Jerzy Truchlewski: Balcerowicz wraca, aby dokończyć dzieło niszczenia Polski.

Napisał sowa (») 15. 6. 2015 w kategorii Andrzej Lepper, czytaj: 1083×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinepolichno/polichno-2.jpg

LIST OTWARTY DO LESZKA BALCEROWICZA ...Panie Balcerowicz, gdybym nie wiedział komu pan służy to bym pomyślał, że z pana jest taki ekonomista jak z koziej dupy trąba. Znając jednak pańską przeszłość i działania wiem, że pańskie działania i wiedza były i są wykorzystywane dla celów obcych, antypolskich sił żerujących na narodzie polskim /i nie tylko polskim/. Wszystkie pańskie działania w latach 90-tych były antypolskie, antyludzkie i prozachodnie. Miały one na celu zadośćuczynienie za wsparcie przewrotu w Polsce na przełomie lat 80/90, których celem było oddanie dóbr polskich w ręce zachodnich hien finansowych.

Zawołanie śp. Andrzeja Leppera „Balcerowicz musi odejść” było niedokończone, ale oddawało sens pańskiej wrogiej działalności w stosunku do Polski. Jest pan (...) na usługach Sorosa, winny śmierci tysięcy Polaków oraz ruiny (oddania) dziesiątków tysięcy przedsiębiorstw w ręce zagranicznych hien.

Jest pan wyjątkową (...) działająca na zlecenie amerykańskich kół ekonomicznych dążących do zawładnięcia wszystkich bogactw globu. Pańska próba powrotu na salony jest niczym innym jak dokończenie wyprzedaży za bezcen pozostałości polskiego bogactwa. Nie masz pan żadnego honoru ani odrobiny wstydu pchając się ponownie na pierwsze strony gazet w celu dokończenia niszczenia Polski.

(...) Sorosa, wycofaj się z działalności antypolskiej bo prędzej czy później(...)

Czy mord śp. Andrzeja Leppera nie była z inicjatywy kręgów antypolskich, których jesteś przedstawicielem? To są tylko pytania, ale czy nie są zasadne?

Kto, jak nie Andrzej Lepper był głównym przeciwnikiem koncepcji wyprzedaży Polski za bezcen dla zachodnich hien finansowych? Kto, jak nie śp. Andrzej Lepper był głównym przeciwnikiem zdrady narodu polskiego?

Kto, jak nie śp. Andrzej Lepper był głównym przeciwnikiem zdrajcy narodu polskiego Leszka Balcerowicza? No, kto? Andrzej Lepper został zamordowany, ale Jego idea żyje i czeka na osądzenie przez naród polski.

Czy morderstwo śp. Andrzeja Leppera było potrzebne dla powrotu do polityki zdrajcy Polski Leszka Balcerowicza? Najprawdopodobniej tak.

Gdyby żył Andrzej Lepper to setki razy krzyczałby, że (...) Sorosa, Balcerowicz wraca aby dokończyć dzieło niszczenia Polski.

Gdyby żył Andrzej Lepper to (...) Sorosa, Leszek Balcerowicz nie odważyłby się powrotu do polityki. Gdyby żył Andrzej Lepper to Polska byłaby nieco inna. Andrzej Lepper – przez was zamordowany ma wielu następców, którzy nie pozwolą wam-bandytom na dalsze niszczenie Polski....

Jerzy Truchlewski


ACTA / To trzeba zrobić tak, żeby nie było... von morriswhirlwind

KUKIZOWCY JAK UBOWCY PKN40 PDO141 FO von Stefan Kosiewski CANTO 533 Antyjanus 40

sowa (») | 15.06.2015 | leído: 17×  

Jerzy Truchlewski:    Nomenklatura okrągłostołowa jest wszędzie, nawet wśród liderów JOW-ów. Dlaczego tak się dzieje, że ci sami ludzie, którzy brali udział w rozmowach przy okrągłym stole są dzisiaj po różnych stronach barykady. Czy na pewno po różnych stronach? To jest sprawą bardzo wątpliwą. Można być w centrum działań jak np. Aleksander Kwaśniewski, Tadeusz Mazowiecki, Jarosław Kaczyński, Grzegorz Kołodko, Andrzej Olechowski ale można być na obrzeżach (przy mniej zauważanym stoliku) jak Janusz Sanocki. Można sugerować, że jest się przeciwnikiem układu okrągłostołowego będąc jednocześnie jego uczestnikiem jak w przypadku Janusza Sanockiego. Janusz Sanocki był członkiem KLD (razem z Tuskiem), członkiem UPR (z JKM), kandydatem do Sejmu, kandydatem do Senatu ( z ramienia PIS), Burmistrzem Nysy, radnym sanockim, kandydatem do PE w 2009 roku z ramienia Prawica RP. seguir

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma osiem i pięć