Katowice a Kosher 20130408 Stefan Kosiewski Stanowisko Narodowca Polskiego ZECh FO160 ZR

Napisał sowa (») 9. 4. 2013 w kategorii Kazimierz Switoń, czytaj: 1050×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinesk/klozet-buzek-collage-kosiewski.jpg

Czy żydom grozi głód i zagłada? 

 

 sowamagazyn m

Poland to run out of kosher meat in a month

jta.org 1

  • Apr 8, 201

Unia Europejska walcząc z religią tak samo jak Hitler i żydokomuna chce, żeby żydy przerzuciły się na trefne. Dlatego prounijny kryptosyjonista/ ukryty żyd Lech Kaczyński podpisał bezmyślnie, za namową gorszego od siebie brata, szkodliwy dla Narodów Europy Traktat Lizboński i teraz prawdziwe żydy mają mieć w Polsce także przesrane, albowiem Rozporządzenie Numer 1099 żydokratycznej Komisji  Brukselskiej, której Naród Polski nie wybrał nigdy przecież za Boga w demokratycznych wyborach, jest wyższe nawet od samego Prawa Rzymskiego,  chociaż Jarosław Kaczyński, który studiował prawo i który nieszczęśliwie miał krótko przyjemność robić za premiera głupio doradzając przy tym nie żyjącemu w efekcie już bratu nie tylko podpisanie Traktatu Lizbońskiego ale i ponowne, bezsensowne kandydowanie, bez niezbędnego poparcia społecznego, na stanowisko Prezydenta RP; pieprząc głodne kawałki o korzyściach płynących rzekomo z liczenia głosów po johimbinie i prochach. Precz z bezmyślnym  antysemitą żydowskim! Precz z niezdolnym do niczego starym kawalerem! Precz z pedofilami i ze związkami homopodobnymi, którym nie potrafi stawić czoła ani zażydzony w pełni przez jp2 Episkopat Polski, ani fałszywi patrioci Suskiego! Odebrać komu trzeba pistolecik, żeby Kain mógł stanąć w rocznicę zamordowania brata własnego w Sądnym Dniu, jak Pan Bóg każdego po to stworzył. Pogonić dziada do roboty! Niech żyje z tego, co na bezrobociu nie zarobi! Zlikwidować dotowanie osób partyjnych z budżetu państwa polskiego. Za Hitlera w Generalnej Guberni nie było takiej obżydliwości, żeby partyjnych utrzymywać z budżetu państwa.    

Piotr Kadlcik, prezes Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce powiedział w poniedziałek dla żydowskiej agencji JTA, że w Polsce starczy koszernego mięsa zaledwie na miesiąc. Agencja nie mówi, co będzie się działo potem, jak braknie mięsa. Czy Polskę czekają w kwietniu rozruchy, jak niegdyś w Radomiu, a wcześniej jeszcze na Wybrzeżu? JTA nie stawia, broń Boże pytania, czy żydy mają same wyginąć, czy może muszą przekonwertować pod przymusem na wschodnie ryty hinduistyczne, które zabraniają jedzenia mięsa. Radio Maryja spełnia wprawdzie z ramienia papieża Franciszka głównie opiekę duchowną nad przekabaconymi i przechrztami w Polsce, nabrało jednak wody w usta w tej sprawie, nie mówi żydom prawdy w oczy, jak ongiś odważnie Jan Karski powiedział w Ameryce, co żydów czeka! Grzeszy nie mówiąc słowa  złotoustny na co dzień Dyrektor  katolickiej rozgłośni w Toruniu na temat grożącego żydom w Polsce braku koszernego mięsa, natomiast Rozporządzenie komisarycznej Brukseli nr 1099 zaczęło od stycznia obowiązywać w Polsce ponad prawem i zabrania expresis verbis zabijania zwierząt "bez niepotrzebnego cierpienia", chociaż religia żydowska i muzułmańska wymagają np. a z nimi po bratersku ekumenia jp2 i papieża Franciszka, żeby zwierzę cierpiało tradycyjnie za człowieka. I to do ostatniej kropli krwi, jak w popularnej pieśni.  

Polskie Stronnictwo Ludowe ma na szczęście we swoich rękach Ministerstwo Rolnictwa Rzeczypospolitej Polskiej a to już zapewniło, że będzie dążyć do ugruntowania uboju rytualnego w polskim ustawodawstwie.  Okazuje się, że jest jednak światło w tunelu, kiedy się tylko tego chce i pojawia się tak oto szansa na odrzucenie przez Polskę dyktatu unijnego.  Nie jest to jeszcze wprawdzie tak wyraźna zapowiedź wystąpienia z Unii, jak ostatnio brytyjskiego premiera, lecz ton zapowiedzi ministerialnej jest zbliżony retoryką do antyeuropejskiej demagogii kryptosyjonistów węgierskich Orbana, którego nazwisko na polski tłumaczy się: Urban, jak nazywał się rzecznik wojskowego reżimu gen. Jaruzelskiego, zanim nie zamienił się w oligarchę żydowskiego, wydawcę tygodnika NIE, z którym jp2 współpracował w stanie wojennym tak samo jak obecny papież współpracował z reżimem wojskowym w Argentynie i to bez wymiany jednej chociażby noty protestacyjnej przez jednego, czy drugiego! O, zgrozo! O tempora.

  Written by sowa (») 28. 3. in category Tradycja, read: 33× aachen/stefan.jpg                                                       Pro Missa Tridentina

Natomiast István to po polsku Stefan, pierwszy król chrześcijańskich Węgier, prawdziwy Europejczyk, którego pomnik został postawion przed katedrą w Aachen/ Akwizgranie za to, że rozciągnął ten władca na pogański Wschód Chrześcijańską Europę tak samo jak Bolesław Chrobry mieczem pogonił resztki Chazarów ze słowiańskiego Kijowa, żeby poszły sobie tam, skąd przyszły, tzn. pod Charków. 


Ubój rytualny, robota Szechtera (nazwisko rzeźnicze nosił w PRL-u ojciec wzbogaconego po Magdalence oligarchy Michnika) jest nielegalny w Polsce ustanowionej na podstawie zmowy zawartej w Magdalence przez tego samego i spisanej jako cyrograf w asyście kościelnej trzech księży wysłanych tam przez kard. Glempa, a zatem Gmina Wyznaniowa w Tykocinie została urzędowo powiadomiona przez Sanepid o tym, co sąd jej zabronił, a co jest niezgodne z nakazem otrzymanym od Najwyższego przez Mojżesza i czym zajmuje się teraz prokuratura w Białymstoku. Eksport koszernego mięsa przyniósł do Polski w zeszłym roku 259 milionów dolarów żywej gotówki. Teraz tego ma nie być; Szechter w Polsce nie zarobi, Rostowski z pewnością straci, jak stracił niezauważalnie pierwszą część nazwiska brytyjskiego: Vincent, cnoty przy tym nie tracąc.  

Czy żydom grozi zagłada i antyreligijna wojna bratobójcza? Czy Tusk odda dobrowolnie rządy popłuczynie po Wałęsie, który używa jawnie żydowskiego nazwiska Duda, jak żona żyda Gwiazdy, Joanna Duda-Gwiazda?  Był w Częstochowie malarz jeszcze przed Lechem Klekotem, nazywał się Duda-Gracz, autor fresku w piwniczce Związków Twórczych w Katowicach, gdzie byłem konfrontowany w nocy z ubowcami.

Der-arme-poet-lech-klekot

Kilka dni temu zmarł w Katowicach na starość Profesor Jura; przed wielu, wielu laty byłem w jego mieszkaniu zaraz po tym, jak urodziło mu się dziecko. Miał bardzo piękną, wierną i dobrą, mądrą, kochającą go żonę, która była moją koleżanką na studiach filologicznych, zaś dla mnie Jura był taki dobry, że użyczył mi pewnego razu czystej szklanki, ażebym mógł kropnąć po jednym w pionierskich zaiste warunkach na bruderszaft z przyszłym Profesorem, który potem jeszcze ulubionego przeze mnie Poetę ze Szwecji wyniósł do Nagrody Nobla, zaś jakieś dwa lata temu zdystansował się niestety ode mnie, chociaż napisałem o tym Poecie wiersz jeszcze przed Nagrodą Nobla i przysłał mi za to list i książkę, swoje wspomnienia z dedykacją.

Tomas Tranströmer. Poetry. Nobelpreis 2011

Tomas Tranströmer. Poetry. Nobelpreis 2011

Adam Ziemianin i Józef Baran rozmawiają o poezji i poecie. IMAK - internetowy magazyn kulturalny, wydanie 16, październik 2011 Literacka Nagroda Nobla 2011 - Tomas TranströmerRead more 283 views

Bo tak nakazała Profesorowi mądremu prymitywna solidarność plemienna z grafomanką żydowską, która jako przechrzta robi za dziennikarkę w redakcji Gościa Niedzielnego u kapusia Służby Bezpieczeństwa ujawnionego przez Kazika Switonia. Który jako arcybiskup rzymskokatolicki Katowic nie zwrócił się do mnie jeszcze w sprawie powołania Funduszu Zadośćuczynienia ofiarom żydokomunistycznych zbrodniarzy w PRL-u na Górnym Sląsku. Postanowienie o odmowie wszęcia śledztwa z 21 lutego 2013 r. / Sygn. akt 3 Ds. 280/ 13 Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe chociażby już dlatego jest jawnym dowodem na istnienie w Katowicach cichej zmowy band osobników pochodzenia etnicznie żydowskiego, które nic sobie nie robią, ani z ofiar Narodu Polskiego, ani z zapowiadanej tragedi prawdziwych żydów. Dlatego złoczyńcom nie wolno ustąpić: Kartagina sowiecka na Placu Wolności w Katowicach musi być zburzona!  

Iii-ko-778-12-0001

Tymczasem w Polsce płaci składki w Gminach Wyznaniowych 6 tys. żydów! Przyznaję, że nie mam zielonego pojęcia, czy chociaż jeden biskup rzymskokatolicki daje coś ze swoich na nasz święty, Powszechny i Apostolski Rzymskokatolicki Kościół, czy tylko zgarniają wszyscy pazernie obiema dłońmi do siebie wszystko, co tylko mogą, gdyż dostrzegają jeszcze co nieco po pijanemu , czy to prowadząc auto jak jeden, czy to wyganiając nie złe duchy z ludzi, lecz swojego kapelana nadwornego w nocy, do sklepu po kiełbasę na zakąskę. Chociaż posiadają wszyscy katolicy wiedzę na ten temat, jak za parszywą pazerność źle skończył skarbnik pierwszych Chrześcijan. Bo już np. Szczepan/ co na węgierski także wykłada się: István zabity został za odstępstwo nie od Jezusa, Chrystusa, lecz od wiary żydowskiej i dlatego został za to przez Kościół uznany pierwszym męczennikiem. Ja żyję z żydami w zgodzie, a Bóg mi Jeden świadkiem i to samo radziłbym, gdybym tylko mógł, wszystkim prawdziwym, przyszywanym i fałszywym narodowcom w Polsce.  

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

http://shoudio.com/user/sowa/status/6597 

QR code for this recording:

                                           https://pinterest.com/pin/452752568759337666/

Układ z Magdalenki ujawnić i zlikwidować z pomocą Episkopatu Polski!

 sowa(») | 7. 4. | read: 12× | comments: 0 film/mbc-kkp-2013.jpg ...ubolewam, że demokratyczne i wolne państwo nie potrafi chronić swoich obywateli przed nadużyciami władzy. Że wolności obywatelskie przegrywają w starciu z arogancją i niekompetencja urzędników. Że wolność gospodarcza i duch przedsiębiorczości są tłamszone tomami niejasnych przepisów, wrogą interpretacją prawa, absurdalnymi procedurami. - Czy Polska jest jeszcze skażona takim „Układem Zamkniętym”, którego Pan doświadczył? ...   read on

Poland to run out of kosher meat in a month

(JTA) -- Poland's Jewish community has about a one-month supply of kosher meat left, following a ban on ritual slaughter.

Piotr Kadlcik, president of the Union of Jewish Religious Communities in Poland, confirmed to JTA on Monday from Warsaw that Poland will run out of kosher meat within a month. The ban on ritual slaughter, or shechitah, went into effect at the beginning of the year.

http://www.stumbleupon.com/stumbler/sowamagazyn/likes

Katowice a Kosher 20130408 Stefan Kosiewski Stanowisko Narodowca Polskiego ZECh FO160 ZR.pdf

by Stefan Kosiewski

http://sowamagazyn.wordpress.com/2013/04/09/katowice-a-kosher-20130408-stefan-kosiewski-stanowisko-narodowca-polskiego-zech-fo160-zr/

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dwa i zero