Offener Brief an Papst Franz 20131104 Kazimierz Switon List Otwarty do Franciszka

Napisał sowa (») 13. 11. 2013 w kategorii Kazimierz Switoń, czytaj: 878×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineklekot/kaziuk-an-papst-klekot.jpg

   Jestem praktykującym, głęboko wierzącym katolikiem. Ojcem 4 synów i 2 córek,  25 wnuków, i 15 prawnuków. Nie piszę tego listu do Waszej Świętobliwości z nienawiści, która jest mi obca i nigdy się nią nie kierowałem w moim życiu, a powodów do tego miałem tysiące. Chociaż „ks”. Skworc, który nie ma prawa w oparciu o Kodeks Kanoniczny, (Kanon 380) bycia biskupem ani nawet księdzem.

 Picture-348

Ruch Obrony Krzyża w Polsce,

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

KRS0000386586

 

03-984 WARSZAWA Samolotowa 7/90 tel.660-552-279

 

 

Do korespondencji: 40-066 Katowice ul. Mikołowska 30/7

 

                                                                         Katowice dnia 4.11.2013 r

 

List Otwarty

L.dz.2/2013                                                         

 

 

                                                                                     Wasza Świętobliwość

                                                                                  Papież Franciszek

                                                                                  Watykan

 

   Jestem praktykującym, głęboko wierzącym katolikiem. Ojcem 4 synów i 2 córek,  25 wnuków, i 15 prawnuków. Nie piszę tego listu do Waszej Świętobliwości z nienawiści, która jest mi obca i nigdy się nią nie kierowałem w moim życiu, a powodów do tego miałem tysiące. Chociaż „ks”. Skworc, który nie ma prawa w oparciu o Kodeks Kanoniczny, (Kanon 380) bycia biskupem ani nawet księdzem.

 

   Z wielką pokorą zwracam się do Waszej Świętobliwości w przekonaniu, że nominacja ”ks.” diecezji Tarnowskiej Wiktora Skworca Arcybiskupem Metropolitą Katowickim, dokonana została w wyniku nie poinformowania  Władz Kościelnych o jego haniebnej dla Kościoła i Narodu Polskiego przeszłości. Bowiem awansowanie na arcybiskupa  byłego tajnego współpracownika komunistycznej Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie  (T.W. „Dąbrowski”),  za którym na dodatek ciągną się niewyjaśnione sprawy, samobójczych śmierci kilku księży jego podwładnych, jest dla naszego katolickiego kościoła na Śląsku bardzo szkodliwą, destrukcyjną, antychrześcijańską,  fatalną decyzją. Czuje się w pełni odpowiedzialny do takiego stwierdzenia. Gdyż ja całe swe życie, poświęciłem obronie Krzyża Chrystusowego, prawdy, wolności i sprawiedliwości.

 

   Przez cały rok czuwałem na największym cmentarzu Polaków w świecie, w Oświęcimiu w obronie Krzyża, który Żydzi usiłowali z tego miejsca usunąć.

 

   Z mojej inicjatywy, postawiono Krzyż przy kopalni węgla kamiennego „Wujek” w Katowicach, ku pamięci zamordowanych tam 9 Górników przez reżim komunistyczny. Pomimo że upadł już komunizm, miałem nie lada trudności w tym przedsięwzięciu.

 

   W dniu 23 lutego 1978 roku w Katowicach utworzyłem pierwszą w Europie wschodniej, niezależną od władzy komunistycznej, organizację związkową– Komitet Wolnych Związków Zawodowych - skupiający  swoją działalność na terenie całej Polski, a w roku 1980 przekształcił się w Solidarność i uwolnił nas spod dominacji sowieckiej. A biorąc wzór z naszej organizacji, wiele ościennych państw w Europie poszło w nasze ślady.

 

    Niestety za tą moją działalność, komuniści rozprawili się ze mną i moją rodziną bezlitośnie. 

 

 

   58 razy byłem aresztowany i więziony. Dzieci nasze, z klas licealnych nie dopuszczono do matury, synów kolejno więziono. Słowem, totalnie usiłowano zniszczyć naszą rodzinę, a mnie i mojej żonie odebrano zdrowie. W tym niszczeniu nas, brał czynny udział W,Skworc.

 

     Jako poszkodowany, zgodnie z zobowiązującym prawem, dopuszczono mnie do dokumentów, Instytutu Pamięci Narodowej z których wynika, że byłem denuncjowany i śledzony, przez ponad 247 funkcjonariuszy, agentów i tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa. Wielu wśród tajnych współpracowników,

było osobami duchownymi, a wśród nich szczególnie znaczącym był” ks.” Wiktor Skworc. Użyłem terminu ”szczególnie”, bowiem skutki tej działalności przeżywam nadal na bieżąco. Jak wynika z dokumentów IPN, księża na jednym ze spotkań w Kurii Biskupiej w Katowicach otrzymali od ks. Biskupa Herberta Bednorza kategoryczny zakaz kontaktu z moją osobą, było to za czasów „ks.”Skworca w diecezji Katowickiej, i ten stan obowiązuje nadal.

 

   Od ponad 10 lat bronie Krzyża Papieskiego, na Żwirowisku w K.L. Auschwitz, pod którym Jan Paweł II odprawił mszę św. podczas pierwszej pielgrzymki do Polski w 1979r.

 

   Ponieważ moją Ojczyzną Polską obecnie rządzą prawie sami sataniści na czele z prezydentem, który wyrzucił Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie, a pomogli mu w tym biskupi, zorganizowałem „Ruch Obrony Krzyża w Polsce”, który w swoim Statucie ma za zadanie bronić Krzyża przed satanistami i niektórymi duchownymi, którzy  usiłują niszczyć Kościół od wewnątrz.

 

   W naszym Polskim Kościele, stosują ukrytą metodą niszczenia naszej wiary katolickiej, tak  jak to czyni, ks” W. Skworc, którego celem jest służba szatanowi, bo on wyrzekł się Chrystusa.

 

 

                                      Cel działania „Ruchu Obrony Krzyża w Polsce”.

 

1.      Obrona Krzyża na terytorium całej Rzeczypospolitej Polskiej, w miejscach uświęconych symbolicznymi zdarzeniami religijnymi, społecznymi, tradycją narodową i państwową oraz będącymi wyrazem przynależności do cywilizacji łacińskiej.

2.     Krzewienie idei obywatelskiej, patriotyzmu i wiary przez podejmowanie praktycznej działalności.

3.     Ujawnianie,- zakłamania i fałszerstwa historii nowożytniej w Polsce, aktualizowanie w prawdzie najnowszej historii Rzeczpospolitej Polskiej i dążenie do prawdy historycznej.

4.     Występowanie do władz państwowych i Sądów Powszechnych w obronie więźniów Sumienia oraz osób represjonowanych o katolickich i narodowych poglądach oraz  obrona tych przekonań.

 

 

Od wielu dziesiątków lat, bronię Krzyża Chrystusowego, prawdy, wolności i sprawiedliwości, to jest moją dewizą życiową którą będę się kierował do końca moich dni, a już niewiele ich zostało.

 

Wobec powyższych niepokojących zdarzeń, serdecznie proszę i ufam, że Wasza Świętobliwość odpowie na mój list, i odwoła ks. Skworca z naszej Diecezji, albowiem

nie wolno nam pozwolić kłamcę i oszusta stawiać na piedestale. Zacznijmy wreszcie uzdrawiać i odkłamywać naszą najnowszą historię. Całe moje 80-cio letnie życie było oparte na prawdzie i nie mogę się pogodzić z tezą, że czarne może być też białe.

 

Łączę wyrazy szacunku ze śląskim pozdrowieniem.      

 

Szczęść Boże.

 

Przewodniczący Ruchu Obrony Krzyża w Polsce

 

     Kazimierz Świtoń

 

P.S. Ponieważ wysyłam ten list, za pośrednictwem Poczty Polskiej, a do Papieża jest  cenzura, będę niezmiernie wdzięczny Polakom mieszkających we Włoszech lub w innym kraju na zachodzie, którzy mogą mi pomóc osobiście lub przez znajomego w przekazaniu tego listu Papieżowi, za co z góry dziękuję.

Załączniki; 1.Dokument agenta „T.W.Dąbrowski”.

 

Czantoria-klekot

http://www.jesusclick.net/users/mariak/track

 

 

 

 

 

 

Offener Brief an Papst Franz 20131104 Kazimierz Switon List Otwarty do Franciszka.pdf by SOWA magazyn europejski

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma osiem i pięć