Zydowska Liga potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl

Napisał sowa (») 4. 1. 2015 w kategorii Andrzej Lepper, czytaj: 1478×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinepolichno/s5000006-polichno.jpg

sowa Podcast16.08.11 20:35 Uhr ...oburzające, że Polak musi płacić gazecie żyda Michnika (nazwisko ojca: Szechter) za dostęp do informacji o tym, co Liga Antydefamacyjna uznaje za antysemityzm. Takie jednostronne opinie i laurki powinno się przecież rozpowszechniać za darmo, rozsyłać balonami na cały świat w internecie, jak za Gomułki wyrzucano z helikoptera nad Czeladzią ulotki...

Zydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl im sowa Podcast Download

Audio: Zydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl

http://www.pinterest.com/pin/452752568764770934/


Zydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera.
Dostep do 1 artykulu 2,46 zl

Żydowska Liga przeciw Zniesławieniom (ADL) potępiła wczoraj Andrzeja Leppera za przyjęcie honorowego tytułu profesora Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie. Dostęp do 1 artykułu2,46 zł 

Author

sowa

483 followers

Andrzej Lepper został znaleziony martwy.

"To oburzające, że wicepremier RP, kraju członka Unii Europejskiej, akceptuje kolejny tytuł od instytucji, która promuje antysemityzm. Lepper potwierdza swoje członkostwo w klubie bigotów, do którego należy m.in. znany rasista i antysemita David Duke, negujący Holocaust były przywódca Ku-Klux-Klanu, a dziś wykładowca MAZP" - napisał w oświadczeniu Abraham Foxman, szef ADL, jednej z najważniejszych żydowskich organizacji w USA walczącej z przejawami antysemityzmu na świecie, doniosła gazeta wyborcza w artykule, za dostęp do którego Polak musi zapłacić 2, 46 zł.  

To istotnie oburzające, że Polak musi płacić gazecie żyda Michnika (nazwisko ojca: Szechter) za dostęp do informacji o tym, co Liga Antydefamacyjna uznaje za antysemityzm. Takie jednostronne opinie i laurki powinno się przecież rozpowszechniać za darmo, rozsyłać balonami na cały świat w internecie, jak za Gomułki wyrzucano z helikoptera nad Czeladzią ulotki informujące o tym, że przez miasteczko przejedzie  kolarski Wyścig Pokoju, za którym z nyski zamykającej peleton czyjaś ręka wyrzucać będzie przez uchylone, tylne drzwi szczodrze na ciemną, bordową cegłę ul. Będzińskiej, położoną jeszcze za Bieruta przez moją mamę, białe ulotki firmy holenderskiej wprowadzającej na polski rynek opakowania z pulpy na jajka, żeby nie trzaskały się w transporcie, bo tego wtedy jeszcze w Polsce nie znano i zbieraliśmy te ulotki jak metalowy złom i puste flaszki, każdą rzecz mogącą dać parę złotych na skupie, czytaliśmy i zaśmiewaliśmy się do łez nie tylko często, gęsto wymienianym w tekście słowem pulpa, które było dla nas nowością nie znaną jeszcze, lecz bliską uchu przez skojarzenie z pupą, w którą brało się pasy za byle co, ale całą treścią tych ulotek informujących podobnie jak dzisiaj spam w skrzynkach pocztowych rozbawia dezinformując połamanym językiem: jestem Diana, murzyn bomba, mieć spadek, 25o mln dolarów, chcesz zarobić, daj konto i podała twoja adresa domowa, nazwa imiono.  

Jajek nie kupowało się wówczas aż tyle, żeby trzeba je było specjalnie pakować i to aż po dziesięć sztuk. Prześwietlało się w sklepie każde, czy nie jest zepsute, na lampie stojącej na ladzie i niosło ostrożnie do domu na wierzchu koszyka, czy w siatce na zakupy. Stąd utarło się nawet powiedzenie, że ze słowem żyd trzeba ostrożnie jak z jajkiem. Czasem pękło jednak po drodze jakieś i uwalniał się smród, który w rodzinach polskich górników i robotników miejscowej fabryczki fajansu łazienkowego wywoływał szczerą wymianę poglądów: - Trzeba było prześwietlić,  wypominał mąż obudzony z ciężkiego snu na żelaznym łóżku po zasłużonej pracy. - Prześwietłała, tłumaczyła się żona. - Trzeba było patrzeć i uważać, jak prześwietla. - Patrzyłam i nic nie widziałam, pójdę odnieść. Kobieta wracała się z rozbitym zbukiem do sklepu.  

Wyścig Pokoju wymyślili Bierut i Gottwald, żeby skanalizować w swoich krajach nacjonalizm. Wyznaczeni do tego kolarze tłukli się pompkami po łbach, a rozpowszechniało się przez ORMO-wców plotkę, że to Polak, Królak przyrżnął Ruskiemu. Ubowcy rozlewali olej na drogę w Czechosłowacji, a zrzucano winę na Pepików. Zamykano w NRD główny wjazd na stadion, żeby w końcu wszyscy nie umieli wjechać i żeby wszyscy wpadli na ogradzającą stadion siatkę, a wygrał jakiś Duńczyk z końca peletonu. Takie hucpy dawniej robiło się, żeby zintegrować dwunarodowe społeczeństwo ludowej Rzeczypospolitej, trzynarodową republikę Czechosłowacji i zarządzaną przez żydowskich komunistów NRD.  

Historyk Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach wspomina po latach fakty z historii Wyścigu Pokoju, nie mówi jednak prawdy o roli skomunizowanych żydów w kształtowaniu świadomości Polaków lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i tak dalej aż do obecnego czasu, bo Instytut nie po to został powołany po Magdalence, żeby ujawniać Polakom pochodzenie narodowe braci Kaczyńskich, Giertycha, Leppera, czy Wałęsy, które stanowi zasadniczą więź łączącą tych wszystkich ludzi na świeczniku w dziele zniewolenia Narodu Polskiego.  

Andrzej Lepper nie żyje i Naród Polski ma prawo do poznania całej prawdy o wszystkich okolicznościach jego życia politycznego i śmierci. Także prawdy o jego rzeczywistych oraz pozornych wrogach, którzy nominacjami na antysemitów promowali Leppera i Romana Giertycha na najwyższe szczyty władzy w żydowskim Popeerelu.  

Naród Polski ma prawo do poznania haniebnej przeszłości ludzi sprawujących w Polsce władzę zarówno przed Magdalenką jak i po Magdalence, gdzie Leppera jeszcze nie zaprosili, a tylko dlatego, że nie był im jeszcze potrzebny, bo wystarczali Wałęsa i Michnik do przepicia brudzia z Kiszczakiem i z Jaruzelskim i przejęcia władzy od słaniającego się na nogach reżimu.  

Liga Antydefamacyjna w Ameryce i były szef Ligi Rodzin Polskich w Polsce wykonują dzisiaj to samo zadanie, co Wyścig Pokoju: ścigają antysemitów. Z tym, że nie robią tego honorowo, po amatorsku, w czynie społecznym, lecz zawodowo, za pieniądze. Za ściganie wyrywających się do przodu każą sobie płacić.  

Mamy Ustawę o dostępie do informacji publicznej i dlatego Naród Polski ma prawo chcieć się dowiedzieć, czy Radek Sikorski płaci Giertychowi ze swoich prywatnych pieniędzy, czy też filosemickie hobby Radka Sikorskiego finansowane jest przez rząd Rzeczypospolitej? Członka Unii Europejskiej, z funduszy Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszwie, jak finansowane jest utrzymywanie prywatnego pałacu Sikorskiego, w którym przyjmuje on swoich zagranicznych kolegów, członków oficjalnych delegacji  innych państw, którzy nie korzystają z nieznanych względów z usług hotelu rządowego.  

Wspominając dawne czasy nie sposób powstrzymać się od rozrzewnienia: Och, były, były czasy, w których tak wspaniale nas ogłupiano! Tyle pozytywnych emocji w sercach wywoływały głosy radiowych sprawozdawców; taki Ciszewski, np.  jak on potrafił jednego żyda na żużlu przeciwstawić drugiemu, że Polacy daliby sobie głowę, a nie tylo rękę odciąć za tego... Szczakiel mu było, czy Plech. A kto to tam dzisiaj z naszych na żużlu? Golob, a nie Golem z polskiej wsi, z LZS-u?  

Każdy naród musi mieć przecież zawsze swoich przewodników, za którymi idzie i kibucuje.  

Radek Sikorski robi jeszcze wciąż za Ministra Spraw Zagranicznych po to, żeby nie widzieć, co teraz robi Merkel ze Sarkozym, a oni robią w tej Unii, do której wciągnęli na chama Polskę, jedno Ministerstwo Gospodarki dla obu tych państw. Unijne Ministerstwo, którego nie ma nawet w Traktacie Lizbońskim podpisanym przez Lecha Kaczyńskiego, który za ten jeden choćby tylko podpis musi być wyrzucony z krypty katolickiej katedry na królewskim na Wawelu.  

A jak już tylko zostanie ujawniony ten odczyt amerykańskiego komputera, w który był przecież wyposażony prezydencki tupolew i Amerykanie już to odczytali w obecności polskich i rosyjskich przedstawicieli... Jak Naród Polski szczery i katolicki w większej części dowie się prawdy, do której Komisja Millera nie zbliżyła się ze strachu przed tabu plemiennym, to wtedy i Papież pożałuje powołania ks. Stanisława Dziwisza przez Jana Pawła II do Watykanu i odesłania go przez siebie w zaszczytach do Krakowa, bo przyjdzie płacz na wszystkich i zgrzytanie zębów.  

Nie będzie Centrum Jana Pawła II dla masonów i nie będzie biskup Krakowa atakował w kazaniach wolności katolickich dziennikarzy na blogach. Bo nie dorósł papuciowy papieża do tego, żeby się z Prawdą głoszoną przez doktora habilitowanego katolickiej teologii mierzyć. Praktyka w antykamerze to ciągle jeszcze za mało, żeby najbliżsi  krewni biskupa Dziwisza mogli zrobić karierę polityczną w żydowskiej Platformie Obywatelskiej!  Tego by jeszcze brakowało: posłanka Dziwisz z PO! Co za bezczelność.  

 

Mikołaj Rey z Nagłowic na Kielecczyźnie (I love Kielce) nie podrzucał wszak Polakom żadnych antysemickich treści pisząc: " A niechaj to narodowie y żydy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają". On propagował Język Narodu.  

Językiem giętkim zatem o tyle o ile, o dowolnej porze odpowiada się tu zaledwie jak w żydowskim geszefcie na: git szabes, do wszystkiego, do którego Polakowi umożliwiono dostęp do alkoholu 24 h/ dobę a Radek Sikorski może być informowany przez adwokata Romana Giertycha, byłego szefa Ligi Rodzin Polskich cały czas o wszystkim, co tylko Liga żydowska uzna za antysemityzm.  

Z Panem Bogiem Stan David Ligoń  

czytał z Frankfurtu nad Menem Stefan Kosiewski  

http://www.spreaker.com/user/sowa/zydowska_liga_potepila_andrzeja_leppera_1

bibliografia:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,3893561.html Honorowy słowiański profesor Lepper

gad, ricz 2007-02-03, ostatnia aktualizacja 2007-02-02 00:00

Dr Wacław Dubiański jest historykiem, pracuje w referacie naukowym oddziału
Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.

 

http://www.fronda.pl/blogi/sowa/zydowska-liga-adl-potepila-andrzeja-leppera-dostep-do-1-artykulu-246-zl,21974.html

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jedenaście i trzynaście