Stefan Kosiewski PDO630 O przekazanie dochodzenia w sprawie smierci Andrzeja Leppera do innej Prokuratury ZECh FO152 + 153 ZR546

Napisał sowa (») 25. 11. 2018 w kategorii Andrzej Lepper, czytaj: 248×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinepolichno/lepper-sowa.jpg

audio: https://gloria.tv/audio/q362W6HG1chE1fVrb2m3mfs12 W sprawie smierci Andrzeja Leppera 20130327   https://shoudio.com/user/sowa/status/6492    Stefan Kosiewski do Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie   Wnoszę jw. o przekazanie śledztwa dot. śmierci Andrzeja Leppera innej jednostce organizacyjnej, lub o wznowienie śledztwa w tej sprawie w związku z wystąpieniem opisanych podstaw do uwzględnienia tego wniosku. https://www.pinterest.de/pin/452752568787486838/       Czy Prezydent Andrzej Duda i Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro znają treść zawiadomienia Ryszarda Jacha (dokonanego 14 lis 2018 wRealu24.pl) o przestępczej działalności Małgorzaty Gersdorf? https://ytcropper.com/cropped/TB5bfb4fa97c810

 https://vk.com/wall467751157_344

Pdo630-628-629-screenshot-2018-11-26-r-jach

  https://twitter.com/sowa/status/1066880592950771714

Pdo627-s-sharppk-gov-pl-20181126-101626-1

https://vk.com/photo467751157_456240225

 

 

 

http://unsinn.blox.pl/2018/11/Rutkowski-skazany-za-dzialanie-bez-licencji.html

Ap-iii-dsn-75-11-w-27-09-2011-jaroslaw-onyszczuk-o-przeniesienie-sprawy-leppera

http://sowamagazyn.blogspot.com/2015/07/stefan-kosiewski-o-przekazanie.html

PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/w_sprawie_smierci_andrzeja_leppera_

 

Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V. Postfach 800626 D-65906 Frankfurt  
Prokuratura Apelacyjna w Warszawie Ap III Dsn 75/11/W  

Pan Prokurator Jarosław Onyszczuk       

                                                                   Frankfurt nad Menem, 27 marca 2013 r.  

QR code for this recording:


  Szanowny Panie Prokuratorze,
 w nawiązaniu do Pana pisma/ znak jw. z 27 września 2011 r. i  w odpowiedzi na mój wniosek z 8 sierpnia 2011/ przekazany do Prokuratury Apelacyjnej z Departamentu Postępowania Przygotowawczego Prokuratury Generalnej o sygn II Mn 1/11/W-wa pocztą internetową 9 sierpnia 2011  zapytuję uprzejmie, czy Prokuratura dostrzega już  aktualnie podstawę do uwzględnienia mojego wniosku o przekazanie śledztwa dot. śmierci Andrzeja Leppera innej jednostce organizacyjnej? Ewentualnie do wznowienie śledztwa w tej sprawie,  jeżeli tymczasem zostało ono zamknięte a uszło to mojej uwadze.   

Wyjaśniam, że do niniejszego zapytania skłoniło mnie pojawienie się szeregu nowych okoliczności w sprawie, a to chociażby np.  ostatnio w związku z wystąpieniem  podobnie  tajemniczego przypadku "powieszenia samobójczego", jak pochopnie nazwał warszawski lekarz przyczynę śmierci byłego wicepremiera RP i wicemarszałka Sejmu RP jeszcze przed obdukcją, odkrytego w sobotę 23 marca 2013 r. ok. 40 km na zachód od Londynu w łazience oligarchy o tak samo żydowskim nazwisku jak Leppper: Bjeriezowskij/ Bieriezowski (na polski: Brzeziński) .    

Rzecznik Prokuratury w Polsce  mówił, zaraz po zadeptaniu wszystkich śladów na miejscu zdarzenia przez wycieczkę ciekawskich oficerów Policji z Komendy Głównej, bez sensu o rzekomych kłopotach finansowych właściciela kilkudziesięciohaktarowego gospodarstwa rolnego, któremu do życia wystarczały przecież same tylko dopłaty unijne z Brukseli do obsiewanych haktarów i różne inne granty.   

Tak samo głupio mówi się obecnie we Wielkiej Brytanii o rzekomych kłopotach finansowych miliardera Bieriezowskiego, o którym media brytyjskie doniosły najpierw, że został znaleziony w w łazience martwy, więc zaraz pojawiły się każdemu skojarzenia z wanną w genewskim hotelu, w której znaleziony został martwy Uwe Barschel w 1987 r.    Foto zeigt allerdings deutliche Spuren von Gewalteinwirkungen im Gesicht zamieszany w tzw.  Barschel-Pfeiffer-Affäre (nie sexaferę, lecz niemieckie Waterkantgate). No i też podobno bez udziału osób trzecich, chociaż na zał. fotce widać wyraźne ślady takiegoż udziału, lecz już w niedzielę 24 marca 2013 r. te same media nad Tamizą powiedziały, że Bieriezowski powiesił się jak Calvi pod mostem nad wspomnianą rzeką w Londynie po tym, jak uciekł z Rosji z kasą, tzn. po zrobieniu za Jelcyna ogromnego majątku bezprawnie i kosztem Narodu, jak każdy oligarcha żydowski i że uważał się tylko z tego powodu za przeciwnika politycznego Prezydenta Putina, który obiecał publicznie zrobić porządek z całym tym barachłem.   

W Polsce nic o tym się nie mówi, co Putin robi dobrego, bo żydokomuna Millera i Kwaśniewskiego oddała za grosze podstawionym słupom huty i kopalnie, zakłady przemysłowe a nawet za osocze nie poszedł nikt siedzieć i wszystkie media w Polsce są w obcych rękach, żeby uprawiać na całego żydounijną propagandę, która Polskę pomaga wciągać tak samo jak Cypr do tego złodziejskiego euro, przed którym przestrzegałem  jeszcze przed likwidacją niemieckiej marki osobiście na konferencji w Königstein am Taunus, zorganizowanej przez Dresdner Bank, który dzisiaj już nie istnieje, a było nas wtedy na tej konferencji dwóch takich sceptyków co do tego euro i zdecydowanych przeciwników likwidacji marki.  

Widząc zagrożenie płynące do Polski chciałem też naówczas założyć pismo "Yes-POLAND euro magazine" i zgłosiłem ten projekt do Komitetu Integracji Europejskiej w Warszawie, gdzie za ministra robił wtedy Jacek Syryjusz Wolski  a miał ten minister brata o nazwisku Marek Sarjusz Wolski i ten minister przekazał wtedy swojemu bratu kasę z ministerstwa i mój pomysł do zrobienia. Tak powstało pismo "Unia & Polska".  Piszę o tym wszystkim po latach tylko dlatego, żeby Pan Prokurator wiedział,  że nie marnuje Pan czasu na słuchanie, czy też czytanie wynurzeń głupiego.   

W odpowiedzi bowiem na zapytanie człowieka z Katowic, który był kolegą byłego ministra Spraw Wewnętrznych RP Kozłowskiego, odrzekłem w tamtych czasach w prywatnej rozmowie w jego mieszkaniu, przy lodach i kawie: "A niech sobie kradną pomysły, jeśli nie mają sami głowy do pomysłów. Mnie tego nie braknie".  Nie uważałem się za poszkodowanego, czy przegranego, nie rozpaczałem, aczkolwiek pojechałem mimo to do ministra Czarneckiego na rozmowę, po występach na poetyckiej imprezie w Zamościu, żeby powiedzieć prawdę prozą i dostałem potem nawet list z obietnicą od pani minister  Karasińskiej-Fendler, że zostanę włączony, jak tylko pojawią się takie możliwości: "Poinformujemy wówczas o tym niezwłocznie" - napisała Pani Minister i podpisała się pod tą obiecanką-cacanką 25.08.1998 r.  Ja jestem z natury po ojcu partyzancie powojennym człowiek cierpliwy i wierzący, katolik i Polak pochodzenia polskiego. Czekam na to obiecane włączenie w spokoju i w skupieniu jak żyd czeka na Mesjasza i przyglądam się zagadkowym śmierciom wielu różnych  nieszczęśników, którym tak spieszno było do władzy, czy do robienia geszeftów, jak gdyby dwa razy się żyło.   

Wracając do Bieriezowskiego, to w poniedziałek wiedzieliśmy już, że powiesił się bez udziału osób trzecich. A mnie dzisiaj znowu przyszedł pomysł do głowy, żeby zapytać prokuratora brytyjskiego, jak ten oligarcha żydowski sam się powiesił  i wisiał w łazience bez udziału osób trzecich, że jego trupa znalazł ochroniarz...  leżącego na podłodze?  Czy tak kiepsko robią stropy w willach miliarderom w Anglii, czy może sznurki od snopowiązałki pod Londynem nie te?   

Czesław Miłosz na emigracji politycznej napisał w 1950 r. we wierszu znanym każdemu w Polsce, bo wmurowanym dla przestrogi żydokomunistom w mur Stoczni Gdańskiej:
" Który skrzywdziłeś człowieka prostego(...)   

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta".  

Bo jeśli Lepper i Bieriezowski odebrali sobie życie ze względu na rzekome kłopoty finansowe, to co ma dziś powiedzieć o swojej sytuacji życiowej właściciel piekarni na Cyprze, który nie ma z czego zapłacić piekarzom w tym miesiącu, bowiem pani kanclerz Merkel i minister Scheuble na zdalnie sterowanym wózku, wytypowani na konferencji w Berlinie przez duet Sikorskiego z Tuskiem do przewodzenia Polską, której eurożydostwo na siłę chce także wcisnąć EURO zamiast złotego, zabrała zgromadzone w banku aktywa cypryjskim właścicielom aptek i piekarń, prywatnych sklepów, itd., itd., czyli całej tzw. klasie średniej, tj. każdemu, kto tylko czegokolwiek w życiu się dorobił, już to na strzyżeniu włosów czy runa owiec, już to na leczeniu ludzi, wożeniu ich taksówką zakupioną na kredyt, który trzeba jeszcze bankom spłacić, bez litości, chociaż dzieci są, a nie ma z czego, ponieważ sytuacja Cypru podzielonego przed laty wojną przez dwa państwa będące członkami jednego paktu wojskowego NATO jest tak tragiczna i pożałowania godna, że wszystkich pracowników wszyscy muszą teraz zwolnić i pozbyć się także na złom za grosze posiadanych środków produkcji.     

W Polsce nic o tym się nie mówi, co Putin robi dla świata dobrze,  albowiem kryptosyjonista Kaczyński Jarosław, ukryty żyd chce uniknąć odpowiedzialności karnej za przyczynienie się do spowodowania śmierci 96 osób w katastrofie powietrznej pod Smoleńskiem i trockistowski rewizjonista, KOR-owiec Macierewicz, o którym w czasach mojej młodości i działalności  antykomunistycznej w latach siedemdziesiątych w Polsce mówiło się, że "Antek ma gadane" pomawiają oba obżydliwie wspólnie i w porozumieniu z innymi bratnią Rosję o rzekomy zamach, co kupy się nie trzyma, bo gdyby Rosja chciała się zamachnąć na tę ofiarę ludzką, którą ks. Dziwisz wyniósł między króle za nic, to czy robiłaby to u siebie? Wystarczy sobie postawić pytanie: który ptak własne gniazdo kala?  
Toć nawet urodzony w Polsce Lech Kaczyński, kiedy był był na Ukrainie, nie pojechał jednak na groby oficerów polskich zamordowanych przez KGB, chociaż miał kwiatki i wizytę w planie, bo widać w ostatniej chwili dostał od brata cynk, ktoś musiał mu przypomnieć, że w tym samym Charkowie ukończył szkołę KGB bliski członek rodziny matki Kaczyńskich, były sędzia Sądu Wojskowego w PRL-u, który wrócił do ojczyzny socjalizmu po śmierci Stalina  razem z Wandą Wasilewską ze Związku Patriotów Polskich takich samych jak patrioci Kaczyńskiego i z żydem Rokossowskim, mianowanym Marszałkiem Polski przez żydokomunistów: Bieruta, Gomułkę, Moczara, Millera, Jaruzelskiego i Kwaśniewskiego, którzy wszyscy byli i są komunistami dla picu,  na jedno, diabelskie kopyto, czy jak to się mówi inaczej: oni są wszyscy po tych samych pieniądzach euro.   

Nie wiem, jak czuje się unmierający od dwudziestu lat Jaruzelski i pewnie Cimoszewicz, ani Oleksy nie chcieliby być w jego skórze, więc pozostaje dla mnie poniekąd zagadką, po co oni zapowiadają jeszcze bezczelnie na lato na Stadionie Narodowym we Warszawie zjazd żydokomunistycznych sekt osób partyjnych z całej Polski na mszopodobne wydarzenie? Czy tylko po to, żeby małpować  świadków Jehowy? 

To jest obżydliwe, niegodnie, bo godzi w uczucia religijne, więc zawiadamiam niniejszym Prokuraturę o zapowiedzianym przez Oleksego (ubowiec, TW "Olin") prowokacji godzącej w ludzi wierzących, z którymi Człowiek Dialogu, papież Franciszek może chcieć się spotkać jak z żydami, a może jeszcze i połączyć?   

Tymczasem Prezydent Putin spotkał się wczoraj z przywódcami czterech innych państw, potencjalnie silniejszych razem od Ameryki z Izraelem do kupy i Unią Europejską, które to mają wkrótce stworzyć strefę wolnocłową, bo taka jest wola Obamy. Zaś tych pięciu spotkało się, żeby te pięć państw mogło utworzyć przeciwwagę dla Banku Swiatowego. Na początek postanowili zrzucić się na tacę odpowiadającą w sumie 50 miliardom dolarów, co może np. dać podstawę do stworzenia banku i ew. alternatywnego pakietu ratunkowego dla Słowacji, lub Estonii, gdzie też jest EURO, gdyby europrzygłupy chciały sąsiadujące z Polską przez Tatry i Bałtyk państwa wykończyć wzorem Cypru lichwą a głodem.   

Pytam retorycznie: Jak długo jeszcze dureń, który nie chce dostrzegać faktów w polityce, może stać na czele polskiego państwa, czy rządu, lub na czele opozycji politycznej w Polsce tylko dlatego, że ma kasę od państwa na premie i wolną rękę od swoich na działalność dyktatorską w kierowanej przez siebie sekcie politycznej i dzięki temu wykańcza własnych kolegów, konkurentów do steru, jak Jarosław Kaczyński mądrego Wassermanna posłał na pewną śmierć a Tusk odpędza młodego Gowina, którego chyba nawet raz widziałem przy Manfredzie Spiekerze we wspomnianej już miejscowości Königstein w Górach Taunus, gdzie malownicza, romantyczna okolica, ruiny zamków, mineralne wody i co jeszcze, bliskość bankowej stolicy we Frankfurcie, ściągnęły do osiedlenia się w tymże miasteczku największą liczbę milionerów w Niemczech, zaraz po Baden Baden. Bywam tam często sam z ochotą i wspominam za każdym razem Wielkiego Człowieka, którego miałem przyjemność poznać w emigracyjnej mej samotni politycznej, Profesora prawa a zarazem filozofii, nauczyciela obecnego papieża Franciszka, kiedy ten pobierał jeszcze nauki we frankfurckiej szkole Gregorianum.

 Wyciąłem niegdyś będąc akurat w Polsce nekrolog z gazety po Herbercie i w zał. przesyłam wycinek z lokalnej gazety we Frankfurcie z 4 kwietnia 2007 r., bo mamy obowiązek wzorem Jezusa jedni drugim umywać nogi.
     Uprzejmie proszę o przekazanie podziękowań dla Pani Prokurator Ewy Trzebuchowskiej z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, Wydział III Nadzoru nad Postępowaniem Przygotowawczym, która zechciała z datą 21 marca 2013 r. odpowiedzieć Zinczukowi 

a ten z kolei napisał do mnie: "Witam
Dziękuję za udzieloną pomoc w sprawie.
Rusza dochodzenie w sprawie notyfikacji KNF  (notyfikacje ponad prawem)

Prokuratura Apelacyjna poinformowała mnie pisemnie (załącznik),  że powierzyła Prokuraturze Okręgowej w Warszawie  czynności wyjaśniające w sprawie zaniechania nadzoru przez KNF  nad firmami notyfikowanymi działającymi na terenie RP.  
Sprawę będzie prowadził Wydz. VI do Spraw Przestępczości Gospodarczej
sygn. akt VI DF 412/12
J. Zinczuk"    

Wesołych Swiąt,  Panie Prokuratorze i proszę niczemu się nie dziwić, albowiem nadchodzą zapowiadane wcześniej przez Szekspira a potem przed wojną po wsiach jako Proroctwo Królowej Saby nowe, wspaniałe czasy, kiedy kobiety będą chodzić w spodniach i strzyc włosy jak mężczyźni a Pan Bóg wchodząc do każdego domu w Dzień Zmartwychwstania będzie przemawiał w dzrzwiach tym właśnie słowem: "WITAM", którym w starym, normalnym świecie gospodarz wita Przychodzącego: Alleluja! 

 Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego Panu Prokuratorowi i Pana Rodzinie życzę, zaś Jarosław Kaczyński, który nie nadawał się do tego, żeby rodzinę założyć, niech sam sobie idzie z jajami w koszyczku do święconki i niech mu Wałęsa źle nie życzy, lecz niech mu podaruje w końcu na wszelki wypadek obiecany różaniec, bo nigdy nic nie wiadomo, co może się chłopu w życiu przydać.   
Wnoszę jw. o przekazanie śledztwa dot. śmierci Andrzeja Leppera innej jednostce organizacyjnej, lub o wznowienie śledztwa w tej sprawie w związku z wystąpieniem opisanych podstaw do uwzględnienia tego wniosku.  

Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski  

http://shoudio.com/user/sowa/status/6492

 

Screenshot-2018-11-25-sowa

https://gloria.tv/video/Rhx4NA2pfn642DZ2RPUfBMhoR

 Pdo630-ap-iii-dsn-75-11-w-screenshot-2018-11-25-pinterest

https://www.pinterest.de/pin/452752568787486838/


PDF: Stefan Kosiewski 20130327 o przekazanie dochodzenia w sprawie smierci Andrzeja Leppera do innej Prokuratur... by SOWA magazyn europejski  


Polnisches Kulturzentrum e.V. Stefan Kosiewski, Prezes Postfach 800626 D-65906 Frankfurt am Main

Frankfurt, 8.08.2011 r.

Prokurator Generalny RP Pan Andrzej Seremet
Warszawa

Wniosek o przekazanie dochodzenia w sprawie śmierci Andrzeja Leppera do innej Prokuratury.

Szanowny Panie Prokuratorze Generalny,

niekompetentne zaświadczenie wystawione usłużnie jako "powieszenie samobójcze" przez lekarza wezwanego do zwłok Andrzeja Leppera;
- pośpiech prokuratora niepoważnie sugerującego kłopoty finansowe jako rzekomy powód śmierci człowieka, który mógł przecież w każdej chwili sprzedać własne, kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo rolne nabyte w ostatnich latach i pozbyć się jako bogaty człowiek rzekomych kłopotów finansowych;
- nadgorliwość, z którą fałszywie przedstawił prokuratorowi stosunek Leppera do Kaczyńskiego i odwrotnie redaktor kryptosyjonistycznego pisma nazwanego "Gazeta Polska" i pełniącego rolę organu prasowego partii PiS kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego
pozwalają podejrzewać, że w strukturze Ministerstwa Sprawiedliwości działa zorganizowana grupa przestępcza, która usiłuje wyrobić alibi dla Jarosława Kaczyńskiego, aby usunąć go z kręgu osób, które mogły mieć motyw, żeby Andrzej Lepper nie zeznawał w prokuraturze i przed sądem w sprawie udziału kierowniczego Jarosława Kaczyńskiego w sprawie prowokacji kontrolowanej wymierzonej w tegoż Andrzeja Leppera a zorganizowanej za wiedzą premiera Jarosława Kaczyńskiego i jego Ministra Sprawiedliwości Ziobro.

Jarosław Kaczyński winien być przesłuchany przez Prokuraturę Wojskową prowadzącą śledztwo w sprawie o spowodowanie śmierci 96 osób pod Smoleńskiem niezwłocznie po podjęciu tego śledztwa. Nie wykonano tego obowiązku we właściwym czasie, pozwalając Kaczyńskiemu startować w wyborach prezydenckich. Obecnie Kaczyński zmierza do wyborów po trupie Leppera, którego wyrzucił z rządu.
Prokuratura wojskowa nie uznała czynnika społecznego za stronę, nie odpowiedziała na mój wniosek, nie dopełniła szeregu spraw w prowadzonym postępowaniu.

Wnioskowałem też, aby postępowanie to było przekazane do innej Prokuratury Wojskowej, gdyż można odczytać z działań, iż Warszawska Prokuratura Wojskowa nie zmierza do wykrycia sprawcy, lecz chroni Jarosława Kaczyńskiego od podejrzeń i robi wszystko, aby brat zabitego mógł wspinać się na szczyty władzy w Polsce.

Prawda i Prawo są dobrami, które stoją wyżej od dobra prywatnego polityka, który nie ma po co kandydować, bo nie ma żadnego programu politycznego dla Polski, nie ma partyjnych Przyjaciół, bo ich powyrzucał z partii, która nie jest demokratyczna, zaś komuniści Gierka, do których Kaczyński się odwoływał, nie chcą go znać.   Kaczyński jest dzisiaj niewątpliwie bardziej samotną osobą, niż był Lepper, czy Hess w dniu swojej śmierci. Mafia zdrajców wiesza pod mostami, tak zginął w Londynie nad Tamizą szef banku Ambrosiano Roberto Calvi. 

Lepper chciał się boksować z Kaczyńskim i został za to powieszony na worku bokserskim. Tomasz Sakowicz mataczy mówiąc, że Lepper chciał Kaczyńskiego bronić. Kaczyński po trupach zmierza do władzy. Jest zakłamany i gorszy od Hitlera. 

Obowiązek Polaka, o którym mówił Roman Dmowski realizowany dzisiaj jest w piśmie do Prokuratora Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej a sprowadza się do działania uzasadnionego najwyższą koniecznością obrony zagrożonego interesu państwa i Narodu Polskiego. Naród mój ma prawo do życia normalnego, a nie pod batutą tyrana.

Jarosław Kaczyński wyalienował się z życia cywilizowanej Europy jak morderca Kaczyński w USA (Unabomber) wyalienowany był ze świata. Należy podjąć właściwe działania. Wzywam Pana do tego. Poza tym zachęcam do zapoznania się ze stanowiskiem Republiki Białoruś w tej sprawie oraz chciałbym zapytać Pana Prokuratora, czy zapytano już wywiad bratniego państwa Białoruś o nagraną rozmowę między braćmi?

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Radka Sikorskiego zwróciło się z prośbą o tę rozmowę do USA, ale po co? Czy nie bliżej było po sąsiedzku? Dlaczego Sikorski nie poprosił o pomoc państwa, w którego przestrzeni powietrznej był samolot, którego lotem kierował Lech Kaczyński?

Za sterami tupolewa siedział pilot, za pilotem stał generał, który miał na głowie prezydenta a ten miał jeszcze od brata rozkaz, żeby lecieć i lądować w Smoleńsku. Jarosław Kaczyński nie poszedł sam o tym zeznawać, bo nie miał odwagi. Był tchórzem. To nieprawda, że był na prochach, załamany i chciał się wieszać po utracie brata. Czekał, bo jak to się mówi: nie wiedział, co na niego mają.

Jarosław Kaczyński nie prowadził życia rodzinnego, ani zawodowego, nie pisał prac naukowych. Kaczyńskiego życie to była tylko i bez wyjątku polityka. Polityka, w której jest on już skończony. Bilans działalności braci Kaczyńskich jest straszny dla Polski i tragiczny dla samej rodziny Kaczyńskich.
Autodestrukcja Kaczyńskich nie może być chroniona przez prokuraturę; tu jest potrzebny być może i lekarz i ten różaniec, który Wałęsa jako dobry katolik powinien jednak darować byłemu współpracownikowi i koledze, a nie radzić mu, żeby sam sobie kupił, bo na różaniec Wałęsę stać.
Z Szacunkiem Stefan Kosiewski https://www.spreaker.com/show/andrzej_lepper_zostal_znaleziony_martwy 

Andrzej Lepper został znaleziony martwy.

Created by: sowa
Total plays 857 | Total downloads 67 w zał. przesyłam fragment wypowiedzi Zbigniewa Wrzodaka, m.in na temat Kaczyńskiego i cały komentarz na blogu propolonia.pl - ten mówi o Sakowiczu wystarczająco dużo; nadgorliwość zdradziła w tym wypadku intencję sprawcy. Posted by sowa at 10:59 AM 


PDF: Stefan Kosiewski 20110808 O przekazanie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera do innej Prokuratury by Stefan Kosiewski


http://sowa2.quicksnake.net/Masonry/Stefan-Kosiewski-o-przekazanie-dochodzenia-w-sprawie-smierci-Andrzeja-Leppera-do-innej-Prokuratury-ZECh-FO152-153-ZR547  

 http://sowamagazyn.blogspot.com/2015/07/stefan-kosiewski-o-przekazanie.html

   Rutkowski skazany za działanie bez licencji zatrzymał w zasadzce kontrolowanej z nim przez Policję swojego byłego współpracownika

Stefan Kosiewski POLEN

18 lis 2018

Rutkowski zatrzymał w prowokacji kontrolowanej (przy wątpliwie legalnym wsparciu Policji) Radosława B., mieszkańca gminy Pionki oraz Darii P., mieszkanki Sosnowca. Wpuszczony w zasadzkę Radosław B. został zatrzymany nie ze zemsty za to, że skompromitował Rutkowskiego przy głośnej sprawie zaginięcia Ewy Tylman. Wtedy Radosław B. został zatrzymany przez Policję, jako współpracownik Rutkowskiego, pod zarzutem nakłaniania do fałszywych zeznań Karoliny K. http://job.blox.pl/2018/11/kierownik-Drugiego-Urzedu-Skarbowego-Krakow-nie.html
Krzysztof Rutkowski, dziękując za pomoc funkcjonariuszom z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu oraz oficerowi dyżurnemu Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu" nie powiedział, czy Policja przygotowywała zasadzkę w porozumieniu z Komendantem Gównym Policji i Ministrem od Policji

Czytaj więcej: https://nowosci.com.pl/nocna-akcja-na-stacji-benzynowej-w-radomiu-krzysztof-rutkowski-i-policjanci-zatrzymali-pare-ktora-miala-zajmowac-sie/ar/13672606


"Według Krzysztofa Rutkowskiego, działania wobec zatrzymanych prowadzone były od 31 października 2018 roku, a do przygotowania zasadzki, w którą wpadli na „gorącym uczynku” doszło w nocy z 16 na 17 listopada".


FAKT24.PL Wydarzenia Polska Krzysztof Rutkowski skazany za działanie bez licencji
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krzysztof-rutkowski-skazany-za-dzialanie-bez-licencji/
8 lis, 22:47
Rutkowski skazany. Słono za to zapłaci

Krzysztof Rutkowski, najsłynniejszy, a zrazem najbardziej kontrowersyjny polski detektyw, został skazany za prowadzenie działalności bez wpisu do rejestru firm detektywistycznych oraz „kierowania bezprawnym pozbawieniem wolności trzech osób”. Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w środę wyrok roku więzienia w zawieszeniu i 20 tys. zł grzywny.

Pomimo, że Krzysztof Rutkowski stracił licencję detektywa kilka lat temu, nadal prowadzi biuro, które świadczy usługi detektywistyczne. To był główny powód tego, że były detektyw stanął przed sądem. Ponadto, w akcie oskarżenia znalazło się kierowanie bezprawnym pozbawieniem wolności trzech osób.

Rutkowski usłyszał wyrok roku więzienia w zawieszeniu i 20 tys. złotych grzywny. Sąd utrzymał w mocy także kary więzienia dla współpracowników byłego detektywa - Radosława Dz., Krzysztofa P. i Tomasza B.

Rutkowski przyznał w rozmowie z Gazetą Wyborczą, że obawiał się, czy wyrok sądu nie zakończy jego 28-letniej działalności na rynku detektywistycznym. Ku swojej uldze nie otrzymał pięcioletniego zakazu prowadzenia działalności detektywistycznej, którego domagała się Prokuratura Okręgowa w Katowicach.

– Moje biuro detektywistyczne nadal będzie działało i normalnie pracowało. Ja będę pracował w nim jako rzecznik prasowy i nadal będę właścicielem biura doradczego – zapewnił w rozmowie z gazetą Wyborczą.

Rutkowski po wyjściu z sali rozpraw zapowiedział, że złoży skargę kasacyjną od wyroku do Sądu Najwyższego.(wyborcza.pl, PAP)

Nocna akcja na stacji benzynowej w Radomiu. Krzysztof Rutkowski i policjanci zatrzymali parę, która miała

Nocna akcja na stacji benzynowej w Radomiu. Krzysztof Rutkowski i policjanci zatrzymali parę, która miała zajmować się wymuszaniem pieniędzy -

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/BkjDYuVbmSQ

https://vk.com/wall467751157_342

  http://unsinn.blox.pl/2018/11/Rutkowski-skazany-za-dzialanie-bez-licencji.html

https://vk.com/wall467751157_343

22. punkt porządku dziennego:

Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy skuteczności egzekucji świadczeń alimentacyjnych (druk nr 2987).

Poseł Robert Majka:

Panie Marszałku! Panie i Panowie Posłowie! Jeśli chodzi o projekt rozpatrywany przez Wysoką Izbę, to uważam, że jest on bardzo ważny, niemniej jednak odniosę się tutaj do poruszonych przez pana ministra ważnych kwestii dotyczących tego, że zmniejsza się w Polsce bezrobocie.

Muszę powiedzieć, że są w Polsce przykłady tego, panie ministrze, że to jest nieprawda. 2 sierpnia 2017 r. z rekomendacji głównego geologa kraju ministra Jędryska pan Ryszard Jach został zatrudniony w Instytucie Geologicznym. I proszę mieć na uwadze taki fakt, że 4 sierpnia 2017 r. w tym samym dniu otrzymał umowę o pracę i wypowiedzenie. To jest skandal dla państwa polskiego, panie ministrze. To jest dowód, jak się załatwia sprawę. Pani poseł Kwiecień z Prawa i Sprawiedliwości - to jest bardzo ważne - stwierdziła następujący fakt: żyjemy w republice bananowej. To jest bardzo ważne, panie ministrze. Dlaczego pan Ryszard Jach jest tak traktowany? Dlatego, że domaga się penalizacji, ukarania pierwszej prezes Sądu Najwyższego prof. dr hab. Małgorzaty Gersdorf.

I ostatnia kwestia. Jeśli pan minister mówi o fakcie, że jest w Polsce bardzo małe bezrobocie, to ja panu ministrowi dam przykład własnej skromnej osoby. Od 2017 r. do momentu powołania na posła Rzeczypospolitej Polskiej byłem bezrobotny. Dlaczego? Dlatego, że byłem i jestem przeciwko formule gen. Czesława Kiszczaka, czyli my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. Dziękuję bardzo. https://videosejm.pl/video/38216-posel-robert-majka-wystapienie-z-dnia-22-listopada-2018-roku-1". Ja panu ministrowi dam przykład swojej własnej, skromnej osoby: od 2017 r. do momentu powołania na posła Rzeczypospolitej Polskiej byłem bezrobotnym. Dlaczego? Dlatego, że byłem i jestem przeciwko formule gen. Czesława Kiszczaka, czyli: >>my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych<<. Dziękuję bardzo". 5:35 - 5:56 https://www.facebook.com/robert.majka.589/videos/10212358427570938/

Screenshot-2018-11-26-sowa-magazyn

PDF: My ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych PDO630 FO Robert MAJKA Ryszard JACH SSetKh von Stefan Kosiewski ZECh ZR 20181127 ME SOWA Uploaded by Stefan Kosiewski on Nov 27, 2018

http://sejm.blox.pl/2018/11/My-ruszamy-waszych-wy-nie-ruszacie-naszych.html

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma jedenaście i dziesięć