Na szczyt klimatyczny in Kattowitz PDO636 Pastorałka Timajosa FO SSetKh HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski PDO496

Napisał sowa (») 14. 12. 2018 w kategorii HERODY Herodenspiel, czytaj: 215×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineherody/pdo636-screenshot-2018-12-16-lech-klekot.jpg

audiohttps://gloria.tv/audio/HmuVmjvk7zuM6GMSq8ZrtQn8H  Na szczyt klimatyczny in Kattowitz 636 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Platona Fascynacja Obłędem Studia Slavica et Khazarica HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski  https://vk.com/wall467751157_358  Rozgrzeszenie Kalksztajna PDO392 Dwom tanczyc sie zachcialo Polen unter Kaczynski Guter Wandel oder Katastrophe 20. Oktober Vortrag mit Dr. Gerhard Gnauck 20161006 Magazyn Europejski SOWA  http://sowa-magazyn.blogspot.com/2016/10/rozgrzeszenie-kalksztajna-pdo392-dwom.html   O GLOBALISTYCZNYM OCIPIENIU I ZADYMIANIU G 20 MIESIACZKOWANIU KACZYNSKIEGO PL 3 PDO496   FO Von Stefan Kosiewski SSet Kh ZECh Pidgin Art ZR PDO 149 150 160 Baronin Kunigunde V. K. Daje Upust 20170711 ME SOWA https://vk.com/wall467751157_168    Ksiadz pedal i nastepstwa dla Kosciola PDO207 FO von Stefan Kosiewski ZR607 OFFIZIELLES COMING-OUT Magazyn Europejski 20151006 SOWA Uploaded by Stefan Kosiewski on Oct 06, 2015 https://shoudio.com/user/sowa/status/18734    Konfabulacje i fantasmagoria sitwy: Glapiński z PC, którego szef, Jarosław Kaczyński https://t.co/DuhO7T2Om9 zrzuca na słupa Poleszczuka, partnera homoseksualnego i oficera prowadzącego z WSI ograbienie państwa polskiego https://t.co/pOtJmFJv9U  — sowa (@sowa) 17. Dezember 2018

 

Jarosław Kaczyński, Zorganizowana Dupa Przestępcza https://twitter.com/sowa/status/1074753777083781122 

 Screenshot-2018-12-17-zdzisaw-sokal-odwoany-z-knf-jego-miejsce-zajmie-cezary-kochalski

https://www.facebook.com/me.sowa/posts/541000509700617

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/timajos_na_szczyt_klimatyczny_in_ka/24

 https://vk.com/photo467751157_456240311

Pdo636-s-sharppk-gov-pl-20181214-104511-1

Kaczyński na Śląsku, w pozycji patriotycznej, na ułana, bez gaz maski na nosie i górnych ustach oddechowych, bez prezerwatywy za uszami, stoi z kulami ortopedycznymi pod pachą przy mównicy, przemawia z kartki z rozpiętymi lampasami i rozporkiem niedomykającym się: - Weźmy proszę państwa sprawę CO2 i pakietu klimatycznego. Co to jest? Ktoś próbuje wmawiać, że to ma jakieś znaczenie dla klimatu, to jest po prostu śmiechu warte. Po pierwsze, nie ma żadnych dowodów, że w ogóle wszystko razem ma jakiekolwiek znaczenie, a jest bardzo wiele dowodów na to, że nie ma.

Didaskalia> Nad przemawiającym leci Pasek, z napisem nad sceną: Sowa Magazyn 14 Gru o 13:52 Na szczyt klimatyczny in Kattowitz Pastorałka Timajosa 636 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Platona Fascynacja Obłędem Studia Slavica et Khazarica HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski

Kaczyński na Śląsku wymachuje szabelką na czołgi: - Pakiet klimatyczny wymusi na Polsce ekonomiczne obciążenie. Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby nas zmusić do kupowania bardzo drogich technologii, zamiast gazu skroplonego z Ameryki, ropy i węgla z Rosji, dwutlenku węgla od Etiopii i Madagaskaru, które nie weszły jeszcze w epokę rewolucji przemysłowej i mają z tego względu nieprzebrane moce wydzielaniowe CO2. Naturalne. Będziemy musieli po prostu płacić gigantyczny podatek, ostrzegam. Wcześniej spotkałem się ze zarządem śląsko-dąbrowskiej Solidarności i Dudą Krajowym z Gdańska, udzieliłem związkowcom wsparcia w kwestii referendum emerytalnego oraz inicjatywy obywatelskiej, której celem jest doprowadzenie do zawieszenia pakietu klimatycznego przyjętego wczoraj w Katowicach.

Gazeciarz we wieku ministranta ks. Jankowskiego, obecnie robiącego za Prezydenta Gdańska (ministrant, nie ma biedak po wyborach do wyboru), biega po scenie w krótkich spodenkach gazeciarz ściskając otarte półdupki: Duda i Morawiecki i ks. abp Skworc, TW "Dąbrowski" na czele globalistycznych przemian klimatu rozmów! Kupujcie Dziennik Zachodni! Smog Klimatyczny w Katowicach zakończony bez protestów ulicznych, bez obłożonych podwójnie walizkami hotelarzy! Sukces!. Hura! Niech żyje! Globalne ocipienie na poziomie 1,5 stopnia! Wracamy jednogłośnie do czasów sprzed rewolucji przemysłowej.

Bezrobotny górnik z karbidowym płomykiem nad czołem i głową: Jezusie Nazareński, Matko Boska! Duchu święty! Komu to wszystko zawdzięczamy? Z 200 państw zjechało się globalne kierownictwo, przedstawiciele diaspory rządzącej i panującej nad wszystkimi partiami i narodami świata. Anima Mundi! Przemawiały żydy różnymi językami, a żaden nie był pijany, jak zastępca Tuska ostatnio, Haj Hitla! Na lotnisku we Frankfurcie nad Menem, od wczoraj cudownie przemieniony przystąpił do Klubu wolnomularzy partii Nowoczesna, Niewidzialna, Reinkarnacja partii Tera w koalicji z Klubem Zara. Bo dopiero trzecia godzina dnia, zaś wino było sikaczem z bąbelkami SO2, szampan z Mandżurii. A Polska ustawowo zaszczepiona na odporność!

Barbórka w spódnicy śląskiej z fartuchem kolorowym i koralami prezerwatyw na piersiach zwieszonych, przeplecionych domacicznymi spiralami antyporodowymi: Barbara święta o górnikach pamięta; przymila się do Górnika przebrana Madam Analia; tymczasem widownia rozpoznaje prawdziwą tożsamość postaci teatralnej, po numerze startowym na plecach: PDO636 oraz napisach na kwadracie numeru startowego: Odżydzanie,Madam Analiahttps://vk.com/photo467751157_456240312

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6479412319259488256/

Jorguś "Halny" Rudra wchodzi, wpada na scenę: - Aleksander Hall ukrywa kapusia i pedała abpa Głodzia z Listy Akcji "HIACYNT", przy okazji odkrywania ks. żyda i pedała Jankowskiego z Operacji "Dziwni Ludzie". Timajos: - Wezwijmy zatem jeszcze teraz, na początku wykładu Boga Zbawiciela Σωτήρ, aby zachował nas od poglądów dziwacznych i nielogicznych, a poddawał nam sądy prawdopodobne, i podejmiemy dalszy ciąg naszej dysputy.

T-Shirt, Owieczka, czy Baran w koszulce z napisem na oczach: "Koń - sTy - tu - cJa" beczy: - w tłumaczeniu na niemiecki nie ma słowa "Soter" w inwokacji do Boga, najmniejszej wzmianki o Zbawicielu; trzymajmy się, proszę litery prawa, jak w Piśmie św. stoi, co do joty ma być przekazane w nauczaniu; cytuję za ceno: Gott also wollen wir auch jetzt bei diesem neuen Beginne unserer Auseinandersetzung anrufen, daß er uns glücklich durch diese fremdartige und ungewöhnliche Darstellungsweise hindurchführen und uns zur wahrscheinlichen Ansicht verhelfen wolle, und dann wirklich von neuem beginnen! http://www.zeno.org/Philosophie/M/Platon/Timaios https://www.pinterest.de/pin/452752568787731335

Król Herod: - dlaczego nie ma tej otwartości? Przecież to wygląda na krycie prałata.

Kajfasz Jaśniak, Hall, używane przez Łyska wcześniej nazwisko: - To jest dobre pytanie do arcybiskupa. Nie jest tajemnicą, że abp Głódź należy do tego samego nurtu w Kościele co i ks. Jankowski Sam uważam, że wszystkie materiały dot. ks. Jankowskiego - prócz tych, które wyrządziłyby komuś krzywdę - powinny zostać opublikowane w postaci białej księgi.

Diabełek z widłami: Białej, czy różowej? A może niebiesko - żółtej, żydoubeckiej? Hej Kajfaszu, Jaśniaku, Łysku, Hallu za twe zbytki z Ruchem Młodej Polski, chodź do piekła, boś ty bżydki, jak Atatürk Młodoturecki!

Kozy: My Łyska na rogi weźmiemy, królu Herodzie! My z Tobą żyjemy w zgodzie! Na Twoje, królu rozkazanie nic z perfidnego ciula nie zostanie, już my go modlitewnie uziemimy, pro perfidis, kopytkami zmasujemy z masami.

https://www.pinterest.de/pin/452752568787731335

 

Herod: Znamy, kozy wasze tronowi oddanie; pro publico bono sprawiedliwe trykanie rozeszło się po kościach nie jednemu. Ale wysłuchać musimy obu stron traktatowych.

Legionista Rzymski, Piłsudczyka plemię: - Dla mnie to jest szok. Coś tam zawsze dochodziło do nas, ale nic tak tragicznego, nic tak wielkiego - mówi dziś były prezydent Lech Wałęsa, też znajomy ks. Jankowskiego. On też przeczuwał, że z prałatem jest coś nie tak, nietakiego. Ale nigdy nie wziąłby owego Bolka za kanonika wrednego.

Sokrates do Legionisty imigranta, Litwaka typowego: - Czy jest pan adwokatem diabła wcielonego? Prałata obleśnego?.

Legionista Rzymski, ten sam (drugi milczy z boku): Danuta Wałęsa mówi, że ks. Jankowski był sprośny i siał zgorszenie. A Wałęsa nigdy - mimo częstych kontaktów z nim - nie odniósł takiego wrażenia.

Koza Halka: Kto ma do ks. Jankowskiego po drodze, tego bieda nie ubodzie. Jak się sprawdzi, że będzie dobry, to dostanie patola rano. Ciota hojna i dostojna.

Koza Góralka: No i coś ty nowego powiedziała? Przecież to wie Polska cała, że TW "Delegat" miał zadanie utrzymania z Funduszu Operacyjnego tzw. Podziemia Solidarnościowego na Wybrzeżu Gdańskim; Operacja MACA, zakamuflowana jako TACA.  Mezuza na proscenium wymachuje nożycami zalotnie: Czy ktoś uderzył może w stół? Była polska pani premier Szydło ma ks. w rodzie, jej bieda nie ubodzie nawet w Brukseli. Kaczyński już role rozdzielił w ujawnionym tajnym Liście z Listami kandydatów, nie tylko na prałatów i piratów na miejscach w Radach Nadzorczych spółek skarbu niczyjego, bo państwowego; Talmud Babiloński uznaje państwowe za mienie niczyje, porzucone, koszerny może sobie odłożyć na boku, na kamieni kupę, pod budowę domku z programu rządowego Domek Plus, prowadzonego przez pełnomocnika premiera Morawieckiego, Cezariusza Mariusza Lesisza od budowy dróg i mostów, nie inżyniera po Politechnice Krakowskiej, z tą specjalnością, ale kierowcę po wojsku prowadzącego starego Morawieckiego Solidarność Walczącą.

Kozy: My się na polityce opozycji demokratycznej w PRL-u nie znamy, my tego nie dociekamy, kto kogo i za co? Domek na Polanki, w Arłamowie balowanie, wieczory i ranki, kapral napisał do generała w stanie wojennym: nie wracam do Danki, więc wdowa uznała, że może sprzedać notatki w pudłach generała, niczyje mienie i część poleciała do Ameryki, część do Izraela. Teraz można zrobić pprosty rachunek: czego nie ma u Hoovera, jest u Tel Aviva.

 https://www.pinterest.de/pin/452752568787717506/ https://www.pinterest.de/pin/452752568787717506/
Timajos: Tam wyróżniliśmy dwa gatunki bytu; tutaj musimy przyjąć jeszcze trzeci (τρίτος) jego gatunek.

T-Shirt, Owieczka, albo Baran w koszulce z napisem na oczach: "Koń - sTy - tu - cJa" beczy: Als drittes Geschlecht kann künftig „ divers“ in das Geburtenregister eingetragen werden. Podaję za FAZ: w czwartek, 14 grudnia 2018 Bundestag przyjął większością głosów, że obok dwóch dotychczasowych rodzajów płci: męska i żeńska, występuje jeszcze "interseksualna" płeć i mogą liberalni, nowocześni rodzice nakazać po porodzie zapisanie trzeciej możliwość bytu w akcie urodzenia dziecka: "bez określenia" za maluszka, kim chce być, tzn. np., jeżeli noworodek jednoznacznie nie wykaże po porodzie wybitnie wykształconych, pierwszorzędnych cech płciowych, bo jądra np. nie zejdą od razu do moszny, albo wagina skryje się pod łechtaczką, którą krótkowzroczny ginekolog od skrobanek, taki były Minister Zdrowia w rządzie Kaczyńskiego, europoseł "Skrobak" z Rybnika, czy zmęczona położna uzna za małego, zbyt małego penisa, to lepiej od razu to odciąć, niż chłopak miałby wstydzić się potem za rodziców, pokazać z małym pod prysznicem z górnikami w łaźni na kopalni, czy żeby żydy nie kpiły z niego w łaźni rytualnej. Nawet nie operować, a zwyczajnie odciąć nożykiem, jak brodawkę i z brzegów ranki, rany uformować wargi sromowe, jak się patrzy.

Kozy: My się na polityce nie żydomasońskiej nie znamy. My dziecię na rogi weźmiemy, królu Herodzie! Poniesiemy z wodą wielkiej rzeki. Tobie na chwałę plagi egipskie obcym. Na Twoje, królu rozkazanie te dzieciątka urządzimy krwawo, rzeź trzeciego gatunku zrobimy, modlitewnie uziemimy, pro perfidis, kopytkami rozmasujemy na tacę.

https://vk.com/wall467751157_359

Pdo636-zrzut-ekranu-2018-12-17

żyd z brodą i pejsami: Gewalt! Herodzie! Ratuj, Królu nasz! Tyś jest Mesyjasz; my na innego już nie czekamy. Ciebie, Herodzie Wielki błagamy: Króluj nam, zyszczy nam! Do ciebie, Królu się uciekamy w potrzebie naszej. Do ciebie wołamy: Pogrom! Dobrymi naszymi uczynkami wybrukowane jest Twoje Królestwo, racz nie gardzić w potrzebie swojej, Panie! Wspomnij na ofiarę córeczki Twojej, Victorii Połtawskiej, w Castel Gandolfo; habemus papa, na balkonie, w różowych papuciach domowych jp2, piękna i mądra Połtawa, przyjaciółka prawa, zamężna, za Piotra, mocą objawień braterskich obeszła papuciowego, za życia świętemu przybliżyła istotę trzeciego gatunku harmonii abpa Paetza ze Słowikami

Diabełek z tryzubem: obleśnego prałata Jankowskiego z ministrantami, żydkami zalotnymi nie wybżydzając, jak Adamowicz, nie wyróżniając trzeciego gatunku, zapisując wszystkie cioty z Listy Kiszczaka Akcji HIACYNT, kwiat Narodu Polskiego, przesądzonego, że dwa rodzaje wystarczą; teraz jednak rozumowanie nasze wydaje się nas zmuszać do próby objaśnienia przez nas słowami trzeciego gatunku, który jest trudny i ciemny, jak tabaka w rogu obfitości: jakie właściwości naturalne musimy mu przypisać zważywszy, że moda w Polsce przychodzi ze Zachodu od XVIII w. a prawo europejskie zostało pieczęcią Grupy Windsor i podpisem Lecha Kaczyńskiego w Lizbonie postawione ponad prawem baldachimem dla Polaków RP. Należy liczyć się, że partia Biedronia będzie chciała przepchać (w kampaniach przedwyborczych) trzeci gatunek w PL, podczas kiedy partia Kaczyńskiego twardo będzie broniła, ciota i patriota, tradycyjnego modelu katolickiej rodziny: dwa gatunki.

Timajos: Przede wszystkim następującą: być schronem dla tego wszystkiego, co się rodzi i jakby jego żywicielką, która nic nie kosztuje nikogo, bo państwo da każdemu według potrzeb, za darmo, ustawowo, dostęp do żłobka dla każdego nowo narodzonego dziecięcia, jeśli tylko ustawowy opiekun małego orzeknie, że nie stać go na taki luksus, jak dziecko, żeby nie narazić na szwank kariery zawodowej, którą może mieć na myśli, po przekształceniu zawodowym, po krótkim kursie, sześciomiesięcznym, stenografii np., nauki czytania z ust niemowy, niepełnosprawnego, cudownego przywracania życia głuchych uznanych za martwych, jak języki martwe: greka, łacina i fenicki Kartaginy nauczany w Izraelu jako renaturalizowany, zdrowa dusza Nowego Człowieka w ciele języka wymyślonego przez twórców naukowego syjonizmu.

Diabełek z tryzubem: Tu, jakbym Jezuska usłyszał w Kongresie USA nauczającego fartuszkowych ojców robienia geszeftów na głupocie i Polakach, których nie trzeba chyba było rozbawiać łażeniem, za Barana robieniem, w koszulce z napisem "Koń - sTy - tu - cJa" po budowli sakralnej sekty ewangelikańskiej na pogrzebie prezydenta Busha, jeśli robi się już za Bolka użytego przez obie strony kolonializacji PL przez globalistyczny kapitał: dającą dupy i biorącą wszystko. Hej Herodzie, za twe zbytki, chodź do piekła, bo ty bżydki.

PDF: https://issuu.com/skosiewski/docs/timajos_na_szczyt_klimatyczny_in_ka/4

Pdo636-pdo512-zrzut-ekranu-2018-12-17-06-42-55-pdf_2

Sokrates: Dobrze mówisz, Timajosie. Ale, co powinniśmy uczynić z pomnikami postawionymi przez ludzi omylnych, w sprawach klimatycznych chociażby, jak Jarosław Kaczyński okazał się znowu omylny z gadaniem o CO2, klepaniem po trzyletnim okresie błędów i wybaczeń, robienia za przemądrzałego kryptopremiera, Naczelnika Państwa pociągającego z tylnego fotela szoferów rządowych limuzyn, opancerzonych, rozbijanych i nie oddawanych przez nikogo do naprawy; zastawia się znowu u Pani Gos przed kolejnymi wyborami. Zgodnie z wyznawaną przez lekkoducha zasadą: zastaw się u żyda, czy żydówki, a postaw się. Albowiem z daleka wyborca nie odróżni przecież bliźniaka stojącego na cokole od złożonego na Wawelu, tak samo jednojajowego; tysiąca pomników, kropli goryczy jedna do drugiej, kurdupli, taka sama, czara przelana do Liechtensteinu, Panamy, zamiast tysięcy złotych dofinansowania rządowego dla digitalizacji pierwszej w Polsce szkoły tysiąclatki na osiedlu Piaski w Czeladzi, za Pomnikiem wdzięczności Armii Czerwonej z Czerwoną Gwiazdą monitorowaną przez Policję permanentnie, po trockistowsku 24 godziny na dobę, kamerą umieszczoną skrycie na sąsiednim domu, bo przecież od czegoś trzeba zacząć transformację ustrojową czarnych tablic z białą kredą w tablety bezpłatne dla każdego ucznia, ażeby na nich dzieci mogły w szkole elementarnej paluszkami rysować trójkąty, z których zdaniem Platona zbudowane są elementy.

Timajos: Dla każdego jest jasne, że ogień, ziemia, woda i powietrze są ciałami. Lecz ciało posiada z natury także grubość, a każda grubość obejmuje z konieczności powierzchnię; każda wreszcie powierzchnia prostolinijna składa się z trójkątów.

Legionista Rzymski, drugi zwracając się do pierwszego wyjaśnia: dwa gatunki, dwoje ludzi, ty i ja, to tylko dwa punkty odnoszące się do Rzymu. To trójkąt elementarny, powierzchnia działania; miliony takich trójkątów, to Imperium.

żyd z brodą i pejsami: Czy trójkąt prowadzący wszystkie drogi do Rzymu, trójkąt piramidy, nie powstał z odwrócenia trójkąta promienia wychodzącego zza obłoku pustego?

Timajos: Taka jest zasada, którą przyjmujemy dla ognia i dla innych ciał elementarnych. Postępowanie takie jest zgodne z rozumowaniem, w którym prawdopodobieństwo łączy się z koniecznością.

żyd z brodą i pejsami: łączy się dwa trójkąty w szczęśliwą gwiazdę.

Komtes Róża, siostra Barbórki, Madam Analii : Łączą się w Gwiazdkę Betlejemską.

Platon: Wszystkie trójkąty pochodzą od dwóch typów trójkątów. Każdy z nich ma jeden kąt prosty, dwa ostre; jeden jest prostokątny, równoramienny, drugi prostokątny różnoboczny. Jasne jest, że pierwszy typ istnieje tylko w jednej formie, drugi w nieskończonej liczbie trójkątów. Oba są dwoma typami trójkąta prostokątnego w ogóle, a trójkąt prostokątny jest gatunkiem, który zawiera się w każdym trójkącie.  

PDF: https://issuu.com/skosiewski/docs/timajos_na_szczyt_klimatyczny_in_ka

Film na ekranie. Podwójny Bolek zachęca do robienia geszeftów na głupich Polakach w Stanach. Na brakach i głupocie, to tutaj źle przetłumaczono.

Uwe Poeta Polski: 8. (POEMA NOWE, 1997)

kwadraturą oka
w alchemii słowa
natury rzeczy
elementy
cztery
od ziemi, wody, powietrza
ognia zachowaj
transmutacją
osiągnięty
stan
ziemia jest zimna i jałowa
woda wulgarna i zimna
powietrze chcące i wilgotne
ogień wtrącony do piekła
nigdy sam
od ziemi, wody, powietrza
ognia zachowaj
alchemią słowa
poczęty
stan
wolność jes żółta
miłość czerwona
zima dojrzewa perłą
kwadrat oknem
od proporcji, równowagi
ruchu i bierności
ziemi, wody, powietrza
ognia
zachowaj
kwadraturę słowa
alchemią okna
osiągnięty
stan
ducha rzeczy
genezę

Opublikowano Yesterday, autor: sowa Z Frankfurtu nad Menem odczytał Autor

Z Panem Bogiem https://gloria.tv/audio/HmuVmjvk7zuM6GMSq8ZrtQn8H

Kurtyna spada, ucina głowę Heroda, Wałęsy, Kaczyńskiego, innych „bohaterów” Dramatu Narodowego HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski. Głowy toczą się po proscenium, słyszymy Pastorałkę Timajosa.  https://vk.com/wall467751157_359

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6480329243178860544/

Zrzut-ekranu-2018-12-17

Na szczyt klimatyczny in Kattowitz 636 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Platona Fascynacja Obłędem Studia Slavica et Khazarica HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski https://vk.com/wall467751157_358 Rozgrzeszenie Kalksztajna PDO392 Dwom tanczyc sie zachcialo Polen unter Kaczynski Guter Wandel oder Katastrophe 20. Oktober Vortrag mit Dr. Gerhard Gnauck 20161006 Magazyn Europejski SOWA http://sowa-magazyn.blogspot.com/2016/10/rozgrzeszenie-kalksztajna-pdo392-dwom.html

https://vk.com/photo467751157_456240312

Yqfgzegl1fy

20181217-rp-iv-ko-245-2017-1a

 https://vk.com/photo467751157_456240313

O GLOBALISTYCZNYM OCIPIENIU I ZADYMIANIU G 20 MIESIACZKOWANIU KACZYNSKIEGO PL 3 PDO496 FO Von Stefan Kosiewski SSet Kh ZECh Pidgin Art ZR PDO 149 150 160 Baronin Kunigunde V. K. Daje Upust 20170711 ME SOWA https://vk.com/wall467751157_168 Ksiadz pedal i nastepstwa dla Kosciola PDO207 FO von Stefan Kosiewski ZR607 OFFIZIELLES COMING-OUT Magazyn Europejski 20151006 SOWA Uploaded by Stefan Kosiewski on Oct 06, 2015 https://shoudio.com/user/sowa/status/18734

https://vk.com/photo467751157_456240308

Mafia na poręczy MORALIA poema polifoniczne https://vk.com/wall467751157_357 635 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Poety Polski Baroku Wacława Potockiego z Potoka Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski PANDEMIA PSYCHOZY Studia Slavica et Khazarica

audio: https://gloria.tv/audio/9Tw8QuKjjeJo1m4q2JysgJrQk

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/rozgrzeszenie_kalksztajna_pdo392_dw/2

Na szczyt klimatyczny in Kattowitz 636 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Platona Fascynacja Obłędem Studia Slavica et Khazarica HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski
https://www.pinterest.de/pin/452752568787731335/
Pastorałka Timajosa:

Bóg narodzi się w stajence
Gloria in excelsis Deo
Z mocą gazów przeżuwaczy
Pokłoni się wół i osioł

Nie uprzątnie groty z gnoju
Nie odkadzi mirą smrodu
Izajasz wywieszczył prorok
Nie pozna się żyd na rzeczy

Gwiazda światło daje z Góry
Na drodze moneta błyszczy
Grek pod nogi rzuca wzrokiem
wyprowadza iskrę z oka

Bóg się rodzi moc truchleje
Kanclerz banku państwowego
Subiektywnie wali w portki
Na pasterce partyjnego

https://vk.com/wall467751157_359 

https://ytcropper.com/cropped/yQ5c16f2f43e27c

https://twitter.com/sowa/status/1074737085972664320

PDF: TIMAJOS Na Szczyt Klimatyczny in Kattowitz PDO636 FO SSSetKh HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 20181217 ME SOWA PDO512-merged KATABAZA Kaczynskiego DIAGNOZA dra Woycickiego

Uploaded by Stefan Kosiewski on Dec 17, 2018

http://sowa-magazyn.blogspot.com/2018/12/pastoraka-timajosa-pdo636-na-szczyt.html

Zamach na Prezydenta happening purimowych artystow Sendecki Kurzeja Wasiak Kolesie przeciw mnie PDO513 Lawina 11.11.2016 Andrzej Duda pod pomnikiem Dmowskiego SSetKh Dlaczego ten akurat a nie inny FO44 von Stefan Kosiewski http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/Kolesie-od-kiedy-wspoldzialali-przeciw-mnie-PDO513-Dlaczego-ten-akurat-a-nie-inny-FO44-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-Zamach-na-Prezydenta-happening-purimowych-artystow  

Prezydent Andrzej Duda sklada kwiaty pod Pomnikiem Romana Dmowskiego, Warszawa https://youtu.be/UZayi6Ji2Pk 

https://sowafrankfurt.wordpress.com/2017/09/08/no-ale-do-narodowy-front-polski-radio-pdo517-zr-von-stefan-kosiewski-ssetkh/

 

https://twitter.com/sowa/status/1074922045119651840

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma trzynaście i sześć