SZCZURY App PDO256 FO von Stefan Kosiewski 70 F0172 Okrzyczana przez braci Kaczynskich Matka Solidarnosci ZECh

Napisał sowa (») 26. 1. 2016 w kategorii Lech Walesa, czytaj: 1279×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinelw/lech-walesa-stefan-kosiewski-sierpien-2007-sowa2.jpg

http://gloria.tv/media/mnDEtt9ckud   ...Lech Kaczyński miał kaprys nakręcić sobie w Katyniu nad grobami pomordowanych przez żydowskie KGB Polaków reklamowy film dla potrzeb swojej, prywatnej kampanii prezydenckiej i wybrał mu dla pijaru brat Jarosław Kaczyński statystów do tego filmu spośród różnych, dziwnych osób (poobsadzanych na stanowiskach państwowych i prywatnych, jak np. żydówka Anna Walentynowicz).

Stefan Kosiewski

293 obserwatorów|641 076 wyświetleń Kręgi rozszerzone - Wczoraj o 23:38

 

Walesa: Pani powinna się bać a prokuratorzy wyjaśnić od zaraz: Hanna Walentynowicz, pieniądze

Sowa.blog.quicksnake.pl (») | dzisiaj  | czytaj: 4× |  prokurator/wspracie.jpg  
Polski Komitet Narodowy Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - ogólnonarodowe zjednoczenie ugrupowań pod historyczną nazwą - Listy na adres: Postfach 800626, 65906 Frankfurt am Main, sobota, 13 września 2008

Pani powinna się bać a prokuratorzy punkt po punkcie wyjaśnić i to proponuję od zaraz:

Anna Walentynowicz czytaj dalej

Panieńskie imię Hanna żydówki Lubczyk, po ślubie Anna Walentynowicz, fałszywa Polka z rodzoną siostrą, fałszywą Ukrainką FO65 ZR3 Written by sowa (») 18. 8. 2012 in category Tradycja, read: 1823× http://sowa.quicksnake.org/Tradycja/Panieskie-imi-Hanna-ydowki-Lubczyk-po-lubie-Anna-Walentynowicz-faszywa-Polka-z-rodzon-siostr-faszyw-Ukraink-FO65-ZR3


Zapowiadaliśmy ujawnienie ukrywanego przed Polakami prawdziwego pochodzenia etnicznego tej zasłużonej aktywistki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, odznaczonej za swoją działalność partyjną wielokrotnie medalami państwowymi w PRL-u, obdarzanej zaufaniem przełożonych w miejscu pracy i zatrudnionej ostatnio na bardzo dobrze opłacanym stanowisku suwnicowej w Stoczni Gdańskiej im. Lenina (z dodatkiem do pensji za tzw. wysokościowe, itd.) a wytypowanej przez Służbę Bezpieczeństwa do prowokacyjnego zwolnienia jej przez Dyrekcję z pracy, właściwie bez podania najmniejszego powodu, w tajemniczych okolicznościach (bo trzeba wiedzieć, że takie, nadzwyczajne zwolnienia z pracy osób partyjnych nie odbywały się bez wiedzy i zgody SB!

Każda kadrowa w każdym zakładzie pracy w PRL-u wiedziała, co to jest nomenklatura i czego ona ma się trzymać), natomiast okrzyczanej za to później przez braci Kaczyńskich "Matką Solidarności", chociaż Hanny Walentynowicz (prawdziwe imię żydowskie jej było: Hanna, natomiast używała katolickiej wersji Anna, z domu Lubczyk) nie było w dniu ogłoszenia strajku wśród protestujących robotników, jako się rzekło, zaś później nie pełniła nigdy żadnej funkcji i nie odegrała ta osoba żadnej roli w NSZZ "Solidarność", z którego została zresztą wyrzucona za intrygi personalne i skłócanie środowiska, w czym była zaprawiona na wielogodzinnych zebraniach partyjnych i wyszkolona na kursach marksistowsko-leninowskich, co przydało jej się później przy opluwaniu Wałęsy dla potrzeb Kaczyńskich, gdy tzw. Wolne Związki Wybrzeża założone przez KOR-owca Borusewicza rozbiły się dla picu na dwie frakcje udając przed Polakami śmiertelnie skłóconych ze sobą, co wzorem chazarskim rozbijało tylko tabun tatarskich bojowców na dwie grupy, żeby otoczyć osaczane ofiary z dwóch stron; Walentynowicz, Wyszkowski, Kaczyńscy i Gwiazdy harcowały w ten sposób przeciwko Wałęsie, który broniąc się nieudolnie przed oskarżeniami o pracę dla SB jako TW "Bolek" odgrywał faktycznie rolę NAGANICZA Polaków do sieci partyjnej PiS;

Nie-biespokojsia-sowa-signum

wzajemnym oskarżeniom nikczemników nie było końca nawet w sądach: czarna wygrywa - czerwona przegrywa, na tej zasadzie przelatywał przerzucany pod plastikowymi trzema kubkami cukierek na odpuście, tak samo szybko i oszukańczo dla oczu jak kostka, czy kamyk na parkingu autobusu z Polakami do pracy w Niemczech: jedna wielka sitwa zabawiała się w pluralizm, udawała spory w Sejmie, w Gminie, Radzie Miejskiej, a to był dym tylko, zadyma, ażeby zasłonić budowę piramidki i przepływy majątku Narodu Polskiego w: SKOK, ZUS-ie i w Amber Gold, w ubezpieczalni Filar i we wielu, wielu innych, podobnych, na jedno, diabelskie kopyto, a tracił i traci, przegrywa wciąż w tym bandyckim procederze obdzierany bezlitośnie do gołej skóry Naród Polski(...). 

 

audio: https://gloria.tv/audio/EAK6j6AwsVRu2xde3BF46LtZ6

Jarosław i Lech Kaczyńscy a także m.in. Michnik oraz Borusewicz z KOR-u byli współtwórcami fałszywej legendy Hanny Walentynowicz z Gdańska jako tzw. Matki Polki, Matki Solidarności.  Lech Kaczyński zabrał w końcu tę nieszczęsną kobietę ze sobą do grobu włączając ją do grupy statystów zabranych do Katynia na plan realizacji filmu propagandowego, który miał otworzyć jego prywatną kampanię prezydencką.  Wypłacone odszkodowania za śmierć dużej grupy całkowicie prywatnych osób, które Lech Kaczyński pod wpływem doradzającej mu osoby zaprosił nieodpowiedzialnie i wyłącznie na swoje prywatne konto na pokład tupolewa, było bezprawną decyzją premiera Tuska, której nie tłumaczy nic innego, jak tylko tajemne związki łączące sitwę/ układ w Polsce, które Prokuratura winna wreszcie kiedyś wyjaśnić.  

Tymczasem Prokuratura zajmuje się ściemnianiem i mataczeniem w sprawie Hanny Walentynowicz, z domu Lubczyk używającej fałszywie chrześcijańskiego imienia Anna - przez kobietę żydowskiego pochodzenia ukrywającą przed Polakami swoją rodzoną siostrę żyjącą na Ukrainie, żeby nie wspomnieć o bracie, który wg. informacji dostępnych w internecie robił za oficera KGB w Związku Sowieckim.  

Rzecznik prasowy warszawskiej prokuratury okręgowej prok. Dariusz Ślepokura przyznał ostatnio, że "...jest prowadzone dochodzenie w sprawie rozpowszechniania bez zezwolenia wiadomości z postępowania przygotowawczego na jednej ze stron internetowych...".   Wobec tego chciałbym jako dziennikarz, były współpracownik Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa w Monachium zapytać, czy Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie, która prowadzi śledztwo w sprawie ustalenia sprawcy katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem i śmierci 96 osób jest może w posiadaniu informacji Radia Swoboda na temat żydowskiego pochodzenia etnicznego Hanny Walentynowicz?  

  Odrodzenie Kościoła na Wołyniu

Download

Poniżej przesyłam tę informację w wersji opublikowanej przez pochodzącego z Poronina k. Zakopanego ks. Józefa Kowalowa (używane nazwisko: Josif Kovaliv po zrzeczeniu się obywatelstwa RP na rzecz ukraińskiego) w wydawanym przezeń piśmie religijno-społecznym Rzymskokatolickiej Diecezji Łuckiej "Wołanie z Wołynia"/ Wołannja z Wołini zaznaczając, że włączenie zawartych w artykule prawdziwych informacji na temat Hanny Lubczyk z męża Walentynowicz przez  Prokuraturę do tzw. wiadomości z postępowania przygotowawczego, nie wyłącza ich z powszechnego obiegu informacji, zaś próby wprowadzania tabu na rzeczy powszechnie znane są dowodem barbarzyństwa sitwy, która nie licząc się z prawem międzynarodowym nie skazała jeszcze w Polsce nikogo ani za bezprawną agresję na Irak, ani za bandycką zmowę w Magdalence, ani za całe barachło, bezprawie fałszywie nazywane demokracją w Polsce.   Hanna-walenty-wolyn

Na ekshumację doczesnych szczątków Hanny Walentynowicz wyznaczono nie przypadkiem, lecz zaprawdę kabalistycznym zbiegiem okoliczności dzień 17 września 2012 r., rocznicę zdradzieckiej napaści na Polskę przez Związek Sowiecki utworzony w czasie I wojny światowej na zlecenie i za pieniądze rządu Prus przez żydokomunistyczną bandę kryminalistów żydowskich Lenina i Trockiego używającą nazwy Wszechzwiązkowa Komunistyczna Partia Bolszewików.   
Hanna-walenty-wolyn2

W sprawie ekshumacji złożony był wniosek rodziny, jak ujawnia Prokuratura, należy więc oczekiwać, że DNA zabitej w katastrofie powietrznej pod Smoleńskiem Hanny Walentynowicz zostanie porównane z DNA jej starszej, żyjącej siostry Olhi Lubczyk i wykazane zostanie przy okazji przez naukę, czy DNA obu kobiet wykazuje związki z cechami Chazarów turecko-tatarskich, czy też z cechami ludów semickich (arabski, aramejski i inne) osiadłych od tysiącleci na Bliskim Wschodzie?  

Wojskowa prokuratura dokonała dotychczas ekshumacji trzech ofiar tragedii; specjaliści medycyny sądowej zbadali szczątki Zbigniewa Wassermanna, Przemysława Gosiewskiego i Janusza Kurtyki.  Łańcuchy DNA tych nieszczęsnych ofiar zostały więc zabezpieczone i mogą posłużyć nauce do potwierdzenia, lub obalenia teorii o chazarskim pochodzeniu żydów wschodnioeuropejskich, o czym pisała gazeta Rzeczpospolita 28 listopada 2009 r. w artykule: "Naród żydowski został wymyślony".   

Detabuizacja to Oświecenie, o którym mówi od XVIII wieku masoneria. Pismo św. zaś podaje mądrość Bliskiego Wschodu: „Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu.” Mt 5,15.  

Dlatego wspomina się na koniec, że Minister Sprawiedliwości Jarosław Gowin (rocznik 1961, pampers w PO) obronił pracę doktorską, w której postawił tezę, iż "...duży wpływ Kościoła na polskie życie publiczne jest przejawem szerszego zjawiska: odrodzenia się religii jako siły społecznej".   
Tezę, iż tzw. filozofowanie z sufitu dla potrzeb sprawowania władzy jest nauką, można oczywiście obronić siłą, jeśli chce się np. udowodnić duży wpływ Kościoła na cokolwiek we współczesnym świecie masonerii, globalistycznie zlaicyzowanym przez Sobór Watykański II przed 50 laty, a nie przez Urbana i Kiszczaka, który tylko zaprosił trzech księży katolickich do asysty przy spisywaniu cyrografu w Magdalence, natomiast późniejsze trzy nominacje biskupie Watykanu dla uczestników tej antypolskiej zmowy były zapłatą jp2, srebrnikami za wykonanie przyznanej w 1983 r. do odegrania roli przez biskupów: Glempa i Dąbrowskiego, jako tzw. autorów kompromisowej ugody z Jaruzelskim.

A także za to, że nie mówiło się za dużo w tamtym czasie o odrzuceniu przez papieża z dalekiego kraju dobrych rad biskupów: Macharskiego i Gulbinowicza, stawiających na wierność Bogu w Narodzie Polskim i na Solidarność.  
Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski   

http://www.spreaker.com/user/mysowa/szczury-fo49-20120709

5 lat(a) temu "Ökumenismus, Assisi oder die eine wahre Religion" Vortrag des Philosophen, Prof. Walter Hoeres, auf Einladung der "Initiative katholischer Christen /Wien" am 5. Juni in Wien. http://gloria.tv/media/zPUe9QNyGjj

http://sowa.quicksnake.org/Polnisches-Kulturzentrum/Stefan-Kosiewski-do-pka-mgra-Ryszarda-Filipowicza-Zastpcy-Wojskowego-Prokuratora-Okrgowego-w-Warszawie

Czy to z powodu debaty o "Bolku"? Coraz większe nerwy Wałęsy. Były prezydent atakuje... Annę Walentynowicz: "Ta grupa bez przerwy ryła, przeszkadzała, więcej złego zrobili niż SB"

wpolityce.pl

"Ja ją nie dotykałem, stoczniowcy widząc co wyprawia, bez mojej wiedzy i zgody wyrzucili ją z Solidarności".

Stefan Kosiewski

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/dt2sLbi7UE8


  SZCZURY Stefan Kosiewski do Prokuratury Generalnej DOTYCZY MEILA Z DNIA 2 LIPCA 2012R PG VII Ko2 880 12 FO49 ZR7

 (...) obie Sprawy dojrzały już do tego, żeby Kancelaria Prezydenta RP przyjrzała się działalności zorganizowanych grup przestępczych złożonych z osobników żydowskiego pochodzenia etnicznego, zamelinowanych w strukturach MSWiA oraz MS , które destabilizują państwo polskie urządzaniem sobie zaocznych polowań na obywateli polskich przebywających w tym czasie od 30 lat na azylu politycznym w Niemczech.

Zakopa

Pan Roman Kuźniar pełni zaszczytną funkcję Doradcy Prezydenta RP ds. Bezpieczeństwa jak niegdyś Zbigniew Brzeziński (chyba w jidisz oddaje tę nazwę słowo: Birkenmaier?) przy amerykańskim przywódcy, a przywołuję niniejszym tę postać do Sprawy, albowiem Pan Roman Kuźniar jest znanym naukowcem i kolegą dra Marka Głogoczowskiego, pisarza o niebo lepszego od Szymborskiej, zdolnego pamflecisty, kreującego się na bezbożnika i antyżyda, któremu poświęciłem przedwczoraj wiersz włączony do Aktu I Herodów nawiązując do okoliczności poznania przeze mnie tegoż taternika wyśmienitego tak samo jak Pan Roman Kuźniar, wysokościowca zaprawionego w trudnych wspinaczkach, nie tracącego głowy w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach, kiedy tchórze pompują smród w gacie i trzęsą portkami, gdyż cała ta zafajdana banda kryptosyjonistycznych debili, koleżanek i żydowskich kolegów noblistki ze Związku Polskich Pisarzów pobiera wciąż w Polsce bardzo wysokie uposażenia jak ubowcy i emerytury (poza jedynym chyba tylko Sławomirem Mrożkiem, który uciekł na starość do Nicei a nie wiadomo właściwie, z czego on się tam utrzymuje, jeśli Mrożkiem na świecie nikt się już nie fascynuje, jak w kraju nikt Kisiela nie czyta, bo i po co komu stara makulatura postkomunistyczna i myśl przez muchy przeżuta?

Zum Pater-Werenfried-Jahresgedächtnis in Köln - Kirche im Not

 http://oswiata.weebly.com/blog/zum-pater-werenfried-jahresgedachtnis-in-koln-kirche-im-not

 

Biskup-z-dziecmi-kosiewski

 Wierzę w Pana Boga, wierzę w Jezusa Chrystusa, Pana i Odkupiela, wierzę w Ducha św., który od czasów żydowskiego proroka Ezechiela napełnia nas otuchą i mądrością przykazania: "Synu człowieczy prorokuj o pasterzach Izraela, prorokuj i powiedz im, pasterzom: Tak mówi Jahwe Pan: Biada pasterzom Izraela, którzy sami siebie pasą! Czyż pasterze nie powinni paść owiec? Nakarmiliście się mlekiem, odzialiście się wełną, zabiliście tłuste zwierzęta, jednakże owiec nie paśliście. Słabej nie wzmocniliście, o zdrowie chorej nie dbaliście, skaleczonej nie opatrywaliście, zabłąkanej nie sprowadziliście z powrotem, zagubionej nie odszukaliście, a z przemocą i okrucieństwem obchodziliście się z nimi "(Ez 34, 2-4).

Kongress "Freude am Glauben" vom 22. bis 24. April 2016

Obraz Forum Deutscher Katholiken e.V. Postfach 1116 86912 Kaufering Vorsitzender Prof. Dr. Hubert Gindert do Stefan Kosiewski, Prezes Polnisches Kulturzentrum e.V.: „ Wielce Szanowny Panie Kosiewski, chcielibyśmy przedstawić Panu program 16 Kongresu i zaprosić bardzo serdecznie do wzięcia w nim udziału od 22 do 24 kwietnia 2016 w Aschaffenburg. Jesteśmy świadomi, że zaproszeniem Biskupa Tebartz van-Elst wywołamy sprzeciw. To nie powinno nas zastraszyć. Jako Delegat Papieski ds. Nowej Ewangelizacji jest Biskup Tebartz van-Elst właściwym człowiekiem dla przewidzianego tematu. Mamy nadzieję, że Przyjaciele Biskupa Tebartz van-Elst w Diecezji Limburg dadzą dowód swej solidarności udziałem w Kongresie. Jeżeli uczestnictwo w całości Kongresu nie byłoby możliwe, to prezencja ta w niedzielę, 24 kwietnia 2016, kiedy Biskup będzie przemawiał, będzie szczególnego znaczenia.” PDF 10.11.2015 : http://de.scribd.com/doc/289274815/Helmut-Schmidt-20151110-Magazyn-Europejski-SOWA-26-April-2016-Bischof-Tebartz-van-Elst-in-Aschaffenburg

europäisches magazin (») 8. 11. http://sowa.quicksnake.de/Forum-Deutscher-Katholiken/Kongress-Freude-am-Glauben-vom-22-bis-24-April-2016

POLITYKA PALIATYWNA Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Hymn Uwego Poety Polski Na Radę Narodów Europy HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Akt III CANTO DCXXV Zarys Estetyki Chazarów FO20 + FO100 http://sowa-magazyn.blogspot.de/2015/11/pilityka-paliatywna-pdo225-hymn-uwego.html  http://oswiata.weebly.com/blog/kongress-freude-am-glauben-vom-22-bis-24-april-2016

Nieszczęsna grafomanka krakowska nakazała spalić swoje zwłoki w krematorium, jak gdyby miała tym samym zdjąć tabu z hitlerowskich obozów pracy przymusowej zamienionych po 1945 r. przez opiewaną w jej wierszach żydokomunę na miejsca pracy przymusowej dla Polaków, naszych Ojców a także dla ludzi z innych Narodów. Oficjalnie do 1956 r. istniały w PRL-u Centralne Obozy Pracy: Warszawa, Jaworzno, Nakło nad Notecią, którym podlegały dziesiątki innych obozów pracy przymusowej, m.in. w Tomaszowie Mazowieckim, w Katowicach na Giszowcu i w Czeladzi. Jeszcze za Gomułki, w latach sześćdziesiątych w drewnianych barakach za kopalnią Saturn mieszkali ludzie zjeżdzający pod ziemię do pracy z lampkami karbidowymi, białymi grudkami karbidu w środku, na który sikało się dla wywołania reakcji chemicznej i uwolnienia z karbidu gaz płonącego żółtym płomieniem, cynoberowym właściwie, czerwono-złotym, a zmuszanymi do tego tak samo bezprawnymi wyrokami sądów żydokomunistycznych, jak bezprawny jest bandycki wyrok, z którym 20 lat po Magdalence połączono w Tomaszowie nazwisko syna Polaka skazanego bezprawnie w 1945 r. (...) http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/SZCZURY-Stefan-Kosiewski-do-Prokuratury-Generalnej-DOTYCZY-MEILA-Z-DNIA-2-LIPCA-2012R-PG-VII-Ko2-880-12-FO49-ZR7

talking about a revolution am 26. januar 2016 in berlin, bundesstiftung aufarbeitung Obraz

http://oswiata.weebly.com/blog/talking-about-a-revolution-am-26-januar-2016-in-berlin-bundesstiftung-aufarbeitung

  Rotmistrz Pilecki bp Milewski Nie Lekajcie Sie Zoll O uznanie z...  

Czy mianowany 23 stycznia 2016 r. biskupem przez papieża Bergoglio ks. Mirosław Milewski, ur. 1971 w Ciechanowie, to rodzina z generałem SB Mirosławem Milewskim od afery żelazo, zastępcą Jaruzelskiego, TW "Wolski" z... Pages: 8 Reads: 32 Published about 17 hours ago  

https://de.scribd.com/doc/296559815/Rotmistrz-Pilecki-bp-Milewski-Nie-Lekajcie-Sie-Zoll-O-uznanie-za-strone-Talking-about-a-revolution-in-Berlin-Bundesstiftung-Aufarbeitung-20160124-Maga

SZCZURY App PDO256 FO von Stefan Kosiewski 70 WOLYN F0172 Falszywa Matka Solidarnosci 20160126 Magazyn Euro... by Stefan Kosiewski

http://exclusiv.blox.pl/2016/01/Panienskie-imie-Hanna-zydowki-Lubczyk-po-slubie.html

Morawiecki z Glinskim na fotce z Kaczynskim PDO582 SELFIE 2T² WIM PDO572 Studia Slavica et Khazarica FO von... by Stefan Kosiewski on Scribd

http://safari.blox.pl/2018/05/nie-sieje-nie-orze-od-11-maja-2018-r-czy-kasuje.html

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jeden i jedenaście