Zastrzelony przez Policję młody Polak nosił żydowskie imię Dawid Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc odprawił Mszę św.?

Napisał sowa (») 8. 5. 2015 w kategorii Kazimierz Switoń, czytaj: 1509×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinesk/switon-kosiewski.jpg

https://twitter.com/sowa/status/638995106859757568 Zastrzelony przez Policję młody Polak nosił żydowskie imię Dawid, ukrywają tożsamość zamordowanego wszyscy: policja, prokuratura, media żydoskie w Polsce.Nie powinno to jedna, jak sądzę stać na przeszkodzie Arcybiskupowi we właściwym podejściu do propozycji Polaka i Katolika.  Czy zastrzelony przez Policję w Knurowie na Górnym Slasku Polak został już po katolicku pogrzebany? Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc odprawił Mszę św. za spokój duszy zastrzelonego miłośnika lokalnego sportu?Czy zadośćuczyniono po katolicku za grzech odebrania życia człowiekowi?  https://www.facebook.com/me.sowa/posts/600491213751546

Stefan Kosiewski 283 obserwatorów|359 435 wyświetleń Kręgi rozszerzone - 04:26 Rodziny ofiar nieludzkiej działalności państwa mają prawo oczekiwać odpowiedzialności od złoczyńcy. AW: Kampania wyborcza kandydata na prezydenta RP - Pawła Kukiza 6 maj Kultur Czy zastrzelony przez Policję w Knurowie na Górnym Slasku Polak został już po katolicku pogrzebany? Czy Arcybiskup https://groups.google.com/forum/#!topic/sowa1/YA3BtvYSCME
http://sowa.quicksnake.es/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski/Na-chetnego-PDO112-Ogrod-Fraszek-silva-rerum-ZR-Fascynacja-Obledem-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-CDXCIV-ANNO-DOMINI-1967

 piątek, 08 maja 2015 Zastrzelony przez Policję młody Polak nosił żydowskie imię Dawid, ukrywają tożsamość zamordowanego wszyscy - See more at: http://przecieki.blox.pl/html#sthash.RO6xJ9s8.dpuf

Stefan Kosiewski

https://www.pinterest.com/pin/452752568766474056/

Stefan Kosiewski Pan Patryk Halaczkiewicz,

Szanowny Panie,

Gdyby okoliczności, o których na twitterze pozwoliły na wyjazd kandydata na Sląsk, to z Rybnika po drodze do Knurowa a i Kuria przy Wita Stwosza w Katowicach też po drodze.

Zastrzelony przez Policję młody Polak nosił żydowskie imię Dawid, ukrywają tożsamość zamordowanego wszyscy: policja, prokuratura, media żydoskie w Polsce.

Nie powinno to jednak, jak sądzę stać na przeszkodzie Arcybiskupowi we właściwym podejściu do propozycji Polaka i Katolika.

Modlę się w intencji poprawy zdrowia Ojca Kandydata; mój śp. Ojciec, rocznik 1926, osądzony przez żydokomunę w 1945 r i wsadzony do więzienia po powrocie z robót u Bauera w Prusach, nie doczekał niestety zadośćuczynienia i sprawiedliwościu w Polsce sitwy symbolicznie połączonej z kieliszkami wódki wypitej w Magdalence.

Z Panem Bogiem, sk
https://www.pinterest.com/pin/452752568766474045/

Czy zastrzelony przez Policję w Knurowie na Górnym Slasku Polak został już po katolicku pogrzebany? Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc odprawił Mszę św. za spokój duszy zastrzelonego miłośnika lokalnego sportu?
Czy zadośćuczyniono po katolicku za grzech odebrania życia człowiekowi?

Kazimierz Switon, Stefan Kosiewski, Gabinet Wojewody ...

Video zu ▶ 1:45 www.youtube.com/watch?v=RFO14VucLCs - Hochgeladen von kulturzentrum O zadośćuczynienie dla prześladowanych w PRL-u działaczy patriotycznej opozycji antykomunistycznej ...

https://twitter.com/sowa/status/596514706170519552

Gdyby Kandydat Kukiz chciał Arcybiskupa Katowic zainteresować zgłoszonym przed kilku laty przeze mnie na piśmie Wojewodzie Sląskiemu (byliśmy w tej sprawie m.in. ze śp. Kazikiem Switoniem w gabinecie Dyrektor Wojewody Pietrzykowskiego; relacja i dokumentacja w internecie), to Arcybiskup Skworc, prowadzony przez SB jako TW Dąbrowski i obecny Wojewoda Sląski mogliby przecież wrócić do mojej propozycji utworzenia Sląskiego Funduszu Zadośćuczynienia; Rodziny ofiar nieludzkiej działalności państwa mają prawo oczekiwać odpowiedzialności od złoczyńcy. Kościół z Narodem na złe i dobre, nie zaś tylko w dniu wyborów politycznych, które nie sprzyjają wszak jedności Narodu z Kościołem.

To nie jest apelowanie o wlączenie do kampanii wyborczej bolesnego tematu smierci czlowieka. O wiele więcej, jest to pytanie na czasie: czy potrafimy, jako Polacy i Katolicy zgodnie i ze zasadami cywilizacji chrześcijańskiej odpowiadac w Europie XXI w. godnie na wyzwania polityczne dużego wymiaru? Czy Miłosierdzie jest zadaniem moralnym Człowieka na Tej Ziemi, czy uznajemy je za domenę transcendentnego Pana Boga?

Pozdrawiam serdecznie: Szczęść Boże dobrej pracy, Glück auf!
Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
https://sowafrankfurt.wordpress.com/2015/05/06/
Postfach 800626 65906 Frankfurt am Main sowa-frankfurt@freenet.de

https://de.scribd.com/doc/264354315/Slaski-Fundusz-Zadoscuczynienia-PKN23-ZR-CANTO-CDXCIV-ANNO-DOMINI-2015-Jurkowi-Piatkowskiemu-koledze-Julka-Kornhausera-LECHA-DODI-Akt-I-swieczka-6

Von: patryk.halaczkiewicz@kukiz.org[mailto:patryk.halaczkiewicz@kukiz.org]
Gesendet: Donnerstag, 7. Mai 2015 23:08
An: Sowa Frankfurt
Betreff: Re: Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem, magazyn SOWA, zapytanie: czy aktualny jest udział kandydata Pawła Kukiza w koncercie w piątek, 8 maja w Rybniku?

Witam,
jeszcze nie wiemy.

Dnia 7 maj 2015 o 23:04 Sowa Frankfurt napisał(a):
Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem, magazyn SOWA, zapytanie:

czy aktualny jest udział kandydata Paweła Kukiza w koncercie w piątek, 8 maja w Rybniku?

Z szacunkiem
Stefan Kosiewski

Poniżej fragment informacji na ten temat, nadesłanej do grupy sowa1 google, a zablokowanej dzisiaj przez administratora amerykańskiej firmy google:


8 maja - piątek - Rybnik godz. 21.30 - koncert Kukiz i Piersi - Juwenalia Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku - Kampus Rybnicki ul. Rudzka 44

Zapraszamy wszystkich Państwa do rozpowszechniania tych wiadomości i o liczny udział w spotkaniach z Pawłem Kukizem. https://groups.google.com/forum/#!topic/sowamagazyn/3gZZDLzdOG4 Infographic: Sondaż dla Faktów TVN i TVN24 (07.05.2015) | Infogram

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/ZzM6tFHEbcg

wtorek, 29 maja 2007

- Towarzyszyl Lechowi Wałęsie na spotkaniu w Magdalence. Pamietam, że usiadł po prawej skrajnej stronie stołu,
 
Gdy Kaczyński dowcipkował (Nie)
 
- Ja pana Jarosława Kaczyńskiego wspominam dobrze - mówi Czesław Kiszczak, były minister spraw wewnętrznych. ANGORA Spis treści numeru 22/2007 (885) ... strona 14

AZ STRACH PAMIETAC ANGORA nr 22 (3.VI.2007) Gdy Kaczynski dowcipkowal
Rozmowa z generalem broni CZESLAWEM KISZCZAKIEM
NIE Nr 21 (24. V.). Cena 3 zl
 

pan Jaroslaw blysnal kilkoma dowcipami... Generał Kiszczak o Magdalence i braciach Kaczyńskich


Magdalenka: Kiszczak (1. z prawej), Lech Kaczyński (ostatni, po prawej skrajnej stronie stołu)

AZ STRACH PAMIETAC ANGORA nr 22 (3.VI.2007) Gdy Kaczynski dowcipkowal
Rozmowa z generalem broni CZESLAWEM KISZCZAKIEM NIE Nr 21 (24. V.). Cena 3 zl

W tygodniku "Wprost" premier Jaroslaw Kaczynski powiedzial: Latem 1990 r., w trakcie kampanii Lecha Walesy gen. Czeslaw Kiszczak zaproponowal mi przez posrednikow zawarcie swoistej ugody. On da mi liste stu najwazniejszych agentow SB, ktorzy nigdy nie byli zarejestrowani, a ja mu zagwarantuje bezpieczenstwo.

- Zna pan Jaroslawa Kaczynskiego?
- Znam.
- Skad?
- Przedstawil mi go jego brat, pan Lech Kaczynski.
- A skad pan znal Lecha?
- Towarzyszyl Lechowi Walesie na spotkaniu w Magdalence. Pamietam, ze usiadl po prawej skrajnej stronie stolu, ale wypowiadal sie sensownie.
- O czym?
- O kwestiach prawnych. Jest specjalista od prawa pracy. Wypowiadal sie prawniczym jezykiem, tresciwie, zdecydowanie krotko.
- Moze nie chcialo mu sie gadac z komunistami?
- Moze. Ale od nas nie stronil. Uczestniczyl we wszystkich imprezach, ktore organizowalem dla uczestnikow rozmow magdalenkowych. Obiadach, kolacjach, mniej oficjalnych wieczornych spotkaniach w "piekielku" w piwnicy...
- Czy chce pan powiedziec, ze prezydent Kaczynski pil z panem wodke?
- Nikogo do wodki nie namawialem, a trunki byly rozne.
- Ale premiera Kaczynskiego przy tym nie bylo?
- Nie, pana Jaroslawa Kaczynskiego poznalem dopiero po rozpoczeciu obrad Okraglego Stolu. Przyprowadzil go do mnie pan Lech Kaczynski.
Powiedzial: "Chcialem przedstawic panu mojego brata". Odbylismy krotka sympatyczna rozmowe, pan Jaroslaw blysnal kilkoma dowcipami...
- A mowia, ze nie ma poczucia humoru.
- Wtedy mial.
- I to poczucie humoru Jaroslawa K. zrobilo na panu az takie wrazenie, ze zechcial mu pan przehandlowac liste tajnych agentow?
- Nigdy nie skladalem takiej propozycji: ani panu Kaczynskiemu, ani nikomu innemu, ani osobiscie, ani przez posrednikow. Nigdy.
I recze, ze nie zrobil tego rowniez general Dankowski, co do lojalnosci ktorego nie mam najmniejszych watpliwosci. W czasie rozmow okraglostolowych, rozmow w Magdalence, na Zawracie, w parafii w Wilanowie - nikt, ani general Jaruzelski, ani ja, nie stawial zadan dotyczacych gwarancji nietykalnosci. Nigdy.
- To skad ten pomysl?
- Nie mam pojecia. Osobiscie nie przypuszczam, zeby pan premier Kaczynski wzial to z sufitu, jest na to za powaznym czlowiekiem. Byc moze wiec znalazla sie jakas lajza, ktora chciala sie przypodobac i powolala sie na mnie, zeby dodac swojej ofercie powagi. Wtedy wiele osob powolywalo sie na mnie w wielu sprawach.
- A ma pan pomysl na to, o jakiej liscie "stu najwazniejszych agentow SB, ktorzy nigdy nie byli zarejestrowani" moze mowic premier? Bylo cos takiego, jak nigdzie niezarejestrowani agenci?
- Domyslam sie, ze chodzi o cos, co my nazywalismy agentura wplywu. To byla grupa rekrutujaca sie z interesujacych postaci: w panstwie, w Kosciele, w opozycji, w aparacie - osob, z ktorymi sie dogadywano, ze nic nie bedzie pisane, nic nie bedzie notowane, nic nie bedzie rejestrowane. Tak "na gebe" wysluchiwano i wykorzystywano. Czasem proszono taka osobe o pomoc. To byly osoby, do ktorych mielismy zaufanie, wiedzielismy, ze jesli sie do nich o cos zwrocimy, to zostanie to wykonane solidnie. Czesto ta wspolpraca byla jednorazowa, dotyczyla jednej waznej dla Polski sprawy.
- Na przyklad jakiej?
- Moge opowiedziec o takiej misji, ktora wykonal na moja prosbe profesor Adam Schaff, poniewaz zostalem przez niego do tego upowazniony. Sam zreszta wspomina o tym w ksiazkach. Profesor Schaff wprawdzie nie byl tak rozumianym "agentem wplywu"; prosba, z ktora sie do niego zwrocilem, miala charakter raczej przyjacielski, choc oczywiscie chodzilo o sprawe bardzo wazna dla Polski. Papiez chcial przyjechac do Polski w czerwcu 1982 r. Byl jeszcze stan wojenny, byly demonstracje, bijatyki na ulicach, milicja uzywala sily - w sumie bylo to nam ogromnie nie na reke. Do odmowy goraco namawiali nas
sojusznicy. Wyobraza sobie pani, co by sie stalo, gdyby w czasie pielgrzymki papieskiej doszlo do awantur? Chodzilo o to, zeby te wizyte przelozyc. I w istocie Schaff byl dwukrotnie przyjety przez Karola Wojtyle, ktory tytulowal go "kolega profesorem" i wyznal, ze na jego ksiazkach uczyl sie marksizmu-leninizmu. Papiez zgodzil sie z naszymi argumentami i przelozyl wizyte o rok. Przez profesora Schaffa otrzymalem rowniez od ambasadora USA "pro memoria" parafowane przez
prezydenta Reagana, proponujace nam zakonczenie "wojny" amerykansko-polskiej na wyjatkowo korzystnych dla nas warunkach.
- Panie generale, gdyby mial pan taki pomysl, zeby przehandlowac te supertajna liste agentow, to zaproponowalby pan to akurat Kaczynskiemu?
- Gdybym mial taki pomysl, to oczywiscie poszedlbym z tym do Walesy. Z Walesa mialem lepszy kontakt, choc oczywiscie nieraz bralismy sie za czuby. Jesli pan Kaczynski mowi, ze mialo to miejsce latem 1990 r., to przypominam, ze przez czesc lata 1990 r. bylem wicepremierem i ministrem spraw wewnetrznych.
- Kaczynski mowi, ze nie skorzystal z propozycji, mimo iz ow posrednik odbyl z panem rozmowe, w ktorej podal pan - cytuje - "tak szczegolowe charakterystyki kilku agentow, ze bez trudu mozna bylo ustalic, kogo ma na mysli". Nie sadzi pan, ze premier w ten sposob przyznaje sie do takiego samego przestepstwa, za jakie jego wlasny minister sprawiedliwosci chcial postawic Leszka Millera przez Trybunalem Stanu: nie zawiadomil organow scigania o korupcyjnej propozycji zlozonej na szczytach wladzy?
- Nie mnie to oceniac. Ja pana Jaroslawa Kaczynskiego wspominam dobrze.
- A czy Kaczynski przed albo po wyborach w 1990 r. usilowal sie z panem skontaktowac, potwierdzic, czy skladal mu pan taka propozycje, zweryfikowac slowa owego poslanca?
- Nie.
- A Walesa? Pytal pana o to?
- Nie.
- Zostawil pan jakas liste agentow Kozlowskiemu?
- Nie.
- Czy nalezy z tego rozumiec, ze cala lustracja jest gowno warta, bo i tak najwazniejsi agenci, ludzie z najwyzszych szczebli wladzy, Kosciola, opozycji, nie znajduja sie w zadnych archiwach IPN? I premier Kaczynski, odrzucajac te propozycje, ktora rzekomo pan mu zlozyl, pozbawil siebie i ojczyzne jedynej mozliwosci dotarcia do prawdy w tej sprawie?
- Gdyby taka propozycja rzeczywiscie padla, to pewnie tak nalezaloby na to patrzec.
- A teraz? Moglby pan odtworzyc taka liste na potrzeby lustracji?
- Teraz? Teraz to ja juz nic nie pamietam.

Rozmawiala: AGNIESZKA WOLK-LANIEWSKA

Link , ubowiec Czesław Kiszczak Skomentuj »

http://safari.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?360214

przecieki  http://przecieki.blox.pl/html  • Stefan Kosiewski 21 min

   urodzony w biednej dzielnicy żydowslkiej Londynu obywatel Wielkiej Brytanii nie jest politycznym przydupasem, lecz wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego, który wie chyba najlepiej, którego żyda mianować do stopnia pożydecznego idioty: Ozjasz Goldberg jest fałszywa szlachta kurlandzka i żyda ojciec nie miał żadnego herbu wygarbowanego na plecach, ani drugiego członu nazwiska połączonego kreseczką w poprzek po matce, która była łączniczką w Powstaniu Warszawskim żydowskiego Pułku , który nie wziął rok wcześniej udziału w Powstaniu żydoskim w Ghetto-Warschau, Basta!

   http://sowa.quicksnake.es/…/Tunel-poznawczy-PKN11-von-Stefa…

   Ryszard Czarnecki: Korwin-Mikke to "pożyteczny idiota""(Niemal) wiecznie przegrany Janusz Korwin-Mikke jest człowiekiem inteligentnym, ale niestety pełni rolę tzw. »pożytecznego idioty«. Jego wypowiedzi w...wiadomosci.onet.pl

   • Kamil KołodziejZastanawia mnie czy śp Roman Dmowski też wszystkich nazywał Żydami, czy po prostu tylko dzisiejsi zwolennicy są idiotami pańskiego pokroju
  • Stefan Kosiewski@Kamil Kołodziej - żyd Kołodziej w towarzystwie Ozjasza Goldberga, shalom Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski. Przed chwilą ·

https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/946665332040837/

magazyn europejski Sitwa żydowska w Polsce

magazyn europejski

Doskonała okazja dla niezdecydowanych: gdybyś jeszcze nie wiedział, dlaczego warto dołączyć do 40 % uprawnionych do olania (bojkotu) farsy wyborczej w Polsce żydoubeckiej po Magdalence, nie licującej z godnością ludzką

https://de.pinterest.com/pin/452752568766182115/


Debata kandydatów na Prezydenta RP w TVP1
5 maja o 20:25

Grzegorz Gut zaprasza Cię na wydarzenie użytkownika Debata kandydatów na Prezydenta RP

poleca Gut, wcześniej Gutman, Sussmann, sama słodycz 22-lipca

Anna Szmigiel i 3 innych użytkowników udostępniło link.

Korwin: Polską ziemię należy zwrócić narodowi wybranemu, gdyż Polska stanowi własność żydów Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny naraził się środowiskom patriotycznym walczącym o zatrzymanie reprywatyzacji polskiej ziemi na rzecz żydów. pikio.pl|Od: Wiadomości Pikio

Powiadomienia

 • Mikołaj Elsner i Waldemar Bartosik także skomentowali(ły) zdjęcie użytkownika Tomasz Parol
 • 3 godz. temu

Tunel poznawczy PKN11 von Stefan Kosiewski PDO93 Prof. Stan David Ligon 20150414 W opini dra Olafa Truszczyńskiego z Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej CDLXXIII

Escrito por sowa (») 15. 4. en categoría Stefan Kosiewski, leído: 131×

sk/roemer-1.jpg

http://shoud.io/17356

Tunel poznawczy w koncepcji Self-Determination Theory podstawą do określenia odpowiedzialności braci Kaczyńskich za katastrofę powietrzną w okolicach Smoleńska 10.04.2010 by Prof. Stan David Ligon, Polish National Committee PKN11 CDLXXIII Abstract 498 Wörter Tunel poznawczy PKN11 von Stefan Kosiewski PDO93 Prof. Stan David Ligon 20150414 W opini dra Olafa Truszczyńskiego z Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej CDLXXIII Registration Round 01 A Prague Media Point conference "Populism, authoritarianism and the media: The age of mediocracy and mediacracy" Date: November 12-14, 2015 Location: Prague, Czech Republic This fall’s conference will address the influence of authoritarianism and populism on the development of the media and communication industries in Central and Eastern Europe as well as other regions of the world.https://twitter.com/sowa/status/588168176673914880

DAWID, Concordia 20150508 SOWA Magazyn Europejski

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dwa i cztery