Tomasz Lis jako zywo PDO477 Police shoot & kill a fan in Polish 4th tier game between Concordia Knurow v Ruch Radzionkow

Napisał sowa (») 25. 5. 2017 w kategorii Boguslaw Homicki, czytaj: 591×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineboguslaw-homicki/bogusaw-homicki.jpg

https://gloria.tv/audio/WqApoooXMmgF3BAm6YsHBnpuA   Do Ministra Michała Boniego o akcji Prokuratura Rejonowego w Tomaszowie Maz. PDO77 NA ODURZONYCH von Stefan Kosiewski fraszka 20110525 Stefan Kosiewski  2383 Tomasz Lis jako żywo Nie zdzierżyłem durnego tekstu i dlatego załączam mój komentarz B.H. vor 3 Minuten    Bogusław Homicki ur. 27.06.1941 r. w Warszawie, od dzieciństwa mieszkaniec warszawskiej Pragi. Jako tzw. „dziecko ulicy” stał się wychowankiem Kazimierza Lisickiego „Dziadka” założyciela ognisk Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Ulicy. Absolwent wieczorowych studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na SGPiS. Posiada też kwalifikacje pedagogiczne. Autor książki „Opowieść o Naczelnym Dziecku Ulicy i jego ferajnie” oraz wielu publikacji prasowych w prasie krajowej i polonijnej na tematy społeczne. Inicjator i współzałożyciel „Przywrócić Dzieciństwo” Tow. Przyj. Dzieci Ulicy im. K. Lisieckiego „Dziadka”, następnie długoletni prezes a obecnie prezes honorowy tej organizacji. W latach 2009-2013 wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Pragi. Za działalność społeczną dla Warszawy odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi i medalem Stefana Starzyńskiego. Książka zawiera: - osobiste wyznania autora - obrazki z powojennej Warszawy - Socrealizm – Polityka na co dzień - Agenci, szpiedzy i zdrajcy - Wymowne wnioski oparte na faktach - Wciągający styl gawędy. https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/ZgcXCbTRKua

Bandy żydoskie w strukturach Policji terroryzują Polaków, Katowice 2012 wstrząsajaca relacja ofiary pogromu antypolskiego   

666 Aufrufe  GESTAPO nie stosowało takich metod; w taki sposób żydokomuna zabiła cara w Rosji http://sowa.quicksnake.de/Der-Bischof/Do-Ministra-Michaa-Boniego-o-akcji-Prokuratura-Rejonowego-w-Tomaszowie-Maz-20110525-Stefan-Kosiewski


Bandy zydoskie w strukturach Policji... von mysowa

Tomasz Lis jako żywo

Przypadkiem trafił mi do rąk numer Newsweek’a (Nr 22/17 z 22.05.17) i już pierwszy felieton, podpisany przez naczelnego redaktora poruszył mnie do tego stopnia, że natychmiast usiadłem do klawiatury i piszę poniższe słowa.

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem żadnym fanatykiem obecnego układu rządzącego i nie identyfikuję się ślepo z PiS. Potrafię jednak logicznie myśleć, obserwować, ocenić i docenić to co obecna władza czyni dla polskiej gospodarki, polskiego interesu narodowego i dla społeczeństwa. Obiektywne fakty i dane statystyczne mówią same za siebie więc nie ma sensu ich tu przytaczać.

Knurow-2015

  Felieton Tomasza Lisa „Chrystus umywa ręce” jawi się jakby autor przebywał obecnie w kosmosie lub przynajmniej ze trzydzieści lat przebywał w odosobnieniu i nie widzi faktów i problemów obecnie nękających świat. Jego felieton to gotowiec nadający się do analiz studentów dziennikarstwa, to klasyczny przykład nierzetelności dziennikarskiej i zakłamania. Felieton miał dotyczyć problemu relokacji uchodźców, jednakże 80% jego treści to niemal w całości dawka jadu i poniżania kraju, z którego ręki Autor je chleb.

Już w pierwszym zdaniu Lis oświadcza, że „Polska… demonstruje światu swój egoizm i małość”. I nawet wcześniej, historycznie patrząc, polskie zrywy narodowe, to z czego Polacy są dumni, dla Lisa to był tylko mus działania dla zachowania twarzy i honoru chociaż bez żadnych szans na sukces. Tak oceniony jest opór Polaków w kampanii wrześniowej, powstanie warszawskie i antykomunistyczne powstanie w latach 1945-56. Żołnierze wyklęci są „drodzy sercu dzisiejszych władców”. Tu od razu stawiam pytanie: dlaczego są drodzy sercu tylko obecnej władzy? Dlaczego Autor nie wspomina reszty Polaków. Nie mam tu na myśli potomków tych który zaakceptowali utratę 52% wschodnich terytoriów Polski po 17 września 1939 i narzuconą, sowiecką władzę w Polsce „utrwalali” i ze zrozumiałych względów nie będą to ich bohaterowie?


Stefan Kosiewski 1 tyg.

Kaczynski chciał być do Przodu w kampanii Trumpa i pokazał się w czepku na odwrót założonym na głowę, w stosunku do żydów i pedałów amerykańskich (z lewej syn Tyrmanda na zał. fotce), którzy to fetysz homoseksualnego czerwonego kapturka noszą tam daszkiem do tyłu, dla ochrony karku przed spadaniem z czoła niejasnych obietnic przedwyborczych po angielsku, zamiast opłacalnego sloganiu: Warto być Polakiem w USA https://goo.gl/images/pBHTn8

Obraz: Prezes PiS wspiera Donalda Trumpa? To zdjęcie wiele... - WPROST.pl

To, co jest oczywistą powinnością obywatelską każdego narodu w felietonie Lisa podszyte jest złośliwością i ironią. Patriotyczne postawy Polaków Lis przedstawia m.in. tak „Można przegrać ale nie wolno się poddawać. Można ponosić klęski ale nie wolno ulegać. Można stracić wolność ale nie wolno stracić twarzy” i tak dalej. Czy na pewno te wartości są także cenne dla p.Lisa, czy tylko sobie kpi z tych wartości? Bo przecież te wartości to właśnie był zarówno opór przeciwko narzuconemu Polsce ustrojowi a obecnie to jest opór przeciwko niszczeniu polskiej tożsamości. Ten właśnie opór Lis nazywa tak: „Dziś Polska pokazuje twarz brzydką […] Polska karleje”. Oto inne epitety w tym kuble pomyj wylewanych na obecny rząd: „… nihilizm egzystencjalny, brak celu, sensu i znaczenia”. A jeśli już jakiś cel Lis znajduje to taki aby „poszczuć, napuścić, nastraszyć, wskazać wroga”.

Knurow-2-maja-2015

Z lekcji historii także należy się Tomkowi L. dwójka. Pisze on, że „Zaolzie było dla Polski czasem hańby”. Skąd w felietonie o problemie z uchodźcami akurat Zaolzie? OK. Może Autor chciał błysnąć wszechstronną wiedzą więc i to zdanie wstawił. Ale niestety strzelił kulą w płot, nie doczytał. Bo po Traktacie Wersalskim, gdy po 123 latach życia pod trzema zaborami Polska odzyskała niepodległość to Zaolzie, podobnie jak południowo-zachodnia część obecnej Ukrainy, znaczna część obecnej Białorusi i Litwy, weszło w obręb wyznaczonych granic terytorium Polski. Gdy w latach 1918-20 Polska walczyła z nawałą bolszewicką w obronie wschodnich granic, nasi południowi sąsiedzi, korzystając z chaosu i braku dostatecznej obrony – podstępnie zajęli te tereny, przyłączając je do ówczesnej Czechosłowacji. Czy rzeczywiście słowo „hańba” jest właściwe dla przywrócenia w roku 1938 stanu prawnego granic polskich zgodnie z postanowieniami Traktatu Wersalskiego?

Tomasz Lis objawia się też jako patriota i katolik bo ubolewa, że dziś „zapominamy (a więc i Lis) i o Bogu i o honorze”. Ciekawe od kiedy ten obłudnik zalicza się do tych, którzy pamiętali i pamiętają o tych najwyższych wartościach?

Pomimo, że felieton miał dotyczyć problemu uchodźców to Autor porusza ten problem dopiero w ostatnim akapicie. Podejrzewam z dużą dozą pewności, że był to zabieg celowy aby zabrakło miejsca na opisanie doświadczeń z kolorowymi uchodźcami krajów, które są dla nich „otwarte” i „gościnne” już od ponad trzydziestu lat. Polskie stanowisko na temat nieprzyjmowania uchodźców Autor kwituje jednym określeniem – „pilnowanie własnych interesów”. Nie bardzo rozumiem co jest nagannego w pilnowaniu w pierwszej kolejności własnych interesów? Czy Niemcy i Francja główni rozgrywający w UE nie pilnują w pierwszym rzędzie własnych interesów? To były pytania retoryczne.


             

Ale zajmijmy się wreszcie problemem muzułmańskich uchodźców. Gdyby p. Lis napisał ten swój felieton 30-40 lat temu to, nie znając przyszłych zjawisk z tym związanych, można by było uznać ten felieton za racjonalny. Wtedy empatia, polska gościnność, miłosierdzie i tym podobne słowa miały by swój racjonalny sens. Jednakże obecnie, gdy „gościnne” i „otwarte” kraje przedstawiają światu swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenia jak na przykład:

- w jednym ze szwajcarskich kantonów (ta historia była opisywana) przyjęto w latach 80. kilkanaście rodzin muzułmańskich. Po kilkunastu latach, w ramach „łączenia rodzin” itp. praw społeczność muzułmańska przekroczyła liczbowo populacje rodowitych mieszkańców kantonu, zabrakło dalszych środków finansowych na utrzymywanie imigrantów i kanton zbankrutował a dalsze koszty utrzymania przejęło państwo

- Francja, Dania, Szwecja i inne kraje skandynawskie w swoich ludnościowych strukturach mają już od 20-40% a w niektórych skupiskach nawet 60% ludności kolorowej. W tych krajach, jeszcze z nazwy „europejskich” są skupiska muzułmańskie, gdzie nie wchodzą przedstawiciele władzy (wojsko, policja),

- religia muzułmańska opanowuje wcześniej katolickie a następnie „neutralne światopoglądowo” kraje europejskie. Tzw. poprawność zakazuje publicznego eksponowania wizerunku chrześcijańskiego symbolu – krzyża. W wielu miastach we władzach przeważają przybysze z Azji i Afryki. (np. w Londynie burmistrzem został muzułmanin)

- w internecie publikowane są wystąpienia muzułmańskich przywódców wieszczących bliski koniec chrześcijańskiego świata. Według nich Europejczycy tracą zdolność rozmnażania się i to Muzułmanie w krótkim czasie zaleją biologicznie Europę.

- wszystkie kraje mające powyższe doświadczenia z imigrantami skarżą się, że imigranci nie chcą podejmować pracy, wolą żyć z zasiłków, które, szczególnie na dzieci, są bardzo wysokie. Opłaca się więc mieć dużo dzieci i w ten sposób „gościnne” kraje same wiążą sobie pętlę na szyję.

Powyższe przykłady podaję z pamięci, mogą więc w szczegółach się różnić ale wymowa tych faktów jest porażająca. A więc pytam się czy pan Tomasz Lis jest tak głupi, że tego nie widzi i nie słyszy, czy też plecie trzy po trzy aby tylko „dowalić” znienawidzonym rządzącym?

Zeby-wybite-katowice-pomylka-policji-2012

Tak zwaną bezgraniczną, „ślepą miłość” może okazywać tylko matka (niekoniecznie mądra), która wybaczy najgorsze czyny własnemu dziecku. Jednak rządy nie mogą szermować słowem „miłość”, okazywać empatii i otwartości wobec innych - bezkrytycznie i bezgranicznie. Tutaj miłość musi być okazywana rozumem a nie bardzo mglistym i niejednoznacznym „sercem”. Polska, pomimo że ma jeszcze wiele długów do spłacenia wobec własnych rodaków, reaguje empatią na problemy krajów, gdzie są wojny, głód czy zamieszki. Rząd Polski uznał, że można też pomagać krajom w rozwiązywaniu ich problemów na miejscu. I to robi. A i tak nikt nie jest w stanie uratować, uzdrowić i uszczęśliwić wszystkich i rozwiązać wszystkich problemów na świecie. To jest po prostu niemożliwe.

Bogusław Homicki

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,67114,Ciekawe-zycie-w-PRL-u-I-co-dalej

Knurów 02.05.2015 Policyjny terror nad miastem po zastrzeleniu kibica


Knurow 02.05.2015 Policyjny terror nad miastem... von mysowa

Po egzekucji policyjnej na widowni klubu piłkarskiego Concordia (1 Polak zastrzelony) Policja pacyfikuje nocą miasto oświetlając sobie teren akcji racami tak samo, jak w Strefie Gazy. Polacy filmują i słusznie przewidują, że "będzie prze_ebane" 2 Maja 2015 r. Swięto Flagi Narodowej w Polsce to Wigilia przed Świętem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, które żydoski Episkopat Polski przeniósł nie wiadomo było po co z 3. Maja na 2. Maja. Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc (TW "Dąbrowski") uprzedzony został przez oficera prowadzącego, że kryptosyjoniści znowu będą strzelać, jak w stanie wojennym na kop. Wujek? 2 Maja 2015 r. Swięto Flagi Narodowej w Polsce http://sowa2.quicksnake.net/law/dzisiaj-Policja-uzyla-broni-CANTO-CDXCI-Polski-Komitet-Narodowy-20-FO-von-Stefan-Kosiewski-PDO109 https://www.facebook.com/nasza.czeladz/videos/1248907468499103/

Egzekucja policyjna na stadionie Concordii Knurów - Nie pie_doli sie zydostwo z Polakami, Swieto Flagi 2. Maja 2015


Egzekucja policyjna na stadionie Concordii... von mysowa

QR code for this recording:

Kontrole na granicy z Niemcami PDO123 VITRIOL PKN30 von Stefan Kosiewski CANTO DX by sowa  

 

https://shoudio.com/user/sowa/status/17695

Police shoot & kill a fan in Polish 4th tier game between Concordia Knurów v Ruch Radzionków


Police shoot & kill a fan in Polish 4th tier... von alxrecords

Czy rząd RP podpisuje w ciemno, bez czytania, bo pod dyktando Izraela oraz USA każdą podsuniętą umowę międzynarodową? Narodowcy

Narodowcy

radio:   Stefan Kosiewski 20110525 Do Michala Boniego o dzialaniu w strukturach MS i MSWiA zorganizowanych grup przestepcow o zydowskich nazwiskach

Polska ws. ACTA? Niemiłe zdziwienie w internecie wiadomosci.onet.pl Minister Administracji i Cyfryzacji Michał Boni poinformował, że poprosił premiera o ponowną dyskusję ws. ACTA, czyli międzynarodowego porozumienia... około minuty temu · · · Udostępnij  https://www.facebook.com/events/366646053350977/

  • Sk Stefan Kosiewski Czy rządem Tuska nie rządzi czasem jakiś były agent SB, na którego żydy z zagranicy mają haka i dlatego rząd RP podpisuje w ciemno, bez czytania, bo pod dyktando Izraela oraz USA każdą podsuniętą umowę międzynarodową?

    Co to znaczy, że wiceminister MAiC Igor Ostrowski powiedział, że "warto rozważyć wstrzymanie podpisu w imieniu Polski, aby wyrobić sobie zdanie w sprawach narzędzi ochrony prawa autorskiego w internecie"?

    Czy to znaczy, że rządz Tuska nie miał wyrobionego zdania, a miał podpisać 26 stycznia 2012 r. w Tokio w imieniu Polski ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement)?

    Czy tak samo postąpił rząd Tuska w sprawie dopuszczenia w Polsce zbrodniczej /zagłada/ holocaust antypolski) produkcji gazu przez firmy będące własnością amerykańskich żydów za pomocą rozwalania wybuchami podziemnymi skał łupkowych i poddawania tych rozwalonych pod ziemią skał działaniom reakcji chemicznych za pomocą wtłaczania do tych podziemnych fabryk/ jaskiń produkcyjnych milionów ton trujących substancji chemicznych, których skład pozostaje zastrzeżoną patentem tajemnicą produkcji gazu, do którego Polski Naród poślą?
    http://sowa.quicksnake.org/Radio-PLUS/Szataska-OBUDA-nieczysty-GESZEFT-Gaz-upkowy-w-Polsce-Mariusz-Orion-Jdrysek-o-gazie  Polska ws. ACTA? Niemiłe zdziwienie w internecie Minister Administracji i Cyfryzacji Michał Boni poinformował, że poprosił premiera o ponowną dyskusję ws. ACTA, czyli międzynarodowego porozumienia... wiadomosci.onet.pl  

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=364630653551037&id=151241774916534   

Do Ministra Michała Boniego o akcji Prokuratura Rejonowego w Tomaszowie Maz. 20110525 Stefan Kosiewski

sowa (») | 25. 5. 2011 | gelesen: 472x  Piszę o tym do Pana Ministra i upowszechniam ten list w serwisie magazynu SOWA, gdyż nie może być tak, żeby prokurator Robert Wizner, czy jakikolwiek inny osobnik żydowskiego pochodzenia w Polsce urządzał sobie ZADYME (sztuczną mgłę, zasłonę dymną) dla odwrócenia uwagi od ujawnianej i mającej być rozpatrywaną przez Sąd, swojej własnej, przestępczej działalności. weiter lesen      
http://www.spreaker.com/show/andrzej_lepper_zostal_znaleziony_martwy

(...) O istnieniu zorganizowanej, żydowskiej bandy zamelinowanej w strukturach MS oraz MSWiA na przykładzie Tomaszowa Mazowieckiego, Województwa Łódzkiego i Stolicy także zawiadomiłem Ministra Sprawiedliwości 20 września 2010 r. ; poniżej kopia zawiadomienia.

Jestem byłym dziennikarzem Radia Wolna Europa, redaktorem prasy Solidarności przebywającym od stanu wojennego na emigracji politycznej w Niemczech, gdzie uczestniczę w życiu publicznym m.in. jako prezes organizacji prowadzącej działania na terenie kilku państw. Jestem autorem książek poetyckich, wydaję od paru lat Magazyn Europejski SOWA, który dociera do tysięcy odbiorców w kilkunastu krajach. Z wieloma ludźmi miałem w życiu przyjemność; w Tomaszowie byłem wielokrotnie, nie tylko na prywatnym spotkaniu z prezydentem Kwaśniewskim, któremu przywiozłem z Litwy na Dożynki Prezydenckie w Spale polskiego Posła do Sejmu Litwy i polski zespół folklorystyczny. Wielokrotnie odwiedzałem szereg urzędów centralnych, rozmawiałem z członkami rządu RP(...)

2012-01-20 20:10:12 | http://sowa.typepad.com/blog/page/15/

Stefan Kosiewski

POLEN 17 godz. Jaroslaw Kaczynski kryminalne powiazania PDO476 http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/Jaroslaw-Kaczynski-kryminalne-powiazania-PDO476-NIEBEZPIECZNE-ZWIAZKI-Trump-Tower-FO-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica NIEBEZPIECZNE ZWIAZKI https://www.pinterest.de/pin/452752568780210393/ Trump Tower https://www.pinterest.de/pin/452752568780210334/ FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/05/zmiana-paradygmatu-pdo476-po-mysli.html 20170525 ME SOWA Pidgin_Art http://sowamagazyn.blogspot.com/2017/05/z-okazji-urodzin-ewelina-wylezek-dobron.html  

Jaroslaw Kaczynski kryminalne powiazania PDO476 NIEBEZPIECZNE ZWIAZKI Trump Tower FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica 20170525 ME SOWA Pidgin_Art 

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/6E5G8NTLWXL

https://gloria.tv/audio/wGoWYyCSnZcn3VXhR9JzoKGhZ

Wychowanie dla przyszłosci

sowa (») | dzisiaj w 10:42 | czytaj: 1× sk/zakopa.jpg Category Archives: politics of globalism So 21.05, 11:47   ... kultura starożytnych Greków. Dla nich największym grzechem czyli złem, albo chorobą była po prostu ludzka głupota. Zgodnie zatem z cytowanym powyżej zaleceniem Nowego Testamentu, postulującym by pracę nad uzdrowieniem społeczeństwa zaczynać od poczynań prawnych mających na celu rozmnażania grzechu, nowożytne imperia anglosaskie (Anglia a po niej USA i Izrael) zaczęły rozmnażać, w sposób metodyczny, zwykłą ludzką głupotę. Przy czym celem, albo inaczej teleologią, tego paulińskiego kultu głupoty stało się stłamszenia u ludzi jakichkolwiek odruchów buntu, ze strony globalizowanych mas, przeciw rządom Światowej Oligarchii złożonej z zaledwie kilkuset wybranych rodzin...  czytaj dalej

NA ODURZONYCH, fraszka PDO77 PKN3 CDLVII

 

 

 

 

NA ODURZONYCH, fraszka PDO77 PKN3 CDLVII

From: Andrzej Lepper został znaleziony martwy. 0 0 2 years ago 29 Plays 4 Downloads


nadesłany z Kanady bullshit o katastrofie pilota airbusa w Alpach
zmuszony jestem poprzedzić z Frankfurtu uwagą sprowadzającą na ziemię
buszujących za komuny w obłokach grafomanów przez Poetessę Poczty
Poetyckiej w krakowskiem Zyciu Literackim; to jedno, co cenić warto

z całokształtu dorobku Noblowanej za demokracji żydokomuny prostackiej:
Na druk jeszcze za wcześnie! Myśl Złotą przytaczam na szalę bezmyślności,
przyjmij z uwagą, proszę a zapytaj korespondenta w PAN-u, Podtatrzańskiej
Akademii Niedomyślności, czy przecieki prokuratury francuskiej w tajnym

raporcie dla rządu Niemiec Merkel, byłej szefowej propagandy FDJ z czarnej
skrzynki mówią za Szymborską słowami rabiego z Leżajska: Nic dwa razy się
nie zdarza i dlatego/ z tej przyczyny obok głosu niemowlaka i siekiery
mówi się wyraźne o sapaniu co-pilota samobójcy w kokpicie, czy w próżni?

Hermes oddycha powietrzem, w którym unosi się dla wybranych, nie mógł tako
przebywać zwykły człowiek i sapać do mikrofonu, oddychać próżnią w kokpicie
rozhermetyzowanym jedynie dla potrzeb wykazania wyższości amerykańskiego
bezhołowia nad europejskim, które nie śmie zapytać, co spowodowało godzinne

opóźnienie startu samolotu do Niemiec? W Polsce Giertych na Rosję nakłada już
sankcje i grozi buńczukiem chazarskim, że wyrwie bezprawnie kasę, jak haracz
od Tuska, jałmużnę dla osób pozostałych po zabitych, jak Marta Dubieniecka-
Kaczyńska z Mackiewiczów po matce, którą przyklepał Sejm RP w absolutorium

dla rządu Tuska z prędkością światła do kwadratu na kominach wysokościowych-
Na druk jeszcze za wcześnie, Mr. Andrew CHRONOWSKI, P. Eng. w Annałach PAN
Zakopane, z Ontario; może chciałby zainwestować w Sztukę Nowoczesną? Bo jest
do sprzedania: Lech Klekot Niedziela Palmowa, ustawianie się w przestrzeni.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem ofertę sformułował Stefan Kosiewski
http://sowa.quicksnake.at/Protestbewegung/NA-ODURZONYCH-fraszka-PDO77-AJ45-PKN3-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-CANTO-CDLVII

 

NA ODURZONYCH

kiedy kolejny raz będzie po proteście,
to też proszę nie wyjaśniać, po co ta herbata
do wypicia której zaprasza się z litości
wybranych, by Polakami już nawet nie pomiatać

http://www.spreaker.com/user/sowa/na-odurzonych-fraszka-pdo77-pkn3-cdlvii 

 Wciagnac-szwecje

Do jednego wora FO27 S.K.: ZR 19SS


From: Andrzej Lepper został znaleziony martwy. 0 0 5 years ago 127 Plays 5 Downloads
http://www.spreaker.com/user/sowa/do-jednego-wora-fo27-s-k-zr-19ss_1 

Jaroslaw Kaczynski Kryminalne Powiazania PDO476 NIEBEZPIECZNE ZWIAZKI Trump Tower FO HERODY Herodenspiel vo... by Stefan Kosiewski on Scribd

Andrzej Duda do NOBLA Wychowanie dla Przyszlosci PDO477 o Dzialaniu w Strukturach MS i MSWiA Zorganizowanyc... by Stefan Kosiewski on Scribd

Stefan Kosiewski do Ministra Michała Boniego 20110525 o akcji Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Mazowieck... by Stefan Kosiewski on Scribd

http://sowa-magazyn.blogspot.com/2017/05/do-ministra-michaa-boniego-o-akcji.html

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma dziesięć i pięć