Szydlo na mydle Waszczykowskiego PDO427 w lazni kop. Brzeszcze FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh

Napisał sowa (») 27. 12. 2016 w kategorii Lech Walesa, czytaj: 713×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinemuszelki/screenshot-2019-12-04-szydlo-na-mydle-waszczykowskiego-pdo427-w-lazni-kop-brzeszcze-fo-herody-herodenspiel-von-stefan-kosie.jpg

audio: gloria.tv/audio/GEiq394xdcLR49xZ4fCCHGxGM   Obdukcja wykazała, że Polak zmarł między 16:30, a 17:30 na skutek postrzału w głowę, po którym stracił dużo krwi Dotychczas przypuszczano, że kierowca krótko przed Zamachem walczył ze swoim mordercą, poinformował dziennik telewizyjny ARD w drugi dzień świąt za doniesieniem Bild Zeitung, natomiast w Polsce media doniosły na premier Szydło, że przyznała rodzinie zabitego rentę specjalną za radą Waszczykowskiego, za wykazane rzekomo bohaterstwo, za:  Der Teletext im Ersten 111  tagesschau: Nachrichten Bild: Fahrer früher angeschossen Der polnische Lkw-Fahrer, der nach dem Anschlag auf den Berliner Weihnachts- markt tot auf dem Beifahrersitz des Lastwagens gefunden wurde, hatte nach "Bild"-Informationen schon Stunden vor der Tat einen Kopfschuss erlitten. Die Obduktion hätte ergeben, dass der Pole am Tag der Bluttat schon zwischen 16.30 und 17.30 Uhr einen Kopfschuss erlitten und viel Blut verloren habe. Bislang war vermutet worden, dass der Fahrer noch kurz vor dem Anschlag mit dem Attentäter im Führerhaus des Lkws gekämpft hatte. audio: shoudio.com/user/sowa/status/16299   Dogmat Karnowskiego PDO13 o skutecznosci Kaczynskiego w oparciu o poparcie Bergoglio dla sekciarzy FO383 von Stefan Kosiewski po smierci KOR-owca Baranczaka Uploaded by Stefan Kosiewski Date uploaded on Dec 27, 2014  audio: https://gloria.tv/post/kSe3H7Fk9Nvr4yykQLRP6WS3J   PRZECIWKO POZYDECZNYM PEDALOM W POLITYCE PDO389 Czarnecki FO von Stefan Kosiewski ZR PDO239 Potoroczyn ZECh Komenda Rejonowa Policji Warszawa II. 20160928 Magazyn Europejski SOWA Uploaded by Stefan Kosiewski Date uploaded on Sep 28, 2016

 

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów Przed chwilą  Szydło w łaźni kop. Brzeszcze na mydle Waszczykowskiego PDO427 HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh https://ligon.wordpress.com/2016/12/25/ czy Polska prowadzi własne, niezależne dochodzenie w sprawie Zamachu Terrorystycznego w Berlinie  M35-pdo427-screenshot-2019-12-04-pinterest-deutschland

Lukasz U. griff Berlin-Attentäter nicht ins Lenkrad Laut eines neuen Obduktionsberichts kann der polnische Lkw-Fahrer Lukasz U. dem Berlin-Attentäter nicht ins Lenkrad gegriffen haben. pinterest.com  https://de.pinterest.com/pin/452752568775158655/

 

Na scenie pojawiają się dwie dziewczynki w strojach góralskich, podchodzą do stołu Wysokiej Komisji Loterii Państwowej, której podają na zmianę kulki wyciągane z fartuszków obrzędowych na brzuchu, śpiewają przy tym odczytywaną wartość liczbową umieszczoną na każdej wyciąganej kulce, jak w loterii hiszpańskiej:

Dziewica Ariel zaśpiewuje wysoko: - czy Polska prowadzi własne, niezależne dochodzenie w sprawie Zamachu Terrorystycznego w Berlinie, w którym od kuli pistoletowej poniósł śmierć obywatel RP, Łukasz Urban, przedstawiciel mniejszości pochodzenia etnicznego, żydostwa wschodnioeuropejskiego?

Dziewczynka Aniela/ Angela z Kazimierzaków zakrzykuje zaśpiewem swoim bliźniaczą postać na scenie: porównaj: Urban, Jerzy, żydokomunistyczny minister stanu wojennego, multimilioner po Magdalence i szabrze skuli tego, że zrobił się wydawcą gazety NIE, nie poczuwający się niestety do solidarności plemiennej z ludźmi używającymi tego samego imienia papieży, za nazwisko w Polsce co i on, nie prowadzi śledztwa dziennikarskiego w sprawie zaniedbań w tej sprawie śmierci Urbana, popełnionych przez kryptosyjonistyczny rząd Merkel?

Anielica Ariel: - i vice versa, kryptopremia Kaczyńskiego! Czy zabezpieczono bowiem w Polsce już całą dokumentację dotyczącą przebiegu organizacji imprezy gospodarczej i jazdy po całej Europie ciężarówki spedytora z RP Ariela Zurawskiego, pochodzenia etnicznego?

 

Dziewczynka Aniela/ Angela z Kazimierzaków: por. imię Ariel, Szarona w Izraelu. Który wypuścił samotnie, w długą trasę po Europie, niczym gołębia pocztowego, 37-letniego ojca rodziny bez obligatoryjnego zmiennika na bocznym siodełku kierowcy, śp. Łukasza Urbana.

Dziewica Ariel zaśpiewuje wysoko: - czy Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Ziobro zapoznał się już aby z całą dokumentacją wyprawy? Czy widział może młodszy o siedem lat od niego brat Ziobry, kręcąc się po gabinecie szefa PZU bez przydziału służbowego, oryginalne kwity: W-Zetki, P-Zetki, tarcze tacho, rachunki zakupu paliw, monitoring rozmów telefonicznych z komórki kierowcy i pracowników Ambasady w Berlinie?

Dziewica Angela z Kazimierzaków, bezdzietna: czy moja koleżanka w Polsce po stypendium rządu USA przyznałaby bezmyślnie, populistycznie w pośpiechu, rentę specjalną przyznaną miłosiernie przez państwo rodzinie poległego Urbana, bez rzucenia okiem przez służby specjalne ministra Kamińskiego na dokumentację w tej sprawie?

Ariel, jak w transie z przymkniętymi powiekami śpiewa cienkim głosem: Czy Szydło przyznała rentę specjalną dla zabitego Urbana po znajomości Urbana od propagandy żydokomunisty Kiszczaka? Z pieniędzy podatnika w Polsce nie wierząc w to, że zapłaci złoczyńca za zbrodnię i grzech; bezpośredni sprawca, który zastrzelił Polaka w Niemczech?

SAPERE AUDE https://de.pinterest.com/pin/452752568775146218/

Sapere-aude-screenshot-2019-12-04-pinterest-deutschland1  

Dziewica Angela z Kazimierzaków: czy Szydło będzie musiała odejść z polityki za ukręcenie jednego tylko łba hydrze skandalu międzynarodowego, zamknięcie przez tzw. polską stronę ust rodzinie Urbana zamorodwanego strzałem z pistoletu, który nie wiadomo, czy nie był na stanie policji RFN?

Transgraniczny Ariel: idąc za podszeptem niekompetentnego w każdej mierze absolwenta wyższych uczelni w Stanach Zjednoczonych, Waszczykowskiego, który nie może chyba siłą rzeczy powiedzieć nic mądrego nie kontrolując z urzędu śledztwa na terenie Niemiec, od pierwszego dnia Zamachu, nie nauczony niczego na błędach Jarosława Kaczyńskiego po Smoleńsku.

Dziewica Angela z Kazimierzaków: Nie używając korporacji Gieremka w Berlinie, ani oficera łącznikowego MO we Wiesbaden, nie posyłając żadnego do zbadania na miejscu sprawy, żeby tzw. ruskie (późne przesiedleńcy) w policji niemieckiej nie zaorali wszystkich śladów po Zamachu.

Transgraniczny Ariel: jak zadeptali ślady po Lepperze, który sam się terrorystycznie nie powiesił przecie i nie wytarł po wszystkim odcisków na sznurku od snopowiązałki, jak bankier Wojtyły pod mostem w Londynie nie zdjął odpowiedzialności z szachraja.

Dziewica Angela z Kazimierzaków podzwania dzwoneczkami na zmianę z robiącymi za ministrantów Kaczyńskiego marszałkami Sejmu, Senatu i Swiadkiem Koronnym Zamachu: święty, święty, święty.

Diabeł z zidłamy mówi do premier Szydło: Hej Herodzie,z kopalnią Brzeszcze na czole wypisaną, sprzedaną za wielomilionową dopłatą państwa polskiego dla symbolicznego inwestora, który do dzisiaj nie zainwestował ani grosza ze swojego portfela na miejscu, za twe zbytki, chodź do piekła, boś ty bżydki.

Dziewczynka Angela z Kazimierzaków zawodzi lamentując: o, my blondynki naiwnie wciągnięte na członka do partii Kaczyńskiego! Nie mamy pojęcia żadnego, o niczym, dla dobra organizacji. Czy i kiedy rząd Beaty Szydło wystąpił do rządu RFN-u o zwrot wraku polskiej ciężarówki?

Baca: Czy Warszawa zarządała niezwłoczne wydanie zwłok zabitego obywatela RP? Czy znowu najpierw będzie uroczysty pogrzeb na Wawelu, a potem kawa na ławę, Putin powie, jak było w kabinie pilotów i czego nie było: Nie było decyzji Pierwszego (Lecha K.) o odejściu od podchodzenia. Czy Macierewicz i Szydło ściągając do Polski 5000 żołnierzy amerykańskich przez port Niemczech zapoznali się z całą dokumentacją jazdy, rejestrem rozmów, przesłuchali smartfon, rado CB, korespondencją elektroniczną firmy Usługi Przewozowe, z monitoringiem mogącym ujawnić wchodzenie przez ew. zamachowców na stronę internetową firmy Ariel Zurawski , żeby wypatrzyć kozła ofiarnego, czas i miejsce dramatu?

Dziewczynka Aniela/ Angela z Kazimierzaków: - czy Kopacz, Macierewicz, Waszczykowski, Błaszczyk, Duda i Kaczyński byli może obecni już osobiście przed świętami Bożego Narodzenia przy sekcji zwłok zamordowanego, albo zabitego przypadkiem, albowiem żadnej wersji nie należy wykluczać tak samo, jak po katastrofie powietrznej 10 kwietnia 2010 r. w okolicach Smoleńska. W polityce nigdy nic nie wiadomo w praktyce.

Baca: Czy może premier Szydło przyznała już pośmiertnie nie awans na stopień generała, albowiem od uszczęśliwiania kolejnymi stopniami emerytur dla rodzin zmarłego jest Macierewicz z prezydentem Dudą , ale czy przyznała Szydło granta specjalnego za śmierć w Zamachu Berlińskim (250 tys. zł) rodzinie Lecha Kaczyńskiego, natomiast Donald Tusk nie przyznał stypowego comiesięcznego na otarcie łez rodzinie zabitego Łukasza Urbana?

Dziewczynka Ariel/ ukryta reklama proszku do prania - Media informowały w dniu Zamachu o strzelaniu z broni palnej przez niemiecką policję w kierunku kierowcy ciężarówki, są fotki z przestrzeloną kulami szybą przednią ciężarówki, z dziurami na wylot na wysokości obu krzesełek w kabinie, natomiast w drugim dniu świąt Bożego Narodzenia Bild spadł z choinki, że zabity Urban zmarł we wyniku postrzału tudzież wykrwawienia się samoistego kilka godzin przed fatalnym udziałem w akcji oddającego strzały policjanta, który nie mógł zatem, z pewnością, zastrzelić Polaka...

Baca: ...ponieważ zabity w trupa Urban robił od paru godzin za zabitego na drugim, bocznym siedzeniu, normalnie przeznaczonym dla zmiennika kierowcy ciężarówki, z widocznymi śladami wcześniejszego pokiereszowania (od żyd. słowa: kieres) na twarzy ostrym narzędziem , nieżywy od kilku godzin, nie wadzący nikomu w niczym, ani osobie kieresa-zabójcy, którego policja zatrzymała i zwolniła zaraz po zatrzymaniu, nie zaś odwrotnie, z aresztu przed upływem 48 godz....

Dziewczynka Angela z Kazimierzaków: ani policjanta niemieckiego, który nie może mieć złamanej kariery urzędnika państwowego (der Beamte) w policji RFN i złamanego życia dlatego tylko, że policja ta nie podała do wiadomości publicznej w dniu zamachu, na jakim krzesełku leżały i czy ciepłe jeszcze zwłoki kozła ofiarnego i po co one zostały w ogóle złożone na siedzeniu zmiennika w kabinie na widoku, zamiast pozostawać zepchnięte, w ukryciu, przez kilka godzin, dla zrobienia miejsca w kabinie aż do znalezienia ich po wejściu do kabiny policjantów zgodnie z tym, co powiedziane zostało na początku dochodzenia.

Dziewczynka Aniela/ Angela z Kazimierzaków: - Czy w Polsce po Magdalence obowiązuje wszystkich zasada równości obywateli wobec prawa? Jakim prawem Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro nie dopilnował w takim razie zabezpieczenia dla potrzeb dochodzenia w Polsce oryginalnego pocisku, wyjętego z ciała ofiary zastrzelonej rzekomo na klika godzin przed dokonaniem Zamachu i czy został ten pocisk porównany z pociskami, które policja niemiecka użyła na miejscu Zamachu, czy pomieszany, zamieniony tylko może?

Druga Baba poirytywanym głosem: a cichajże! Bo nie usłyszałam, kto wygrał w starym roku!

Jedna Baba Drugiej Babie pociska nieprawdę, niczym grabie: nasi, jak zwykle, ino z inny strony. Spisaki.

Baca: Zejdom do Polski; dzielom się złoczyńcy kasom państwa Polaków i Katolików nie wiedzieć za co, premie przyznają sobie marsałki Sydło, a cy ta premier Sydło nie powinna wycofać się z przyznawania pochopnego renty specjalnej dla rodziny zabitego Urbana, jeszcze przed zakończeniem dochodzenia policyjnego przez drugą stronę państwową? Przeca ta szmatławca Bild Zeitung doniosła w drugi dzień świąt, że zabity Łukasz Urban nie był wcale taki Poległy Bohater Wyklęty, za jakiego żydy go łokrzyczały. Bo lekarze – jak pise gazeta: wykluczają taką możliwość, żeby postrzelony w głowę z pistoletu 37-letni ojciec rodziny, między godz. 16:30, a 17:30, mógł jesce kilka godzin później sarpać się ze zbójcem zamachowcą i chwytać za kierownicę ciężarówki zajmując jako wykrwawiona z krwi ofiara postrzału rozwalającego mózg ludzki w drobne drzyzgi po cały kabinie... tylko po to, coby policja mogła zdjąc z kierownicy jego łodciski palców, których na niej wcześniej nie było

Dziabełek z widłami: brukowiec niemieckojęzyczny wyraźnie idzie na rękę wcześniejszym ustaleniom niemieckiej policji i to bżydko, bez przemyślenia, jak gabinet polityczny Waszczykowskiego, czy odciski palców zabitego Urbana nie zostały pozostawione na miejscu zbroni przez tak samo debilnych zamachowców, jak Waszczykowski, który postawił wyraźnie na odwołanie Szydło drogą intrygi, zdejmującej z kontrolowanej przez niego w zamyśle teoretycznym Ambasady w Berlinie, odpowiedzialność za brak właściwej kontroli nad żydokomunistycznymi szpiegami, którzy nie wyrabiają się z jednoczesnym wykonywaniem obowiązkówsłużbowych na emerytury specjalne służb specjalnych Kamińskiego, Mossadu, USA, Moskwy, itd. oraz robieniem za tzw. dyplomatów, konsulów, ambasadorów o żydoskich nazwiskach, zamelinowanych w strukturze MSZ nie po to przecież, żeby pełnić opiekę nad obywatelami RP będącymi przejazdem ciężarówką na świątecznym kiermaszu, bo spróbój ty się dodzwonić do Konsulatu, albo zajrzeć do ambasady bez wcześniejszego otrzymania terminu spotkania drogą internetową, bo telefonów one nie popdnoszą, verba volant, scripta manent!.

Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski.

https://gloria.tv/audio/GEiq394xdcLR49xZ4fCCHGxGM

Screenshot-2019-12-04-dogmat-karnowskiego-pdo13-o-skutecznosci-kaczynskiego-bergoglio-fo383-baranczak

audiohttps://shoudio.com/user/sowa/status/16299

Lech Wałęsa: Ujawnić rozmowę telefoniczną braci Kaczyńskich z 10 kwietnia 2010

Dodany 5 lat temu | Pro Polonia | Tagi: wałęsa kaczyński smoleńsk tupolew katastrofa telefon satelitarny Odtworzeń: 1 499 kulturzentrum Materiałów: 104 Łącznie odtworzeń: 179 870 di-hinrichtung-klekot

26 listopad o 07:00 ·LUBIMY,LAJKUJEMY, UDOSTEPNIAMY https://sumlinski.com.pl/…/67-niebezpieczne-zwiazki-andrzej…

Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera - Wojciech Sumliński | Dziennikarz śledczy

Premiera 23/11/2016. Wysyłka od 20/11/2016.sumlinski.com.pl

Sławomir Salomon kiedy usuwaliśmy prezydenta Wałbrzycha Kruczkowskiego Rozmawiałem z Andrzejem lepperem a żeby nie grał mundurowymi znaczonymi kartami

26 listopad o 07:16

Stefan Kosiewski Co Salomon, król żydoski chciałby znaczyć na karcie teścia Ryszarda Czarneckiego, europosła z ramienia kolejnej partii, obecnie PiS Kaczyńskiego? https://pl.scribd.com/.../PRZECIWKO-POZYDECZNYM-PEDALOM-W...

 

PDF:  PRZECIWKO POZYDECZNYM PEDALOM W POLITYCE PDO389… pl.scribd.com

28 listopad o 13:00   https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1257827297607120

Janusz Borgosz Bardzo dobra analiza związków Andrzeja Leppera 26 listopad o 13:42

Screenshot-2019-12-04-szydlo-na-mydle-waszczykowskiego-pdo427-w-lazni-kop-brzeszcze-fo-herody-herodenspiel-von-stefan-kosie-2

Opioła: Służby otrzymały od USA dokumenty ws. Smoleńska

Wprost 2016-03-31 © Wrak w Smoleńsku (fot.PRSteam.net/CC) Opioła: Służby otrzymały od USA dokumenty ws. Smoleńska – Niedawno się dowiedzieliśmy, że polskie służby dostały materiały o Smoleńsku z USA. Dopiero po dwóch latach przekazały je prokuraturze – mówił dziś na antenie Radia ZET Marek Opioła, przewodniczący sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/

 Du hast Pins gesammelt auf „SOWA“

Russian military plane with 92 on board crashes en route to Syria

© Print screen profilu Wałęsywww.msn.com/... Lech Wałęsa wrzucił na swój profil na Facebooku mema, który szokuje. Lecha Kaczyńskiego określono mianem "smoleńskiego mordercy 95 niewinnych osób". https://de.pinterest.com/pin/452752568775138031/

Stefan Kosiewski 5 min · Pinterest Abp Henryk Hoser, ordynariusz diecezji warszawsko-praskiej jest zdania, że Kościół Katolicki mógłby wystąpić w roli mediatora w trwającym w Polsce kryzysie parlamentarnym http://sowa.quicksnake.cz/…/Antychryst-PDO-238-abp-Gocowski… żeby wodzić na pokuszenie cyrografem schowanym w Magdalence w dyplomatkach księży i w dyplomatce Lecha Kaczyńskiego

Screenshot-2019-12-04-szydlo-na-mydle-waszczykowskiego-pdo427-w-lazni-kop-brzeszcze-fo-herody-herodenspiel-von-stefan-kosie-4

Müll/ śmieci/ rubbish This Pin was discovered by magazyn europejski. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest. https://de.pinterest.com/pin/452752568775140881/pinterest.com 

Stan David Ligon: Prokuratura w Moskwie po zamachu. https://gloria.tv/audio/7Fb78fvHH8XmA1Cf7eTHi1PP7

Ostatni występ Chóru Aleksandrowa

03.12.2016 https://de.pinterest.com/pin/452752568775145435/

PDF: Szydlo na mydle Waszczykowskiego PDO427 w Lazni Kop. Brzeszcze FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski... by Stefan Kosiewski on Scribd

https://ligon.wordpress.com/2016/12/25/max-kolonko-juz-wszystko-jasne-a-lepper-zostal-zamordowany/

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dziesięć i zero