dywizji Wojska Polskiego:

 Gen. Polko: katastrofa smoleńska nie nauczyła nas, że nie można zaniedbywać bezpieczeństwa; to przerażające https://de.pinterest.com/pin/452752568770896051/

 

 

Panama-Pampers-Poland PDO314 Uciekinierzy o zydowskich...

https://gloria.tv/audio/LeteFnStmP6 1. Amoris Laetitia Bergoglio w Roku Miłosierdzia dla żydów i pedałów z pogwałceniem Kościoła św. i Rodziny 2. Domagamy się powołania w Sejmie RP specjalnej komisji śledczej Panama-P... Pages: 5 Reads: 88 Published 1 day ago      

 

 BANIA PDO312 w rowie ku chwale Zamachu FOTO Sergiej Ami...

Domagamy się powołania w Sejmie RP specjalnej komisji śledczej do zbadania faktów istnienia tajnych firm i kont Leszka Balcerowicza promującego w ostatnich wyborach partię Nowoczesna Petru, Pawła Piskorskiego, Stronnictw... Pages: 11 Reads: 98 Published 4 days ago

 Puscic zydow z torbami a zydowki z nami PDO32 UNSINN nonsens FO397 von Stefan Kosiewski ZECh ZR Marek Glogo... by SOWA magazyn europejski

PDF: Zawracanie Pamieci Narodu Polskiego Penisem Pedala Kaczynskiego Prolegomena do Odzyzania po Mysl prof. Feli... by Stefan Kosiewski

PDF: Dürfen die Kanzlerkandidaten zur Öffentlichen Beweisaufnahme ACU2020.org Eingeladen Werden? MfG. Stefan Kos... by Stefan Kosiewski on Scribd

http://sowa.mystrikingly.com/blog/opor

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dziesięć i dziesięć